TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 13, 2024, 02:13:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Program za trening  (Pročitano 1721 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 17, 2013, 03:49:57 posle podne »

prije 2 mjeseca sam poceo da idem na sprave i radio vratilo razboj i sklekove sad je vec vrijeme pogorsalo i sve sam tro napravio kod kuce i kupio neke tegove 2 bucice 10/20 kg i jedan veci teg 15 do 50 kg :p pa me zanima da li neko moze da mi napise neki program za trening ... nemam bench klupu Tongue ZNACI SKLEKOVI VRATILO RAZBOJ 2 BUCICE I TEG ... :)[/b][/b]

Ako ti je ambicija samo da odrzavas izgled i ako ti je ekonomicnije da vezbas kod kuce,onda samo pretrazi internet/youtube sa vezbama.Imas milion vezbi za koje ti ne trebaju sprave na kojima ces raditi iste pokrete iznova i iznova. Ako mozes uzmi mozda i jednu olimpijsku sipku i osmisli sebi neke kruzne treninge.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 17, 2013, 01:36:01 posle podne »

znaci guglaj, pa na you tube-u imas jedno 25865654 klipa o home workout zajebancijama, ovde smo uglavnom teretana boysi i svakako cemo ti reci da se zanosis bespotrebno kod kuce,ali ono shvatices i sam vremenom to

Ja i dalje ne mogu da skontam zasto se zamarate kuci i glupirate, kad nista ne moze da nadomesti pravu vezbacku ekipu u teretani, kvalitetni rad sa tegovima i spravama,i jednu obavezu koja ti se nametne,a kod kuce sve to ide traljavo nikako,a o pobedjivanju tezina i da ne pricamo..jedino ako je neki zajebani set up u pitanju. Svakako je i bezvezno vezbati sam
Sačuvana
Darko Nk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 17, 2013, 11:33:06 pre podne »

prije 2 mjeseca sam poceo da idem na sprave i radio vratilo razboj i sklekove sad je vec vrijeme pogorsalo i sve sam tro napravio kod kuce i kupio neke tegove 2 bucice 10/20 kg i jedan veci teg 15 do 50 kg :p pa me zanima da li neko moze da mi napise neki program za trening ... nemam bench klupu Tongue ZNACI SKLEKOVI VRATILO RAZBOJ 2 BUCICE I TEG ... :)[/b][/b]
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 14 upita.