TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395697 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 22, 2024, 03:45:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: evo moje slike  (Pročitano 11568 puta)
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #56 poslato: Decembar 16, 2007, 02:08:56 posle podne »

Desilo se i meni par puta to dok sam radio propadanja... Samo puklo neshto odjednom,ja se usro... malo me bolelo i prestalo...
Sačuvana

X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #55 poslato: Decembar 16, 2007, 01:53:13 posle podne »

e da imam i jos jedno pitanje konstantno me kad pipnem malo jace boli izmedju grudi, neki put kad se rastegnem cak i puca nesto i malo je neprijatan osecaj. Da spomenem da sa 120kg-a bench sada me bole grudi i triceps i verujem i da bi me 90 sada zakucalo.Trenutno ne radim preko 70 a i sa to se mucim kao da radim 105 kg-a seriju.Sta bi moglo da bude?

  To se i meni isto desilo kada sam bio u vojsci 2002 . Radio sam propadanja na necemu improvizovanom . Razmak izmedju rucki je bio veliki , a ja sam u negativnoj fazi pokreta isao jako daleko . nesto je kvrcnulo , konsultovao sam se sa strucnim ljudima i dobio odgovor da batalim sve vezbe koje iritiraju taj deo . Proslo je za oko 3-4 meseca . zajebano dugo. To je neka hrskavica , ako ne gresim ili nesto sl. Batali bench i ostale vezbe , koje iritiraju taj deo.
Sačuvana
bodybuilding forever
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #54 poslato: Decembar 12, 2007, 04:52:14 posle podne »

jeste kicma mi je kriva bila veoma, ali je sad dosta pravija imam to S i neznam da li cu tkad ispraviti zbog toga su mi malo i trbusnjaci krivi(mislim leva i desna strana), planovi kakvi su mi? iskreno nemam pojma mozda izadjem u april ako imam vremena zbog faxa, a kila nemam   
pojma tacno  variram 78-81. Zadnji put sam imao 78 ali sam se popravio od tad recimo da zaokruzim 80
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #53 poslato: Decembar 11, 2007, 10:03:50 posle podne »

zile koliko sada imas kg? i koji ti je plan?
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #52 poslato: Decembar 11, 2007, 08:25:21 posle podne »

Poradi malo na donjem delu ledja i radi vezbe istezanja istih...kolko vidim malko ti je svod kicme kriv a i slabi su ti erectori na u donjem delu...
Sačuvana
spinoza
Gost
« Odgovor #51 poslato: Decembar 08, 2007, 03:00:24 pre podne »

e da imam i jos jedno pitanje konstantno me kad pipnem malo jace boli izmedju grudi, neki put kad se rastegnem cak i puca nesto i malo je neprijatan osecaj. Da spomenem da sa 120kg-a bench sada me bole grudi i triceps i verujem i da bi me 90 sada zakucalo.Trenutno ne radim preko 70 a i sa to se mucim kao da radim 105 kg-a seriju.Sta bi moglo da bude?
Imao sam slican problem (bol izmedju grudi je bio non-stop, sad samo kad mnogo opteretim grudi i "pucketanje" koje i sad imam kad se teglim)- rekli su mi povreda hrskavice na tom mestu (lekar je rekao)...
Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #50 poslato: Decembar 08, 2007, 12:49:18 pre podne »

e da imam i jos jedno pitanje konstantno me kad pipnem malo jace boli izmedju grudi, neki put kad se rastegnem cak i puca nesto i malo je neprijatan osecaj. Da spomenem da sa 120kg-a bench sada me bole grudi i triceps i verujem i da bi me 90 sada zakucalo.Trenutno ne radim preko 70 a i sa to se mucim kao da radim 105 kg-a seriju.Sta bi moglo da bude?
Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #49 poslato: Decembar 08, 2007, 12:46:38 pre podne »

gde ste ljudi vrati se ja medj zive, he he  ;D
uh naporan ovaj fax jedva stignem da treniram(ali ipak treniram). ovako posle 2 meseca u bg-u SMRSAO sam 4 kg-a. Bolesno mislim da se ne primecuje ali vi ocenite , jos su mi ruke vece sada.




Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #48 poslato: Septembar 28, 2007, 10:32:06 posle podne »

Radi noge care.. Cucanj pici, slabe su ti.. Gornji deo je sasvim ok.. Samo pici :D
Sačuvana
Johnn1e
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 154

« Odgovor #47 poslato: Septembar 28, 2007, 08:25:55 pre podne »

E hvala ti videcu kolko mi je daleko. ;)
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #46 poslato: Septembar 27, 2007, 11:42:06 posle podne »

Aj da ne otvaram novu temu (nece se ljutiti zile valjda  ;D) da pitam dali neko zna neku teretanu na dedinju blizu tv pinka mozda?


znam ja...mozes da ides ili na jna stadion...ili u sportskom centru banjica...
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #45 poslato: Septembar 27, 2007, 11:10:40 posle podne »

Dobro ima tu jos posla,spoljnu glavu(Vastus lateralis) ces vise naglasiti ako radis cucnjeve tako da okrenes stopala ka unutra.

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #44 poslato: Septembar 27, 2007, 11:02:52 posle podne »

evo slike nogu iz utorka, slike tj poza je losa tako da se ne vidi bas kao sto jeste noge su mi malo vece ali najvise su mi one opala.Tokom leta i pre nisam mogao vise u nijedne farmarice da stanem , sada stajem i bolje u neke nego pre cak(to je najverovatnije jer sam dosta smanjio struk)




verovatno ce svi da primetite mi je unutrasnji deo negu sad dosta razvijeniji nego spoljasnji. postovacu u petak slike bas kad radim noge i kad mi se dobro naduje i spoljasnji deo
Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #43 poslato: Septembar 27, 2007, 11:00:17 posle podne »

Samo ruke jos da povecas i bice ceo paket dobar.
hvala
Veruj mi bile su dosta vece u masi, znam da imam i te slike negde iz maja potrazicu pa cu ih postaviti.

Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #42 poslato: Septembar 27, 2007, 10:56:09 posle podne »

Samo ruke jos da povecas i bice ceo paket dobar.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 14 upita.