TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395585 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 07:59:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o sagorevačima  (Pročitano 31741 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #58 poslato: Septembar 15, 2014, 07:46:56 pre podne »

Trening sa opterećenjem neću ni da te pitam da li radiš, jer evidentno sa slike da radiš :)

Kažeš da radiš i kardio trening, koliko puta nedeljno i kojim intenzitetom?  Da li si nekad obratio pažnju na puls u toku kardio treninga?   Pored sreĂ°ene ishrane i jakog treninga sa tegovima, kardio u adekvatnoj (aerobnoj) zoni će trošiti masnoće kao izvor energije, dok se pri višim intenzitetima troše pretežno ugljeni hidrati kao izvor energije.  U prevodu, niži- srednji intenzitet, duže trajanje. Puls ne bi trebalo da prelazi 75-80% od maksimuma.
Postoje neke formule koje omogućavaju okvirno izračunavanje zona, iako je najpreciznija metoda testiranje - funkc.dijagnostika.  Od podataka nam trebaju za sad godine, puls u mirovanju (jutarnji najniži, meri par dana zaredom) pa čisto da imaš okvir kojeg da se držiš i prilagodiš kardio trening.
Sačuvana
Danijel No1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #57 poslato: Septembar 14, 2014, 12:43:22 pre podne »

Hvala oko saveta,kofein koristim 1 tabletu dnevno nekih pola sata pre treninga.Svako gresi i svako uvidi te greske neko to vidi na svom a neko na tudjem iskustvu...Sreca moja pa sam dobio ispravke na vreme i sada radim pametno i sa puno opreza.Moze i neki savet oko treninga sve bi mi dobro doslo,konkretno me zanima kako da sto bolje i efikasnije ubrzam metabolizam i nateram organizam da crpi sto vise masne naslage? :) A slike ubacujem cim provalim kako se postavljaju ovde..? :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #56 poslato: Septembar 13, 2014, 01:11:21 posle podne »

Da ne bi bilo sukoba interesa...ne bih da previse razglabamo ovde o Danijelovoj ishrani(pratim ga vec mesec dana)...dosta pocetnickih gresaka koje smo koliko-toliko sanirali...mislim i da su rezultatni vidljivi...ali, napomena za Danijela...da bi se "sekao" moras da imas sta da seces...sledeci "ciklus" radimo zajedno, prvo akcenat na misicnu masu( kvalitet ispred kvantiteta)...pa onda "cutting"...bez restriktivnosti i hronicnog izgladnjivanja...

Manipulacije unosom hidratima su kljuc uspeha...ali unos proteina mora da bude na zavidnom nivou( 2-2,5 gr/kg),kao i zdravih masti...Danijel je sebe doveo i do granice anemije...ali i sa tim smo se izborili...

Osnova svega je zdrava, raznovrsna i izbalansirana ishrana...dakle,ne narusiti svoje zdravlje, vec strucno i takticki pristupiti problemu...zato sam i ja tu...

Nadam se da ce Danijel uskoro obijaviti i slike svoje transformacije...

Mada bilo bi mi drago da neko od iskusnijih clanova "Pansport tima" posavetuje Danijela po pitanju treninga...previse kardia i kalorijski deficit mogu dovesti telo u jako katabolicko stanje( misicna masa je ugrozena...)?!  ;)

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #55 poslato: Septembar 13, 2014, 08:09:58 pre podne »

Što se suplementacije tiče glavno je tu - whey, glutamin,  BCAA takoĂ°e ne bi bilo loše ubaciti ako ostane novca za to...  kre alkalyn je ok,  sa kofeinom oprezno sa dozama jer Ripped fuel već ima kofein (tačnije zeleni čaj, guaranu)  pa da ne bi bilo previše...

Sačuvana
Danijel No1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #54 poslato: Septembar 12, 2014, 09:25:11 pre podne »

Hvala na detaljima...Ovako treniram vec 2 ipo godine,nikada do sad nisam imao ozbiljniju dijetu niti cilj da budem fit,postavio sam sebi nove ciljeve u kojima zelim da uspem ishrana mi je 600g mesa dnevno 400g crveno i 200g piletine,dorucak merica whey-a sa 100g ovsenih,treniram 5x nedeljno pojacao sam intenzitet treninga,dodao kardio. Imam 77 kg 184 cm visine.Ali u pojedinim delovima stomaka,struka jos uvek imam masne naslage koje se svode na neki minimum ali ih ima i dalje.Tako da sam uzeo ovo kao dodatak ishrani od dodatne suplementacije sam dodao Krealkalin,kofein,glutamin kao podrsku za jak i naporan trening..Ako negde gresim iznesite misljenje prihvatam svake kritike..:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #53 poslato: Septembar 10, 2014, 03:02:01 posle podne »

Sportski pozz svima vama,hteo bih da cujem misljenje o http://www.pansport.rs/Sagorevači-masti/TW028-Ripped-fuel-Omega-3.html..Hvala unapred. :)

U pitanju je sagorevač koji sadrži pretežno biljne sastojke, može da umanji apetit i da ti da dodatnu energiju za trening (zeleni čaj, guarana), da pomogne u održanju stabilnog nivoa šećera u krvi (hrom pikolinat)
40 tableta ima Ripped fuel, što znači da bi ga imao za 20 treninga ukoliko piješ 2 tablete pre treninga.

Omega-3 su masne kiseline koje su dobrodošle svima nama u svakodnevnoj ishrani, pogotovo sportistima, za zdravlje srca, krvnih sudova, pa i mentalne funkcije, ,kožu, kosu, nokte i dr...  Omega-3 su dobrodošle i u programu mršavljenja.

Pored toga, Twinlab je odlična firma tako da što se kvaliteta tiče nema sumnje.

Po akcijskoj ceni mislim da se isplati.

E sad, zavisi i od drugih faktora. Pre svega, koliko si posvećen ishrani?  kakve treninge imaš? koja je učestalost tih treninga?  da li si koristio ili koristiš još nešto od suplementacije?
Sačuvana
Danijel No1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #52 poslato: Septembar 10, 2014, 12:33:27 posle podne »

Sportski pozz svima vama,hteo bih da cujem misljenje o http://www.pansport.rs/Sagorevači-masti/TW028-Ripped-fuel-Omega-3.html..Hvala unapred. :)
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #51 poslato: Maj 31, 2014, 04:17:00 posle podne »

Danas mi je stigao Hydroxycut Elite u prahu... Javljam utiske ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #50 poslato: Maj 30, 2014, 09:37:05 pre podne »

Ćao :)
Ok,ishrana ti je sreĂ°ena,ali ajde nam ipak napiši jedan dan,pa da vidimo kako to izgleda.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #49 poslato: Maj 29, 2014, 09:26:53 posle podne »

Pozdrav i tebi. :)

Da li si već koristio neki sagorevač? Koliko imaš godina?
Sačuvana
pedjaki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #48 poslato: Maj 29, 2014, 08:20:15 posle podne »

Pozdrav svima... Galleryst je je dao par svojih iskustava, a zanima me da li je jos neko koristio Cuts, ali jednu kesicu dnevno i da li je davalo rezultata?? Ja sam visok 180cm, imam 84kg i ne zelim da mnogo mrsavim, niti imam potrebe. Zelim da se bas lepo "iscrtam", a bojim se da sa celom dozom Cutsa ne preteram. Ishranu imam sredjenu i to nece biti problem.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #47 poslato: Februar 27, 2014, 10:41:03 pre podne »

neće naškoditi, samo treba slušati svoje telo... i kafa je diuretik,znači povećati unos vode.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #46 poslato: Februar 27, 2014, 07:14:35 pre podne »

Sko ti do sada nije smetalo,nece ni od sada...  :)
Sačuvana
Vedzo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


Madafaking Bodibilder

« Odgovor #45 poslato: Februar 26, 2014, 06:30:39 posle podne »

Pa msm solidan unos dnevno,npr. 2-3 kafe ili ness-a nece naskoditi bas nesto,aaaa? :O
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #44 poslato: Avgust 14, 2013, 08:51:43 pre podne »

Ostani str8. ;)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.31 sekundi sa 13 upita.