TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 03:06:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ZzzZZZz  (Pročitano 18062 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #100 poslato: Decembar 07, 2008, 04:35:33 posle podne »

Steta sto imam bas poruke koje mogu da sve ovo tako pokopaju bas od tih ljudi koji ne postoje po tebi ehhhhhhh.Ali necu da nista stavljam bez njihovog znanja.Tako da nek ispadne da lazem ;)

O meni moze da pise ko god hoce i sta hoce(kao i o bilo kome) jer to je njihovo pravo.Ali to nikako ne znaci da su oni moji dobri prijatelji niti da me dobro znaju.O tome ja govorim! a sta kazu ljudi koji meni nisu bliski to je njihova stvar i njihovo pravo a opet ne znaci da je istina.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #99 poslato: Decembar 07, 2008, 04:33:13 posle podne »

s obzirom da postoji tema u offtopic-u rasprave...  vreme je da zakljucamo temu.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #98 poslato: Decembar 07, 2008, 04:29:34 posle podne »

Steta sto imam bas poruke koje mogu da sve ovo tako pokopaju bas od tih ljudi koji ne postoje po tebi ehhhhhhh.Ali necu da nista stavljam bez njihovog znanja.Tako da nek ispadne da lazem ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #97 poslato: Decembar 07, 2008, 04:28:35 posle podne »

ja se slazem ali i da se zoli isto ukljuci u raspravu pa neka kaze svima jasno i glasno.

ja samo postujem ono sto meni kaze licno.

znaci ja ne mogu da ga nateram da dodje ovde i da pise ali trebalo bi da doje i kaze ono sto mislim ali posto mu je pansport sponzor on ne zeli da komentarise i ograduje se , tako da ,,, opet ne znam sta da kazem samo nije uredu da ga iko napada avidis ti i sam da su ga napali svi,

meni nije probl i da ga ja napadnem ali bilo bi NE LJUDSKI sa moje strane ,, ma bilo bi kurvaraski,,,,, tako da ipak drzim njegovui stranu pa makar bilo to i da ne uzima CAK ni suplemente

brate ja prvi ulecem kad ga neki likovi na drugim mestima napadnu oko toga natural ili ne,ovde se ne radi o tome"Sto pricas ovo il ono" nego o tome sta je potrebno za takmicarski bb,a ja Zolija nisam pominjao uopste,pogledaj otpocetka ko ga uzima u usta....niti pozivam i teram ovde ikog da kaze jesam ili nisam nesto,nego ukazujemo Pionesi na neke stvari

ovo sto sma napisao neke linkove ljudima,ne mislim na to da se raspravlja da li je natural ili ne,nego da pionesi neki ozbiljan takmicar objasni oko naturalizma i takmicarskog bb bez ikakvih referenci na fanatika
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #96 poslato: Decembar 07, 2008, 04:25:24 posle podne »

Opet ti ovde se vodi tema o necemu drugom,zaobilazimo temu kljucnu.Kakve veze ima ako se ti druzis sa Princom Spanije,ako mu opet precutis nesto ? Tako da je to relevantna stvar.I kakve veze ima ako se ti ne druzis sa nekim ne znam koliko,a opet mozda vise zna nego neki novopeceni drug ?:)

Nije relativna stvar vec se dolazi do zakljucka da lazes! Ti ljudi ni ne postoje i prema tome mi nemamo dalje sta da razgovaramo.
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #95 poslato: Decembar 07, 2008, 04:23:46 posle podne »

ja se slazem ali i da se zoli isto ukljuci u raspravu pa neka kaze svima jasno i glasno.

ja samo postujem ono sto meni kaze licno.

znaci ja ne mogu da ga nateram da dodje ovde i da pise ali trebalo bi da doje i kaze ono sto mislim ali posto mu je pansport sponzor on ne zeli da komentarise i ograduje se , tako da ,,, opet ne znam sta da kazem samo nije uredu da ga iko napada avidis ti i sam da su ga napali svi,

meni nije probl i da ga ja napadnem ali bilo bi NE LJUDSKI sa moje strane ,, ma bilo bi kurvaraski,,,,, tako da ipak drzim njegovui stranu pa makar bilo to i da ne uzima CAK ni suplemente
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #94 poslato: Decembar 07, 2008, 04:19:28 posle podne »

Ne,njega ne prozivam jer nisam video da je ovde negde napisao JA SAM NATURAL,nego ga ovaj pametnjakovic Pionesa prvi uzima u usta da bi potkrepio neka svoja misljenja koja su bazirana na gluposti...Ja nemam nista protiv toga sto Zoli govori da je natural,u potpunosti razumem,al kad mi ovaj lik pricha da sam ja idiot i da on sve zna,d ace biti natural sampion eee tu povlachim ruchnu i nazalost drugi bivaju uvucheni...

ako ocete ovakve stvari da sprecite i ispade,obrazujte tkzv takmicare koji vezbaju 6 meseci i misle da sve znaju jer su takmicari,a ne znaju ni sta ulazi u sve to pa bzvz ubacuju druge ljude u svom neznnaju...eto toliko
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #93 poslato: Decembar 07, 2008, 04:18:34 posle podne »

Opet ti ovde se vodi tema o necemu drugom,zaobilazimo temu kljucnu.Kakve veze ima ako se ti druzis sa Princom Spanije,ako mu opet precutis nesto ? Tako da je to relevantna stvar.I kakve veze ima ako se ti ne druzis sa nekim ne znam koliko,a opet mozda vise zna nego neki novopeceni drug ?:)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #92 poslato: Decembar 07, 2008, 04:16:17 posle podne »

Mislim da ce Pedja Petrovic na ovo fino odgovoriti,imam neke njegove privatne poruke,ali necu da ih copiram ovde bez njegovog znanja ;)
Ako je Hans vec poslao ljudima linkove cekamo ih da dodju ;)

Pedja P i ja se ne druzimo i davno smo se videli a ti si rekao da imas imena ljudi koji mene jako dobro znaju a to znaci da se mi druzimo i provodimo vreme zajedno.Zato sam trazio imena tih ljudi.Ne mesaj druge ljude u ovo i ne zaobilazi moje pitanje.
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #91 poslato: Decembar 07, 2008, 04:15:35 posle podne »

frustracija  :o  :o  180 <<<< 9500

pa eto saljes sam linkove pa ce se jave .... ti eto vec znas koji su,,,,

slikas se sa Zolijem u njegovoj teretani, covek te ljudski docekao-prihvatio a ti ga ovde prozivas....

Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #90 poslato: Decembar 07, 2008, 04:11:38 posle podne »

Mislim da ce Pedja Petrovic na ovo fino odgovoriti:)
Ako je Hans vec poslao ljudima linkove cekamo ih da dodju ;)
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2008, 04:14:09 posle podne od strane Aleksandar Steler » Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #89 poslato: Decembar 07, 2008, 04:07:44 posle podne »

evo upravo poslah link nekim ljudima pa nek kazu oni po koju kad budu imali vremena ^^
a jedini razlog zasto ih ne zanima ova tema je zato sto se to vec sve zna,al evo ako ti vec izazivas onda na tvoju dushu ide...
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2008, 04:10:36 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #88 poslato: Decembar 07, 2008, 04:04:52 posle podne »

Znaju ga jos neki ljudi mnogo vise od tebe licno pa opet znaju ono sto ti tvrdis da nije tako,a providno je kao flis papir.Uostalom ewo zovi ga ovde nek kaze opet javno da je natural.Mislim da ce to neke ljude iz pro BB jako zanimati da cuju ponovo

Kako koji pa ima ih cetvorica tacno ko u vinkli s'tim da oni sami ne znaju da li te poznaju (ahahahha) + kao sto ovaj dole rece oni znaju sta ti koristis ali ne pisu na javno vec kazu drugarima koji imaju levo jaje vece od desnog pa smeju da pisu ovde...


Posto si ti toliko pametan da sve znas voleo bih da mi kazes imena tih ljudi koji mene toliko dobro poznaju bas me zivo interesuje.

Takmicari KIKI,takmicari,ne mesaj se kad neznas nesto....i ostavi se svojih frustracija,lepo kazi imena kad ti pominjes nekoga
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #87 poslato: Decembar 07, 2008, 04:03:00 posle podne »

Znaju ga jos neki ljudi mnogo vise od tebe licno pa opet znaju ono sto ti tvrdis da nije tako,a providno je kao flis papir.Uostalom ewo zovi ga ovde nek kaze opet javno da je natural.Mislim da ce to neke ljude iz pro BB jako zanimati da cuju ponovo

Kako koji pa ima ih cetvorica tacno ko u vinkli s'tim da oni sami ne znaju da li te poznaju (ahahahha) + kao sto ovaj dole rece oni znaju sta ti koristis ali ne pisu na javno vec kazu drugarima koji imaju levo jaje vece od desnog pa smeju da pisu ovde...


Posto si ti toliko pametan da sve znas voleo bih da mi kazes imena tih ljudi koji mene toliko dobro poznaju bas me zivo interesuje.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #86 poslato: Decembar 07, 2008, 03:46:13 posle podne »

1 bebac nisam trazio tvoje misljenje niti me zanimaju kerovi a ni tvoj zivot.Steta ti si jedna od onih koji znaju sve a ja ne zelim da znam nista po top pitanju od tebe8

JEDAN a ne jedna :D :D :D


ahahahahahhaa  ova tema je epic,nesto kao onaj lik "DO I HAVE POTENTIAL" :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 14 upita.