TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395639 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 09:42:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 663082 puta)
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2121 poslato: Avgust 12, 2015, 04:59:02 pre podne »

hvala svima na odgovorima
krecem danas u teretanu,oko 9 cu otici
niko mi nije rekao sta da radim za kardio
ne odgovaram ja mami na sve,nego je luda i nije ni trebala da me radja
jutros se probudila da me udavi,dok spavam
popela se na mene i pocela da skace,umalo se nisam ugusio
sinoc je plakala posto sam slusao muziku...  :-X  :-\
hocu faaaaksss da je nikad u zivotu vise ne vidim i nikad da ne dodjem kuci aaaa
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #2120 poslato: Avgust 11, 2015, 11:39:36 posle podne »

drugo

Sloboan teg, sto se tiče bilo koje vežbe a po najviše čučnja i veslanja, ja sam veliki protivnik smit masine i uvek sma pre za slobodan teg .

Tako sam i mislio nego ajde da pitam. Slobodan teg zakon, na Smitu si ogranicen bas dosta a i nije to taj osecaj. Hvala na odgovoru.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2119 poslato: Avgust 11, 2015, 07:49:58 posle podne »

Pavac Sinak, ako ne mozes u teretanu radi vezbe sa sopstvenom tezinom, ja sam za godinu dana napravio veliki rezultat radeci SW, ne budi tvrdoglav, kako se ti odnosis sa majkom tako ce ti i uzvracati, verujem da joj odgovaras na sve, nadjite zajednicki jezik i prestani vec jednom da kukas, smaras, nikoga ne zanimaju tvoji problrmi, mi smo ti pomogli oko ishrane i treninga, ali nists ne slusas, 70% tvojih postova su gluposti nevidjene.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #2118 poslato: Avgust 11, 2015, 06:31:18 posle podne »

1000 puta smo ti rekli da to što ti misliš da su kvalitetni treninzi ne znači da su stvarno takvi, a iz onoga što si ranije napisao svi smo zaključili da nisu baš tako kvalitetni kao što ti kažeš.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2117 poslato: Avgust 11, 2015, 06:22:04 posle podne »

ja sam imao poslednje 2 godine kvalitetne i redovne treninge
priznajem,oko 70 % takvih treninga sam imao i ocajnu ishranu kuci...vec sam pricao o tome,dorucak peciva,rucak kuvanje,vecera preskakanje,izmedju slatkisi
tek mi je zadnjih par meseci nesto kvalitetnija i bolja ishrana,sredjujem jos sve
ja bih krenuo u teretanu posto sam sa kajakom uradio sto se uraditi moglo,smrsao sam kolko sam mogao,ali misici slabo...
zato bih presao u teretanu,ali nikakva podrska ukucana
sutra ujutru krecem u teretanu,radicu po dusanovom programu
nek me mama zakolje,ne interesuje me...za 3 godine idem na faks a ona se ponasa kao da sam sasvim mala biba,ali poremecena biba od koje ona pravi jos veci problem
p.s posto sam zavrsio cut i na masi sam,kolko puta da radim kardio? ja sam mislio da dvaput nedeljno radim biciklu na teskoj tezini 10-ak minuta
inace skoro svaki dan igram basket ili plivam + kad krene skola,skola mi je na 40 minuta peske tako da ce i to biti kardio...
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #2116 poslato: Avgust 11, 2015, 05:20:40 posle podne »

Izvini a kakve ti promene očekuješ za par meseci??? Još to nije ni konstantnih par meseci, i sam kažeš da si imao pauze (koje su ti prijale :-D ). Shvati da ti nisi krenuo od nule već od debelog minusa a pritom nemaš kvalitetne treninge u odnosu na ono šta očekuješ. E da, a pored toga si i pretreniran a nisi sve to pokrio dovoljno kvalitetnom ishranom. I ja sam se na početku nervirao što nema nekog specijalnog napretka iako sam trenirao kako treba a ishrana i pokrivenost suplementima su mi bili odlični. Onda sam shvatio da ništa ne može preko noći,  da trebam da se trudim a da će rezultati doći. Tako se i ti postavi. Ne budi razmažen, manje pričaj a više radi na sebi i ne nalazi više izgovore već se snaĂ°i na najbolji način na koji možeš i reši svoje probleme onako kako ti misliš da je najbolje. Ne može niko da ti kaže šta trebaš da uradiš.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2115 poslato: Avgust 11, 2015, 04:53:29 posle podne »

Reci joj da hoces da budes physique ili da hoces da budes spreman za interventnu.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2114 poslato: Avgust 11, 2015, 04:04:01 posle podne »

inace saznao sam zasto mi mama ne da da idem u teretanu
ona ocekuje da ce me tamo navuci neki bilderi,da ce mi ponuditi steroide,hemiju itd...a ona ne bi zelela da joj sin bude ogroman itd...
to je jedan od razloga,drugi je zato sto je zivcana i luda, treci je zato sto smo vec dugo vreme u svadjama ali to nije toliko sad bitno...

http://www.telegraf.rs/wp-content/uploads/2013/06/02/cearaemrede.com_.br_.jpg
ona mene ovako nekako zamislja  :D  ;D
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2113 poslato: Avgust 11, 2015, 04:01:30 posle podne »

Neće niko zloubotrebiti ničije sllike, uostalom može i paintu prekriti lice.

ma ima on i na fb dosta svojih slika,ja sam ga pitao dal mogu ovde da objavim ali je rekao da ne zeli
inace momak je malo i vragolan,verovatno bi se posvadjao sutradan kad bi dosao ovde,zato bolje da ostanemo mirni  :D
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2112 poslato: Avgust 11, 2015, 04:00:29 posle podne »

joooooooj
nisi me lepo razumeo,ili se mozda ja nisam lepo izrazio,ne znam ni sam,gladan sam  >:(
taj moj drug ima pefrektnu genetiku i gradju,za par meseci istog treninga kao ja izgleda kao da trenira 5-6 godina...
inace momak jede sve sto stigne,znaci klasika-ustaje ujutru,preskoci dorucak,ode u skolu tamo pojede nesto iz pekare,dodje kuci ruca malo pa posle slatkisa i to je to..a izgleda kao da junk nije uzeo 5 godina
a ja u zadnjih par meseci ishrana sve bolja i bolja,trening isti kao njegov ali rezultati slabi
nije da nema bas rezultata,vidjaju me ljudi i govore da sam se prepolovio,da ocekuju sledeci put kad me vide misice da imam velike itd itd..ali opet slabo je sve to..
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #2111 poslato: Avgust 11, 2015, 03:58:25 posle podne »

Neće niko zloubotrebiti ničije sllike, uostalom može i paintu prekriti lice.
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #2110 poslato: Avgust 11, 2015, 03:54:16 posle podne »

ne lazem ja nista
ja sam vec rekao da ne lazem niti cu ikada lagati,ni u zivotu,ni na forumu
imam i ja jednog druga koji je cista bomba,kada bi dosao na forum izgledao bi skoro najbolje
momak krka sve sto mu padne pod ruku,ali tako je,genetiku ima,takav tip gradje i posrecilo mu se
bas sam danas sa katlerom pricao o genetici i tipovima gradje,i on se slaze da mi je majka priroda dala najgoru mogucu podlogu ali sta da se radi,ja cutim i treniram,istrajao sam u svemu pa cu i u ovome
p.s taj moj drug isto trenira kajak,isto moje godiste....nece da dodje na forum posto misli da bi neko zloupotrebio njegove slike,no nebitno,njegov izbor
to sam i rekao vidis ljudi sa najgorom genetikom urade nesto,al ti nikako ni da krenes :)
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2109 poslato: Avgust 11, 2015, 03:38:47 posle podne »

ne lazem ja nista
ja sam vec rekao da ne lazem niti cu ikada lagati,ni u zivotu,ni na forumu
imam i ja jednog druga koji je cista bomba,kada bi dosao na forum izgledao bi skoro najbolje
momak krka sve sto mu padne pod ruku,ali tako je,genetiku ima,takav tip gradje i posrecilo mu se
bas sam danas sa katlerom pricao o genetici i tipovima gradje,i on se slaze da mi je majka priroda dala najgoru mogucu podlogu ali sta da se radi,ja cutim i treniram,istrajao sam u svemu pa cu i u ovome
p.s taj moj drug isto trenira kajak,isto moje godiste....nece da dodje na forum posto misli da bi neko zloupotrebio njegove slike,no nebitno,njegov izbor
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #2108 poslato: Avgust 11, 2015, 03:35:31 posle podne »

Sta mislite da li je bolje da radim veslanje na Smith masini ili sa slobodnim tegom? :)


Sloboan teg, sto se tiče bilo koje vežbe a po najviše čučnja i veslanja, ja sam veliki protivnik smit masine i uvek sma pre za slobodan teg .
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #2107 poslato: Avgust 11, 2015, 02:29:26 posle podne »

ma jesam izrastao sigurno
kosarku sam igrao 5 godina,ali sam se samo gojio i nisam video rezultate
kad sam poceo kajak imao sam 80 kg i 160 cm a dve godine kasnije 178 cm i 68 kg...pomoglo mi je dosta,to jeste,ali ja hocu da malo napredujem sa misicima,bar do sledeceg leta,pa bi onda opet na kajak i tako u krug,ali nemam bas kucnu podrsku...
Decko ti samo lazes i izmisljas ti da radis 5 posto od svega sto pricas izgledao bi mnogo bolje ...ti objasnjavas nekom kako se rade vezbe ,ne znam kakav trener daje detetu od 16 godina koje ocigledno nije podiglo teg kako treba pet puta u zivotu da pokazuje pocetnicima,nisam ja zmaj ,dosta nas ovde su pocetnici i idemo ka tome da budemo bolji ti samo smaras ljude po forumu ...evo ti primer decka koji je tvoje godiste iz mog mesta ,trenira kajak ,razumem ja genetiku i sve nije on estetski savrsen ,ali pogledaj razliku izmedju sebe i njega :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 15 upita.