TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395479 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 10, 2024, 09:26:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Carinici zaplenili testosteron  (Pročitano 34674 puta)
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #50 poslato: Avgust 15, 2009, 07:37:13 pre podne »

 4. NEŽELJENA DEJSTVA LEKA

Skinuto sa galenika AD, uzivajte!

Kao i svi lekovi i TESTOSTERON DEPO može imati neželjena dejstva.

Veoma uobičajena neželjena dejstva:
kod žena-prestanak menstruacije, drugi poremećaji menstrualnog ciklusa, inhibicija sekrecije gonadotropina, maskulinizacija kod žena (pojava akni, pojačana dlakavost i promena u dubini glasa).
kod muškaraca- ginekomastija, česte i dugotrajne erekcije, oligospermija
Uobičajena neželjena dejstva: povećanje koncentracije natrijuma, vode, kalijuma, kalcijuma i neorganskih fosfata u krvi, usporeno zgrušavanje krvi, krvavljenje kod primene antikoagulantnih sredstava, povećanje broja crvenih krvnih zrnaca, povećanje holesterola, povećanje ili smanjenje libida, glavobolja, uznemirenost, depresija, parestezije, abnormalni testovi jetre, zloćudni tumor jetre, zloćudni tumor prostate, zapaljenje i bol na mestu injekcije.

Veoma retko: anafilaktoidne reakcije

 Dovoljan razlog da se ne koristi,ako je neko potpuno zdrav! Pogotovo da se ne koristi godinama.
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #49 poslato: Avgust 15, 2009, 03:21:32 pre podne »

a koji si ti to argument izneo a sto se tice testa?? jer sve sto si napisao ja sam ti rekao kako i sta je to ustvari....

ajde recimi argument na to sto sam ja predhodno napisao pls??
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #48 poslato: Avgust 15, 2009, 01:07:32 pre podne »

Znam ja sta je flame ali nisam dosao ovde da bi gledao ko flejmuje a ko trolluje jer ima raznih,vremenom shvatices moju poentu da ti ne pricam da nebi posle bilo da flemujem.

Treba da krkas aas sve dok mozes ako prezivis 5 operacije na srcu svaka cast a u suprotnom poslacu telegram.
Piju sljivu po 50,60 godina znaci krenu od 20,30 pa jos 50 i umru u 70,80 a ne pocnu da piju kad se rode narednih 50 pa umru,znaci znas sta hocu da kazem nego me malo pod... ;)
Ako Arnold dozivi 70 onda svi na aas dupla doza kuca casti.
PS:Ako treba objasnjenje tu sam.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #47 poslato: Avgust 14, 2009, 10:29:56 posle podne »

E umori se vise ne mogu da objasnim da se ipak koristi kao lek za zlocudni tumor sto znaci maligni a to je sta???Nema veze sto kod muskaraca se koristi u druge svrhe meni to zvuci daleko bilo i gotovo DAL JE MOGUCE DA JA NA OVOM FORUMU NEMAM PRAVA NA MISLJENJE.Alo bre ugrozeno mi je pravo na forumu a izneo sam opravdan argument da je to lek jel ima neko da mi kaze sta se desava ovde jel ovo forum Galenike ili Pansporta?

Moje misljenje je da ne valja i imam pravo da ga iznesem procitao sam moja prava i imam argument kao sto sam rekao i kraj.

Sasa, koliko je tebi godina momce?
.... .... ....

hah Sale, nemas ti iskustva sa forumima, zar ne znas sta je "flame", i zasto se uopste smaras da teras svoju poentu, koju ne shvatam uopste, ali da nastavim da flejmujem ^^

Kazes piju sljuvu a zive 50, 60, a evo Arnoldu je sada 62. godina, pa jer treba svi da, kako se u narodu kaze, krkamo aas da bi doziveli 62????
Sačuvana
LuX_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #46 poslato: Avgust 14, 2009, 09:58:23 posle podne »

korumpirana drzava.....i da se uvedu te mere onaj ko hoce to da nabavi sigurno ce ga i nabaviti...
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #45 poslato: Avgust 14, 2009, 08:39:45 posle podne »

E umori se vise ne mogu da objasnim da se ipak koristi kao lek za zlocudni tumor sto znaci maligni a to je sta???Nema veze sto kod muskaraca se koristi u druge svrhe meni to zvuci daleko bilo i gotovo DAL JE MOGUCE DA JA NA OVOM FORUMU NEMAM PRAVA NA MISLJENJE.Alo bre ugrozeno mi je pravo na forumu a izneo sam opravdan argument da je to lek jel ima neko da mi kaze sta se desava ovde jel ovo forum Galenike ili Pansporta?

Moje misljenje je da ne valja i imam pravo da ga iznesem procitao sam moja prava i imam argument kao sto sam rekao i kraj.

Sasa, koliko je tebi godina momce?
.... .... ....
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #44 poslato: Avgust 14, 2009, 08:27:28 posle podne »

odakle tebi da je DEPO lek za rak jbt??????

prvo kod muskarca se test depo koristi zbog hipogonadizma..tj nedovoljnog lucenja prirodnog testosterona... najcesce se koristi kod osoba u periodu puberteta....

Kod zena se doduse depo koristi zbog tumora na dojci koji moze da se javi u premenopauzi i postmenopauzi...

:D znaci jbt


BTW najgore sto moze da ti se desi od testa je da dobijes ginekomastiju.... ali i tu je operacija 300e tako da ni to nije problem :D
« Poslednja izmena: Avgust 14, 2009, 08:29:58 posle podne od strane †€h Mi¢k€y™ » Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #43 poslato: Avgust 14, 2009, 08:27:15 posle podne »

Sasa, koliko je tebi godina momce?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #42 poslato: Avgust 14, 2009, 08:10:17 posle podne »

Ja neznam sta je sa vama kad sam rekao lek za rak mislio sam na TESTOSTERON DEPO jasno pise "ako bih birao izmedju trodona i ass-a izabrao bih ass ALI NE ONAJ KOJI JE LEK ZA RAK misleci na TESTOSTERON DEPO i sama tema kaze!!! >:(

A bre Ognjene mislio sam da si ozbiljniji a ono vidi sad,stoji to da alkohol je stetan ali ponavljam stoti put u velike kolicine a u male je delotvoran to kazu naucnici e sad i drugi naucnici kazu da je kreatin stetan i veliki unos proteina unistava bubrege a neki kazu da to nije slucaj.Kome verovati dilema je vecna,sta bi sa xidrocuts "ekstra vrh,ludilo,super"pa sjeba ljude i sad ces da kazes to nije tacno razumem ja ali objasni ti onima koji su se sjebali.Neznam za te studije o cigaretama,a sto se tice hleba jedem ga nema problem (nisam smeo ovo da kazem ali izletelo).

Nemoj da shvatis kao provokaciju samo sam izneo neki stav i nisam nikog optuzio.

I da kazem volim alkohol mozda necu dugo da zivim ali nema veze,zamisli ceo zivot zdravo se hranis unosih vitamine kao Bruce Lee i izadjes ispred zgrade i padne ti klavir na glavu  :D :D :D SALIM SE NEMOJTE MOLIM VAS DA ME LINCUJETE  :D :D :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #41 poslato: Avgust 14, 2009, 07:44:08 posle podne »

Ognjene vidis da nemas pojma.... ma bre casica sljivovice svako jutro i ima da zivimo dugo ko kornjace :D

i svi kazu za to pivo...kao ima vitamina B6 :D pa ima ali kao sto kaze Ognjen koliko su puta preradili taj jecam sumnjam da ista tu vise valja sem arome :D a i da ima sta mislite koliko je desetine litara piva potrebno da bi uneli dnevnu MINIMALNU kolicinu vitamina B?? :D gluposti jbt
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #40 poslato: Avgust 14, 2009, 07:38:21 posle podne »

Pa postoje i studije da cigare nisu stetne... Gde zivis ti, kazem ti da je to isto kao omega-3 kapsula u bureku. I ne mogu da verujem da spominjes vitamin B i hmelj i jecam koji su jedno 17 puta preradjeni pre nego sto se stopili sa cistim etil alkoholom... Madre Mia... I psenica je zdrava, jedi onda cisti beli hleb, heheh... Postoji neka dobrobit, to se ne moze poreci, ali preovladava lose dejstvo... Jedino sto moze proci a sadrzi alkohol je propolis, jer jedino u takvom obliku moze da se unosi normlano u organizam...
Odavno je sve u marketingu... Pa naucno je dokazano jos pre 40 godina mislim da je vitamin B17 lek za rak pa su farmaceutske kompanije platile stuije i demantovale to... Ali more ljudi zna o tom vitaminu, najvise ga ima valjda u kospici kajsije...

...Tako da nije trodon lek za rak  :D, nego kao sto Mickey kaze, koristi se protiv bolova, hehehe
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #39 poslato: Avgust 14, 2009, 06:47:37 posle podne »

Mislio sam na Testosteron depo a trodon sam pomenuo posebno,slazem se sa njim da treba da poskupe cigare i da se teze izdaju lekovi.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #38 poslato: Avgust 14, 2009, 06:46:30 posle podne »

E pa sad ti ga pretera toliko naucnika i istrazivanja godinama unazad dokazala su da u malim kolicinama ima lekovito dejstvo.Vino je dobro za cirkulaciju i to ne moze niko da ospori znam po sebi i mojoj majci pomaze jer ona ima bas slabu circulaciju i pivo ima kao sto rece vitamin b6 a koliko znam i hmelj i jecam su zdravi.E sad ne treba preterivat znaci casa dnevno jednog ili drugog.Da ne pominjem sljivovicu jes da je ne pijem bas nesto ali ljudi je piju po 50,60 god i ne vidose lekara.
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #37 poslato: Avgust 14, 2009, 06:42:59 posle podne »

Evo da bacim biser:
Ako bi morao da biram izmedju kljukanja trodonom uz alkohol i nekog aas-a izabrao bih aas jer imao bih neke vidljive rezultate (jes da ovo prvo bolje vozi tako mi rekli) ali nebih mogao da koristim te sto se koriste u lecenju raka pu pu is sotono!Ja sam za to da poskupe cigare a pojeftini pivo i vino jer imaju dokazana lekovita svojstva.Ti lekovi ne treba da poskupe jer normalnim ljudima koji su oboleli treba i njima zivot zavisi a statistika kaze da siromasni vise oboljevaju.Znaci slazem se sa Aleksandrom.

Trodon se ne koristi u lecenju raka nego trodon smanjuje bolove...
drugo... kazes da ti lekovi ne treba da poskupe...ok... ali aleksandar govori suprotno da treba! tako da se nikako ne slazes sa njim :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #36 poslato: Avgust 14, 2009, 06:40:20 posle podne »

Samo cu se ubaciti na to da pivo i vino imaju dokazana lekovita svojstva  ::) Jel moguce da neko veruje u to... To je isto kao kada bi stavio recimo kapsulu omege-3 u burek, i rekao da taj burek ima dokazana lekovita svojstva...
Stvarno debiliizam... ili kada cujem da francuzi duze zive jer piju vino... omg, a postoji jos trilion faktora... alkohol je alkohol, i pijenje ponekad u manjim kolicinama nema stetna dejstva, to stoji, ali isto tako ni u snu nema ni dobrobiti... mos misliti, B vitamin iz pivcuge, pfff
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 18 upita.