TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 13, 2024, 02:31:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoć stručnijeg???  (Pročitano 4993 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2013, 10:19:48 pre podne »

Ne znam kakvo je tvoje uskustvo sa suplementacijom ali da bi se ceo proces ubrzao dobro bi došao sagorevač.Ali za početak neki slabiji da vidiš kako reaguješ,recimo fat burner.Za odmah posle treninga whey iz razloga što ti tada treba nešto što će jako brzo da hrani mišić kako se on ne bi razgradio.Još ako tu dodaš podršku u vidu bcaa odlično je.Bcaa su skup tri jako bitne amino kiseline koje naš organizam ne proizvodi a od izuzetnog su značaja za očuvanje mišića.Uz sve ovo multimineral kompleks je neizbežan jer svi se mi sportisti puno trošimo a vitamini i minerali samo iz ishrane nisu nam dovoljni već kroz suplemente moramo da ih unosimo prvenstveno radi našega zdravlja.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Januar 30, 2013, 10:12:36 pre podne »

Pozdrav,

Veruj mi nisi jedini jer svi imaju taj strah da će kada počnu raditi definiciju izgubiti i mišiće.
Razlog za strah je opravdan samo ukoliko se ne radi onako kako treba.
Prvo i najvažnije je da se sredi ishrana.Što češći ali manji kvalitetni obroci u toku dana su obavezni da bi ubrzali metabolizam i naš organizam hranili kvalitetnim namirnicama.
Tu prvenstveno mislim na kuvanu piletinu i oslić,povrće,pirinač,krompir,ovsene pahulje itd...
Varijacije sa hidratima su od presudnog značaja i bilo bi poželjno raditi.A koliko tačno? e to po sebi moraš videti i najbolje je voditi tačnu evidenciju kako bi posle znao kako napreduješ i jel treba nešto da se menja.
Sačuvana
Exel
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2013, 12:26:02 pre podne »

Zdravo ljudi.
Treba mi neko stručniji.

Da preĂ°em na stvar. Imam višak kilograma. 
Treniram 3 x nedeljno. Želim da ubacim i kardio treninge i to hodanje uzbrdo na traci.
Mislio sam da treninzi sa tegovima budu: pon, sre, pet,

a kardio: utorak, četvrtak i nedelja ( ili utorak i nedelja) ako je 3 x mnogo zbog umora.

Možda i drugačije treba, vi kažite.

Elem, postoji i druga stvar, koja je verovatno krajnje zrela za teško podsmevanje.

Ja sam ovako dosta krupan, ne samo debeo, nego krupan. Ali ima tu sala.
E sad me je užasno strah da ću se smanjiti, spaliti mišić, ispasti žgolja. Treniram već 3 godine, baš me je strah da će sav taj trud
ovakav period da zezne. Spali mišić i ne ostavi ništa.

Visok sam 193cm i imam trenutno 135 kg. Namera mi je da spustim na 120, a baš se plašim da će za to vreme sav mišić da ode.
Ionako se tripujem u vezi napredka.

Sve u svemu, VELIKI TRIP!

SAVET???

Puno Vam hvala i izvinize na ovako velikom postu.

Veliki pozdrav! 
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 14 upita.