TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395460 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 10, 2024, 05:05:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Carinici zaplenili testosteron  (Pročitano 34668 puta)
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #95 poslato: Avgust 18, 2009, 08:19:35 posle podne »

kako ne shvatas da ti ni od aas u malim kolicinama i poravilnom upotrebom nece biti nista? Veoma su male sanse da nesto skenjas sebi od MALIH kolicina... Problemi nastaju kod preterivanja u dozama i dugotrajnog koriscenja bez pauza i tu nastaju nezeljeni efekti koje spominjes...
Sam sebe demantujes prvo kazes da mi nece biti nista a onda kazes da su veoma male sanse da skenjam nesto,znaci sansa postoji da se sjebem i od malih kolicina pa koliko god da je ona mala.Kad razviju aas koji ima listu pozitivnih dejstva umesto nezeljenih javi mi na pm da se roknem.

ps:polako se priblizavas granici potrosaca,skreces sa puta,zlo mora da se sasece u korenu.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #94 poslato: Avgust 18, 2009, 08:14:40 posle podne »

............................................________
....................................,.-'"...................``~.,
.............................,.-"..................................."-.,
.........................,/...............................................":,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:"........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(....."~-,_..............................,:`........../
.........../(_...."~,_........"~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....}
...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../"............../
...,,,___.\`~,......"~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-"
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`\
...................................,<`.._|_,-&``................`

OMG


AAA SICK !@#CKING BASTARD :D :D :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #93 poslato: Avgust 18, 2009, 07:04:50 posle podne »

............................................________
....................................,.-'"...................``~.,
.............................,.-"..................................."-.,
.........................,/...............................................":,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:"........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(....."~-,_..............................,:`........../
.........../(_...."~,_........"~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....}
...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../"............../
...,,,___.\`~,......"~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-"
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`\
...................................,<`.._|_,-&``................`

OMG
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #92 poslato: Avgust 18, 2009, 06:59:36 posle podne »

 Pa gori je abortus, jer je to ubistvo jednog deteta. Ali abortus se radi da bi se sacuvao obraz ili izbegao brak, a aas se uzima da bi se napumpali misici i ego :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #91 poslato: Avgust 18, 2009, 06:34:37 posle podne »

Ajde sad pocnite o tome kako je abortus stetan i kako je aas gori od abortusa jer boze moj AAS je poshast  ;D ;D :D :D :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #90 poslato: Avgust 18, 2009, 05:06:35 posle podne »

kako ne shvatas da ti ni od aas u malim kolicinama i poravilnom upotrebom nece biti nista? Veoma su male sanse da nesto skenjas sebi od MALIH kolicina... Problemi nastaju kod preterivanja u dozama i dugotrajnog koriscenja bez pauza i tu nastaju nezeljeni efekti koje spominjes...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #89 poslato: Avgust 18, 2009, 05:01:20 posle podne »

Stavljam tacku i ja jer koliko god pisao ne mogu da objasnim da poredjenjem alkohola i ass u velikim kolicinama vise stete dolazi od strane ass,ali onda mi kaze coolic koliko je poginulo od alkohola,e sad ja njega pitam gde sam ja to podrzao upotrebu alkohola???Ja sam rekao da je casa vina zdrava a onda iznerviran se javio Ognjen i kaze jel znas ti koliko miliona nervnih celija ubija ta casa vina ???Sto se nije javio da objasni koliko ass ostecava jetru pa ne sme jel ce da mu se desi isto sto i meni a to je javni linc.Problem kod alkohola u velikim kolicinama je vidno pijanstvo i zato ljudi ginu a kod ass nema vidljivih simptoma osim nekih npr pisanja krvi,opadanje kose,agresivnost itd koje uglavnom nisu vidljivi osim korisniku.Stoga NI JEDNO NI DRUGO moj stav i ne menjam ga EDIT (alkohol u malim kolicinama neki put preterati pa se regenerisati npr svadbe,krstenja,slave,izbori) :D

Ajde odolite ako mozete  :D

Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #88 poslato: Avgust 18, 2009, 03:37:15 posle podne »

Sad sam video na TV-u, 29 poginulih, a vise stotina lakse ili teze povredjeno samo u toku prosle godine u Srbiji u saobracajnim nesrecama zbog voznje u alkoholisanom stanju... Samo je ovaj podatak dovoljan da se stavi tacka na raspravu...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #87 poslato: Avgust 18, 2009, 02:25:33 posle podne »

E, pre bih rekao da ti treba se preispitas jer pre svega obracao sam se Filipu, ni jednu losu rec nisam tebi uputio... A taj zakljucak sigurno nisam izmislio, pa sam si rekao da svi treba da imamo svoje misljenje, zar ne?
I ja ratoboran  :D, ja sam totalno opusten... vise si ti na tu stranu jer se samo nastavljas iako ti je 6 nas lepo iznelo cinjenice...
Ja sam out, jer posle jos par slicnih postova, nisam siguran da cu biti opusten, hehehe

TI ratoborni da cjutis si cuo :D :D... imao sam i ja sa njim prepirki al dobar je on kad oce XDDD
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #86 poslato: Avgust 18, 2009, 01:31:03 posle podne »

Da li je moguce da pored onakvog Filipovog objasnjenja ti idalje NISI SHVATIO POENTU PRICE??????? Uzimanjem AAS, ali preterivanjem i nepravilnom upotrebom mozes gadno nauditi SEBI, a alkoholisanjem i pusenjem naudjujes SIGURNO i sebi i DRUGIMA koji su u tvojoj blizini, na direktan ili indirektan nacin. Odi do PU KS, i pitaj ih koliko ima saobracajnih nesreca sa smrtnim ishodom samo u KS za godinu dana zbog kojih je alkohol glavni krivac, a koliko je ljudi umrlo od steroida i NISTA VISE! A u takvim nesrecama su sigurno stradali i potpuno neduzni ljudi koji su izgubili zivot zog degenerika koji piju i sedaju za volan! Zatim, koliko samo tuca, razorenih porodica, porodicnog nasilja i da ne nabrajam vise su DIREKTAN UTICAJ alkohola. O pusenju u klubovima i zatvorenim prostorijama necu ni da komentarisem, ne mogu ni ja docekati kada ce to zabraniti... Nadam se da si KONACNO shvatio poentu price i da neces dalje terati po svome...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #85 poslato: Avgust 18, 2009, 01:28:37 posle podne »

E, pre bih rekao da ti treba se preispitas jer pre svega obracao sam se Filipu, ni jednu losu rec nisam tebi uputio... A taj zakljucak sigurno nisam izmislio, pa sam si rekao da svi treba da imamo svoje misljenje, zar ne?
I ja ratoboran  :D, ja sam totalno opusten... vise si ti na tu stranu jer se samo nastavljas iako ti je 6 nas lepo iznelo cinjenice...
Ja sam out, jer posle jos par slicnih postova, nisam siguran da cu biti opusten, hehehe
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #84 poslato: Avgust 18, 2009, 12:28:56 posle podne »

Lepo objasnjeno nema sta,nazalost ja sam iz KS tako da ne mozemo zajedno na analize  :-[Vidi slazem se se ja tim sto si izneo u vecini i jeste to tacno ali po meni je je...ni alkohol je manje zlo i treba mu vise vremena i ogromne kolicine da nanese stetu kakvu bi recimo naneli stereoidi duzim koriscenjem i raznim kurama.Ne napadam ja stereoide za mene su oni i dalje lekovi koji nekome bolesnom pomazu a to sto se zloupotrebljavaju to je licni izbor svakog pojedinca.Moj izbor je "ne pipaj to" a sto se ostalih tice nesto ispod ledja me zabole odjednom :DEto Fico tolko od mene i pametan si nemoj i ti da pogresno da shvatis da ja branim upotrebu alkohola ili da sam neki alkos pa idem na analize da vidim kolika je steta od njegove upotrebe.Sto se tice citanja  trenutno citam Novi Zavet pa posle njega ako budem imao volju ja cu da procitam nesto a jos jedna stvar nabrojao si zive bildere jes da je jedan felerican ali nema veze a ovi ostali sto su R.I.P pod prikrivenim okolnostima ;)nema veze samo zapazam.

@ognjen:xm Ognjene nesto si ratoboran i mnogo te pogadjaju neke stvari proispitaj malo ponasanje na forumu i nemoj da obrces tudje reci a to kome je ispran mozak i po cemu zakljucujes to je vec pitanje za strucna lica a ne za nasumicna nagadjanja.
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #83 poslato: Avgust 18, 2009, 12:11:26 posle podne »

Kako te nije mrzelo da pises sve to, ne vredi objasnjvati, t.j. ne vredi za dzabe se muciti...
Sve je to meni jasno, da ljudi nisu upuceni, ili ne zele da budu, da misle da su najpametniji... Ipsran im je mozak, i samo to...
Ali koliko sam skontao, i tebe kao i mene UZASNO NERVIRA alkohol i duvan, a ljudi su se kod nas srodili sa tim kao da je u pitanju hleb, a ne dve najvece ubice na zemlji...
Zivim za dana kada ce na javnim mestima da ukinu pusenje!!!
Bas tako!!
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #82 poslato: Avgust 18, 2009, 11:01:59 pre podne »

Fitja je ovo clear and smooth objasnio..realno...

Stim sto...u kontraceptivnim pilulama su ...kortikosteroidi,i to je malo druga stvar :P :P
Sačuvana
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #81 poslato: Avgust 18, 2009, 09:01:49 pre podne »

 Potupuno se slazem. Jos kad klinci od 18 godina ne bi uzimali hormone...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 18 upita.