TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 11:34:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening kad se zaposlis, gubljenje snage, pad volje, kako prevazici?  (Pročitano 5571 puta)
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2015, 09:06:28 pre podne »

Davno nisam posetio ovaj forum, ali sam se danas setio koliko mi je pomogao kad sam pocinjao i mislio sam da bi mogao opet da mi pomogne sada kada "padam dole". Imam 28 godina, trenirao sam aktivno kosarku sve do povrede kolena 2009, dok u teretanu idem vec deset godina bez znacajnih pauza. visina 192cm i vec 5-6 godina mi masa varira izmaedju 94-99kg u zavisnosti zima leto. Ceo zivot sam u sportu, teretana mi je primat vec godinama, a pored toga rekreativno ponekad odigram vaterpolo i kosarku, ali ne u nekoj znacajnoj meri. Od suplemenata koristim samo protein i to vec dugo vremena. Body fat mi isto varira mozda izmedju 10 i 15%. U teretanu idem 3-4 puta nedeljno.

Zaposlio sam se pocetkom 2013 godine. Te godine sam jos uvek bio u nekom naletu snage tako da nisam osetio padanje, ali vec godinu i po sam mislim u sve vecem padu. Sve manje snage imam, pada mi i volja.  Leti nisam u formi u kakvoj sam bio pre. Nisu mi trbusnjaci izrazeni kao pre, a trudim se da se hranim zdravo. Nisam siguran da li me stizu godine ili je sve to zbog kancelarijskog posla od 8 sati bez znacajnijeg ustajanja i nedovoljno sna. Jedva skupim snage i volje da odem u teretanu posle posla, nemam elana ni blizu kao pre. Lakse bi mi mnogo bilo da npr odem na basket ili u bazen nego da idem na dizem tegove. Da li je neko od vas bio u slicnoj situaciji i kako ju je prevazisao? Da li je neminovnost da mora da se padne kad se covek zaposli?! Da li neko od Vas iskusnijih misli da radim nesto pogresno ili bih mogao da uvedem neku promenu koja bi me digla?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 14 upita.