TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395352 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 05, 2024, 10:44:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sarah Bäckman - kraljica armwrestlinga  (Pročitano 28119 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #83 poslato: April 20, 2013, 09:05:40 posle podne »

Sara je i ove godine, sada već tradicionalno, gostovala u Japanu, gde je imala mečeve sa muškarcima.
http://www.youtube.com/watch?hl=sv&gl=SE&client=mv-google&v=9O3U5dhPhr8&fulldescription=1&nomobile=1
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27411


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #82 poslato: April 09, 2013, 05:08:51 posle podne »

Sarah Backman
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27411


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #81 poslato: April 08, 2013, 07:29:13 posle podne »

Izgleda da Sara ove godine nece moci da se takmici na Prvenstvu Evrope u armwrestlingu jer nije bila na domacem sampionatu u Svedskoj jer je bila u Japanu na snimanju filma u vezi sa armwrestlingu(znaci promovisanju tog sporta). :(
Evo sta je ona izjavila povodom toga:
I'll share some news, thoughts and opinions from myself right now.

 I'm sad and hating the Swedish system and federation… Turned out I'm gonna miss the most important championships of the year this year, 2013. European- and World Armwrestling Championships. I missed the Swedish Nationals, where you have to win or place 2nd to qualify for the team to represent the country. The reason I missed it was because I did an ARMWRESTLING-TV-job in Japan. With other words, making the sport GROW worldwide.

 That I won double golds at European- and World Championships 2012, only 5 months ago, undefeated - which no swede never has done before - doesn't count. No one cares. At least not my own country. I knew the swedish system but that doesn't make me think different. Swedish system and armwrestling federation SUCKS.

 I think my double-world-golds 5 months (2012) ago should make me qualified for this year's championships (2013). As I know, ANY OTHER sport has this system and as well countries.
 This should not only be for ME, but for everyone that is winning a world title the year before in ANY SPORT!

 This just shows Sweden don't care about results in an international level of sports in armwrestling. And why would they, no one is getting paid anyway. But still… it makes me sick to my stomach and will for sure affect my motivation to continue doing this.

 I believe EVERYTHING is happening for a reason and maybe this is what is suppose to happen for me this year. Something else will show up. Maybe I should start doing something else. Or it's just God's will to tell me to take a break… or something. I don't know.
 I'm still having super matches and professional armwrestling tournaments to show up to if my motivation will be what it has to be - to do ANYTHING you have to do to your fullest and more than that, with all your heart & soul twenty-four hours a day for a very long time. That's what you need to offer from yourself to achieve big things. Just saying..

 Never stop to do what you're loving to do. Make yourself happy. Dream big.
 Let's go to gym.. Have a great day everyone.

 God Bless & thanks for support!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #80 poslato: April 08, 2013, 03:53:37 posle podne »

All the way. ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #79 poslato: April 08, 2013, 01:38:53 posle podne »

Nasa natural Sara :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #78 poslato: April 07, 2013, 09:38:57 pre podne »

 :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #77 poslato: Mart 27, 2013, 10:16:23 pre podne »

Upravo tako,i sada ispada ona je natprirodna samo uz pravilnu ishranu? Ovo je zaista previše,za šta nas smatra za budale? Ta priča ne pije vodu.Što se tiče Brzenka ranije je bio digurno pogotovu dok je vladao,sada ne znam.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #76 poslato: Mart 27, 2013, 02:45:06 pre podne »

Ovde nije problem sto je doticna lepojka na hemiji, svi profi sportisti bilo kog sporta su manje vise na hemiji, i to je normalno.. Samo me nervira sto glumata na fejsu i izigrava sveticu naturalnu, cemu to u zivotu ,tako samo gubi fanove i frustrira ljude..
Verovatno ne sme da prizna zbog sponzora.


Ma niko je ne tera da priznaje, to i ne treba da radi,ali ne treba ni da govori na svim frontovima da je natural, jer je smesno :D 
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #75 poslato: Mart 27, 2013, 02:41:55 pre podne »

Ovde nije problem sto je doticna lepojka na hemiji, svi profi sportisti bilo kog sporta su manje vise na hemiji, i to je normalno.. Samo me nervira sto glumata na fejsu i izigrava sveticu naturalnu, cemu to u zivotu ,tako samo gubi fanove i frustrira ljude..
Verovatno ne sme da prizna zbog sponzora.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #74 poslato: Mart 27, 2013, 02:27:34 pre podne »

Ovde nije problem sto je doticna lepojka na hemiji, svi profi sportisti bilo kog sporta su manje vise na hemiji, i to je normalno.. Samo me nervira sto glumata na fejsu i izigrava sveticu naturalnu, cemu to u zivotu ,tako samo gubi fanove i frustrira ljude..
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #73 poslato: Mart 27, 2013, 02:22:04 pre podne »

Izgled manje više,ali onaj ko se imalo bavi armwrestlingom i talmiči se po inostranstvu zna da bez hormona,deke...nema nista,tako da svaka priča je ovde suvišna zaista.Možda neke manje količine ali daleko od natural.
Da sve to stoji.. Zanima me sta mislis da li je Brzenk na hemiji? Uopste mi ne izgleda tako.. :)
Odgovor ti je u post-u koji si quote-ovao.I Armstrong je bio na hemiji(ne istoj,podrazumeva se)skoro celu karijeru, a mrsav je kao cakcalica.
Pa dobro drugi je to sport nece biti ko Coleman sigurno i voziti bajk :D Ma dobro msm sve je moguce ne kazem nego ne izgleda tako :) A dobijao je ljude preko 120kg za koje vidis da su nadopingovani :)
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #72 poslato: Mart 27, 2013, 02:00:13 pre podne »

Izgled manje više,ali onaj ko se imalo bavi armwrestlingom i talmiči se po inostranstvu zna da bez hormona,deke...nema nista,tako da svaka priča je ovde suvišna zaista.Možda neke manje količine ali daleko od natural.
Da sve to stoji.. Zanima me sta mislis da li je Brzenk na hemiji? Uopste mi ne izgleda tako.. :)
Odgovor ti je u post-u koji si quote-ovao.I Armstrong je bio na hemiji(ne istoj,podrazumeva se)skoro celu karijeru, a mrsav je kao cakcalica.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #71 poslato: Mart 27, 2013, 01:31:24 pre podne »

Izgled manje više,ali onaj ko se imalo bavi armwrestlingom i talmiči se po inostranstvu zna da bez hormona,deke...nema nista,tako da svaka priča je ovde suvišna zaista.Možda neke manje količine ali daleko od natural.
Da sve to stoji.. Zanima me sta mislis da li je Brzenk na hemiji? Uopste mi ne izgleda tako.. :)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27411


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #70 poslato: Mart 26, 2013, 11:57:49 posle podne »

Ma, Zoli verovatno  hoće da kaže samo da je glupo pričati da si natural i praviti ljude budalama, a ne osporavaju se njeni rezultati. :) I ja sam tog stava. Ok, nećeš na sva usta pričati ni da si na hemiji, ali nemoj praviti fanove budalama i prodavati takvu priču. :D
Sa tim se i ja slazem,ovo nije bio odgovor na Zolikin odgovor....:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #69 poslato: Mart 26, 2013, 08:42:38 posle podne »

Ma, Zoli verovatno  hoće da kaže samo da je glupo pričati da si natural i praviti ljude budalama, a ne osporavaju se njeni rezultati. :) I ja sam tog stava. Ok, nećeš na sva usta pričati ni da si na hemiji, ali nemoj praviti fanove budalama i prodavati takvu priču. :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 18 upita.