TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 13, 2024, 12:26:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: skidanje sala-trening  (Pročitano 1858 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 18, 2013, 06:00:22 posle podne »

Evo imam ja 121 kilu i visi sam za cent od tebe, a razlika je u tome sto ja nemam u planu da skidam kile 8)

A sta bih je drugo preporucio nego stronglifts 5x5/starting strenght da pocnes lagano sa praznom sipkom i za 2-3 mjeseca ces biti u najboljoj formi svog zivota :P

Ja se sa ovim odgovorom nikako ne slazem.Treba malo da sačeka opterećenjima.A kada se na njih navikne,lepo da uvede kružne treninge  i tu udari finiš topljenju masti.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 15, 2013, 10:36:47 posle podne »

brate tebe ovaj sto je pisao 5x5 treba debelo da plati za ovo silno reklamiranje  :D :D :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 15, 2013, 05:40:05 posle podne »

Evo imam ja 121 kilu i visi sam za cent od tebe, a razlika je u tome sto ja nemam u planu da skidam kile 8)

A sta bih je drugo preporucio nego stronglifts 5x5/starting strenght da pocnes lagano sa praznom sipkom i za 2-3 mjeseca ces biti u najboljoj formi svog zivota :P
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2013, 05:27:20 posle podne »

pozz svima ja sam dalibor imam 129kg visok 194cm,totalno sam fizicki neaktivan samo sedim i jedem pa sam resio to da promenim,citao sam ovaj forum ali nigde nema  da se neko javi ko je preko 120kg i da konkretno kaze e ja sam ovako uspeo da skinem 10,20 kg
znam da cete mi reci prvo moras ishranu resiti to znam al ovde mi treba pomoc oko programa u teretani?sta i kako da radim upocetku i posle kog vremena da menjam taj program?
da li raditi odredjene delove tela sad u pocetku ili raditi sve po malo?
i jos jedno nemogu da nadjem na netu svi pisu razlicita misljenja sta je bolje raditi biceps triceps isti dan ili odvojen dan?
zanima me i ako neko zna neki dobar link o debelim ljudima planu vezbanja itd neka mi posalje
dijete mnoge sam cito neke kazu samo jesti proteine druge jedite uglj hidrare,neke nesme se jesti pirinac voce dok drugi tvrde to da se jede,,,tako da dosta sam procitao i sve se vrtii u krug tako da sam sam sebi smislio dijetu samo da jos resim sa teretanom sta i kako...

Posto kazes da si dugo vec neaktivan,moj ti je savet da za prvi mesec radis samo kardio treninge u teretani,dok ti se srce ne navikne na napor.Kreni od bicikla,stepera,pa malo brzog hodanja na traci i poenta je da izdrzis minimum 20 min da bi se zapoceo proces topljenja masti.Sto duzes izdrzis-bice bolji rezultati,ali spremi se na to da ce oni doci vremenom,a ne preko noci.Posle tih prvih mesec dana bi mogao da radis npr. 3-4 dana kardio trening i 2-3 dana teretanu.Ishranu moras promeniti iz korena i ako imas finansijskih uslova,uzmi i neku suplementaciju kao podrsku tvojim treninzima.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 06, 2013, 05:29:17 posle podne »

Ukratko, citao si kojestarije i budalastine, ako regulises ishranu i hranis se po P.S -u i znojis guzicu u teretani kako valja,nebitno je po kojem programu radis,kilogrami ce ici dole. Ne trebas da zamaras glavu sta sa cime trebas upariti, samo trebas krenuti da aktiviras misicna vlakna koja su atrofirala,i bice sve kako valja.. I naravno mnogo kardio aktivnosti. Nece biti lako,ali svakako moras krenuti da bi se nadao necemu,inace ce biti samo gore.
Sačuvana
orcura
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 06, 2013, 05:06:31 posle podne »

pozz svima ja sam dalibor imam 129kg visok 194cm,totalno sam fizicki neaktivan samo sedim i jedem pa sam resio to da promenim,citao sam ovaj forum ali nigde nema  da se neko javi ko je preko 120kg i da konkretno kaze e ja sam ovako uspeo da skinem 10,20 kg
znam da cete mi reci prvo moras ishranu resiti to znam al ovde mi treba pomoc oko programa u teretani?sta i kako da radim upocetku i posle kog vremena da menjam taj program?
da li raditi odredjene delove tela sad u pocetku ili raditi sve po malo?
i jos jedno nemogu da nadjem na netu svi pisu razlicita misljenja sta je bolje raditi biceps triceps isti dan ili odvojen dan?
zanima me i ako neko zna neki dobar link o debelim ljudima planu vezbanja itd neka mi posalje
dijete mnoge sam cito neke kazu samo jesti proteine druge jedite uglj hidrare,neke nesme se jesti pirinac voce dok drugi tvrde to da se jede,,,tako da dosta sam procitao i sve se vrtii u krug tako da sam sam sebi smislio dijetu samo da jos resim sa teretanom sta i kako...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 14 upita.