TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 03:12:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Charge ASF  (Pročitano 5097 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #28 poslato: Jun 09, 2011, 11:01:21 pre podne »

Da,4 kom dnevno,2 ujutru 2 pre treninga.
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #27 poslato: Jun 09, 2011, 08:16:23 pre podne »

Dovoljna je pauza od 3 do 4 nedelje ,naravno nastaviti sa ishranom koja odgovara skudanju masti i nakon toga mozes opet poceti sa koriscenjem.

Pauzu pravim tek kada popijem svih 120 tableta?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #26 poslato: Jun 08, 2011, 05:54:28 posle podne »

Dovoljna je pauza od 3 do 4 nedelje ,naravno nastaviti sa ishranom koja odgovara skudanju masti i nakon toga mozes opet poceti sa koriscenjem.
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #25 poslato: Jun 07, 2011, 08:02:23 posle podne »

Pakovanje ima 120 tableta. Ako bi se pilo po 4 tablete to je 30 dana, odnosno 60 dana ako bi se pilo po pola kako ja planiram. Kada napraviti pauzu u korišćenju (nakon 3-4 nedelje) i koliko?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Mart 21, 2011, 02:53:39 posle podne »

Ljudi, evo mene na 78 kg, pa da vam zahvalim na savetima :) Pre desetak dana sam presao na animal cuts, dva puta dnevno, i ostao mi je samo jos mali donji stomacic, to malo teze ide, ali ostacu uporan i nadam se da cu ga skinuti do kraja ciklusa sa AC! Cardio sam imao svaki dan na sobnom biciklu, nekad ujutru, a nekad posle tegova oko 45 min. Vidim i prve trbusnjake na gornjem stomaku :D Inace, potpuno sam se odvikao od slatkisa, a bio sam teski ovisnik, znaci to je samo stvar navike! A sto se tice misica, mislim da sam ih u potpunosti sacuvao! Kupio sam u medjuvremenu i Sni bcaa  u prahu od 1 kg, i to sam skoro potrosio, mogu reci da su odlicne bcaa, pijem ih 15 gr posle treninga i ne secam se kad sam imao upalu misica! Sto se tice ishrane, jedem oko 5 obroka proteinskih + 2 wheya, i nikad nisam gladan, i zadrzacu ove navike u ishrani zauvek, a ne samo da mi to bude 'dijeta' :)))) Hvala jos jednom!


ovo su mi najdraži postovi na forumu, kad se neko vrati i pohvali svojim rezultatima ;)

a ti nisi izneo samo utiske o svom načinu ishrane nego i svom novom životnom stilu.

Svaka čast i samo napred !!!
Sačuvana
bata23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #23 poslato: Mart 21, 2011, 12:58:48 posle podne »

Ljudi, evo mene na 78 kg, pa da vam zahvalim na savetima :) Pre desetak dana sam presao na animal cuts, dva puta dnevno, i ostao mi je samo jos mali donji stomacic, to malo teze ide, ali ostacu uporan i nadam se da cu ga skinuti do kraja ciklusa sa AC! Cardio sam imao svaki dan na sobnom biciklu, nekad ujutru, a nekad posle tegova oko 45 min. Vidim i prve trbusnjake na gornjem stomaku :D Inace, potpuno sam se odvikao od slatkisa, a bio sam teski ovisnik, znaci to je samo stvar navike! A sto se tice misica, mislim da sam ih u potpunosti sacuvao! Kupio sam u medjuvremenu i Sni bcaa  u prahu od 1 kg, i to sam skoro potrosio, mogu reci da su odlicne bcaa, pijem ih 15 gr posle treninga i ne secam se kad sam imao upalu misica! Sto se tice ishrane, jedem oko 5 obroka proteinskih + 2 wheya, i nikad nisam gladan, i zadrzacu ove navike u ishrani zauvek, a ne samo da mi to bude 'dijeta' :)))) Hvala jos jednom!
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #22 poslato: Februar 21, 2011, 08:01:56 posle podne »

Evo danas cu ga kupiti i popicu odmah jednu dozu, ako sam dobro razumeo pije se 2x2 dnevno? Samo sam pio l carnitin do sada i smrsao tada 4 kg za 3 nedelje, ali mislim da je to vise bilo zahvaljujuci ishrani. Tako da nemam iskustva sa kofeinom. Dosta hvale Dyma Burn, ali bas zbog previse kofeina nisam hteo taj, ali obzirom da im je cena ista, pretpostavljam da su tu negde sto se kvaliteta tice. Sta jos preporucujes da bi se zadrzala misicna masa, posto cu pojacati cardio dosta? Osim wheya uzimam mega amino 3200.

Ali obrati dobro paznju,Charge ima vise kofeina od Dyma Burna.
Mada ja to smatram njegovom pozitivnom,a ne negativnom stranom.
Pocnes sa manjom dozom prvih par dana i polako je povecas i neces imati problema.

Kad god treba zastititi misic,uvek je najbolji izbor BCAA,bas kao sto je vec i navela Monika.
Sačuvana
   
bata23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #21 poslato: Februar 12, 2011, 09:32:29 posle podne »

Ok, hvala, nastavicu da peglam istim ritmom, pa se javljam opet za neko vreme ako bude nejasnoca :) Veliki poz!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #20 poslato: Februar 12, 2011, 09:26:21 posle podne »

Recimo sa jedan dan smanjis hidrate,naredni ih povecaj...kada postignes zeljenu formu onda ces moci i jedan dan nedeljno jesti i slatko.Sto se aminokoselina tice ,ne mozes preterati.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Februar 12, 2011, 09:16:14 posle podne »

Marko je mislio na to da  držiš RAZLIČITU količinu uglj. hidrata, a ne konstantno istu. ;) Ne može se preterati sa aminokiselinama, uzimaj ih najviše u periodu oko i za vreme treninga. Ok je uzeti ih i izmeĂ°u obroka, čisto da održavaš njihovu koncentraciju u krvi.
Sačuvana
bata23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #18 poslato: Februar 12, 2011, 07:35:35 posle podne »

Ok, odgovara mi ritam, a od kako sam ubacio kardio, mnogo se bolje osecam, lakse disem i td .. :) Marko, samo da te pitam vezano za hidrate, da li to znaci da bih trebao nesto slatko pojesti ponekad ili..? I jos nesto, izvini ako smaram, da li se sa aminokiselinama moze preterati? Posto nekad uzmem i u toku dana, onako 's nogu' :)))
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #17 poslato: Februar 12, 2011, 05:35:27 posle podne »

Samo nastavi tako ,variraj hidrate kako ti se ne bi usporio metabolizam.
Sačuvana
bata23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #16 poslato: Februar 12, 2011, 04:25:11 posle podne »

E pa da vam javim prve rezultate :)) Prezadovoljan sam, tacno 10 dana koristim labradin sagorevac koji uz dobru ishranu i trening daje odlicne rezultate. Visok sam 177, sada mi kilaza varira 80-81 kg, a bila je 84-85 kg, a sto je najvaznije, sve sto sam skinuo otislo je sa zadnjice i stomaka, tako da mi je istaklo vec postojece misice (treniram 2 god, ali nisam upraznjavao kardio). Znaci ujutru na prazan stomak uzmam bcaa u kapsulama i sagorevac, vozim 50-ak min. bicikl, pa posle toga opet bcaa pa par minuta kasnije tunjevina (dobro iscedjena), preko dana uglavnom visokoproteinsku hranu konzumiram, bez masti, slatkise sam izbacio potpuno, sokove takodje (mada ih nisam ni pre nesto voleo), uglavnom nikad nisam gladan :) , uvece odradim trening sa tegovima, po sistemu 3 dana treninga pa 1 dan pauza. Treninzi sa tegovima mi traju izmedju 50 min i sat vremena, takodje pre i posle ovog treninga uzmem bcaa, a posle treninga i whey. Taj trening mi je prilicno kasno, ali ipak kad legnem uzmem i mega amino 3200 jednu dozu. Kako vam se cini? :) Ako mislite da moze jos nesto da se ubaci ili ispravi, recite, ali samo da nije glutamin, zbog ruznog ukusa :))) 
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Februar 03, 2011, 02:58:06 posle podne »

Evo danas cu ga kupiti i popicu odmah jednu dozu, ako sam dobro razumeo pije se 2x2 dnevno? Samo sam pio l carnitin do sada i smrsao tada 4 kg za 3 nedelje, ali mislim da je to vise bilo zahvaljujuci ishrani. Tako da nemam iskustva sa kofeinom. Dosta hvale Dyma Burn, ali bas zbog previse kofeina nisam hteo taj, ali obzirom da im je cena ista, pretpostavljam da su tu negde sto se kvaliteta tice. Sta jos preporucujes da bi se zadrzala misicna masa, posto cu pojacati cardio dosta? Osim wheya uzimam mega amino 3200.

Ukoliko budeš tražio sagorevač bez kofeina moj predlog je za Super Cuts od Universala.   Dyma Burn je odličan, ali nekima smeta... čak je i meni malo ubrzao rad srca, a ja sam toleranta na kofein... inače sam njime bila jaaako zadovoljna što se dejstva tiče!!!

od ostalih suplemenata, pored ovoga što si naveo moja preporuka je BCAA
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Februar 03, 2011, 12:48:56 posle podne »

Bilo koji sagorevac da koristis idi uvek preporucene ili u pola manje doze na pocetku dok ne vidis kako reagujes.Uzmi neki BCAA,glutamin uz to.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 14 upita.