TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 03, 2024, 10:48:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata  (Pročitano 38107 puta)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #27 poslato: Oktobar 10, 2012, 09:20:54 pre podne »

Koliko vidim, svi daju prednost kofeinu, mada ni sa njim niko baš nije oduševeljen

Hvala svima.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 10, 2012, 09:16:46 pre podne »

Razmišljam o L-Karnitinu u kombinaicji sa kardio treningom, u dane kada ne radim teretanu ... zbog onih par kg masti na stomaku ... šta mislite o tome ?!

Iz mog licnog iskustva L-Karnitin je dosta precenjen suplement,to sto si ti naveo to je mozda u teoriji tako,praksa je malo drugacija,mislim da bi trebale mega doze L-karnitina od min 3-4 g da bi se osetio neki efekat.Ja glasam za kofein, ne izbacuje on samo vodu,utice on na mnoge fizioloske procese u metabolizmu masti.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:47:14 pre podne »

Zamolio bih da se drzimo teme.Hvala.
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:37:28 pre podne »

A što bi morao da me razumeš ... osim ako nisi moj psihijatar ?! :)
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2012, 08:42:22 pre podne od strane bbjelica » Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #23 poslato: Oktobar 10, 2012, 01:45:17 pre podne »

Ja sam protiv hemije, pa najradije ne bih uzeo nijedan.

Pokušaću da ubacim više kardio treninga, za početak.

Hvala svima, u svakom slučaju.

Laku noć.

Ja tebe druze ne razumem u opste....Sam si se ubacio u temu svojim postom da razmisljas da ubacis  karnitin da bi skinuo naslage na stomaku i pitas da li je to OK....Onda dobijes odgovore da jeste OK, da moze da se koristi i to i jos nesto drugo i onda sam kazes da si ti protiv toga,a zapoceo si temu da bi koristio.....Nije mi bas jasno... a pri tom karnitin i kofein nazivas hemijom i jos vise zabune unosis u celu pricu!!! Ne zelim bilo kakvu raspravu sa tobom,ali ocigledno je da nisi nacisto sam sa sobom i  da se hvatas u neke stvari, zapocinjes teme  sa kojima nisi u stanju da se izboris do kraja... Sto je najgore ovo u opste nije prva tema u kojoj se tako nezrelo i nestabilno ponasas.... Ovo je moje misljenje,mozda nije tacno,ali iz mog ugla tako izgleda...Sve najbolje...
Laku noc...
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #22 poslato: Oktobar 09, 2012, 11:15:41 posle podne »

Ja sam protiv hemije, pa najradije ne bih uzeo nijedan.

Pokušaću da ubacim više kardio treninga, za početak.

Hvala svima, u svakom slučaju.

Laku noć.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #21 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:55:09 posle podne »

@bbjelica

Slobodno uzmi oba i kofein i karnitin.....
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:48:18 posle podne »

Definitivno kofein..ja sam bez njega kao bez noge...mozes se nalivati sa kafom nije isto kao kad uzmes tabletu od 200gr cistog kofeina..L karnitin mislim da ti je jako slab..videces i sam da ti svaki jaci sagorevac masti sadrzi vece kolicine kofeina....
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 09, 2012, 01:31:50 posle podne »

Ako si na pravoj dijeti Kofein ce ti dati preko potrebnu energiju,a L karnitin nece,on malo potpomaze imunitet i to je to,niti sagoreva salo niti daje energiju (direktno) dok Kofein pomogne da se trening odradi jace i bolje,plus izbacuje vodu i pomaze kod oporavka. ;)

I ja glasam za kofein.. mada ako se pravi dovoljno jak nes moze se izvuci od solje 100 mg kofeina.. ali ipak je bolje to roknuti u tableti od 200 mg da da potporu za trening i mentalni fokus
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 09, 2012, 12:48:47 posle podne »

Ako si na pravoj dijeti Kofein ce ti dati preko potrebnu energiju,a L karnitin nece,on malo potpomaze imunitet i to je to,niti sagoreva salo niti daje energiju (direktno) dok Kofein pomogne da se trening odradi jace i bolje,plus izbacuje vodu i pomaze kod oporavka. ;)

Za L-Karnitin svuda PIŠE da ubrzava sagorevanje masti, tako što ubrzava transport istih iz deopa masnih rezervi u ćelijsku mitohondriju.

A koliko vidim i kofein izbacuje samo vodu, koju nakon treninga trebamo nadoknaditi.

U čemu je poenta onda ?!

Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 09, 2012, 12:37:02 posle podne »

Ako si na pravoj dijeti Kofein ce ti dati preko potrebnu energiju,a L karnitin nece,on malo potpomaze imunitet i to je to,niti sagoreva salo niti daje energiju (direktno) dok Kofein pomogne da se trening odradi jace i bolje,plus izbacuje vodu i pomaze kod oporavka. ;)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 09, 2012, 11:42:50 pre podne »

Treba puno kafe da bi osetio kick pre treninga...

A ja je pijem samo ujutru ... jednu :)

Hvala u svakom slučaju.

Dakle, kofein je jači i bolji od L-Karnitina ?!
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 09, 2012, 11:41:22 pre podne »

Treba puno kafe da bi osetio kick pre treninga...
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 09, 2012, 11:39:28 pre podne »

Razmišljam o L-Karnitinu u kombinaicji sa kardio treningom, u dane kada ne radim teretanu ... zbog onih par kg masti na stomaku ... šta mislite o tome ?!
Uzmi cist Kofein i malo jacu dijetu,tj. variraj hidrate kako treba a kofein ce ti dati snagu za trening. :)

Jel mogu da pijem kafu umesto kofeina ?! :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 09, 2012, 11:28:36 pre podne »

Razmišljam o L-Karnitinu u kombinaicji sa kardio treningom, u dane kada ne radim teretanu ... zbog onih par kg masti na stomaku ... šta mislite o tome ?!
Uzmi cist Kofein i malo jacu dijetu,tj. variraj hidrate kako treba a kofein ce ti dati snagu za trening. :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.