TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395519 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 02:56:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povecanje grudi  (Pročitano 6657 puta)
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #13 poslato: Novembar 11, 2012, 12:43:37 pre podne »

Da i sto se tice sirine ruku hvatam jako siroko...cuo sam da sirina hvata odredjuje koji ce misic vise  da se angazuje (Kontam kad uski hvat bencha menja polozaj laktova  i vise se angazuje triceps,a sto je siri hvat vise se angazuju grudi? )

pa da u principu je tako sto se hvata tice, mada sve zavisi od coveka do coveka.
a sto se tice dizanja ledja preporucio bih ti da se potrudis da sto manje krivis ledja, i obavezno nosi pojas sa vecim tezinama, da ne bi povredio kicmu!

opsuteno ... nisam pocetnik.. mada nisam ni nesto narocito iskusan al bar toliko znam.. Pojas uvek nosim kad radim te ,,jace'' vezbe sa velikim tezinama.
Sačuvana
SAX!
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: Novembar 10, 2012, 08:37:32 posle podne »

probaj malo da "zapakujes" ramena pozadi kako bi ih koliko toliko iskljucio iz rada.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #11 poslato: Novembar 10, 2012, 08:32:58 posle podne »

Ok,hvala svima na odgovorima...dosta mi je pomoglo :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Novembar 10, 2012, 05:30:21 posle podne »

Pozz,posto vec dugo treniram a grudi mi slabo napreduju,zanima me kako da ih povecam,da li trebam da radim grudi vise puta nedeljno,koje vezbe itd?
Sto se tice ostalih grupa misica,napredujem odlicno,jedino grudi mi slabije rastu...


Dovoljno ti je jednom nedeljno ali budi siguran da pravilno radis, povezi um i misic ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #9 poslato: Novembar 10, 2012, 05:27:58 posle podne »

U principu je negde normalno da ti se odize donji deo ledja kad pokusavas izvuci velike tezine ali treba to da izbegavas....
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #8 poslato: Novembar 10, 2012, 03:47:35 posle podne »

Da i sto se tice sirine ruku hvatam jako siroko...cuo sam da sirina hvata odredjuje koji ce misic vise  da se angazuje (Kontam kad uski hvat bencha menja polozaj laktova  i vise se angazuje triceps,a sto je siri hvat vise se angazuju grudi? )

pa da u principu je tako sto se hvata tice, mada sve zavisi od coveka do coveka.
a sto se tice dizanja ledja preporucio bih ti da se potrudis da sto manje krivis ledja, i obavezno nosi pojas sa vecim tezinama, da ne bi povredio kicmu!
« Poslednja izmena: Novembar 10, 2012, 03:49:40 posle podne od strane DimitrijeBGD » Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #7 poslato: Novembar 10, 2012, 03:25:15 posle podne »

Da i sto se tice sirine ruku hvatam jako siroko...cuo sam da sirina hvata odredjuje koji ce misic vise  da se angazuje (Kontam kad uski hvat bencha menja polozaj laktova  i vise se angazuje triceps,a sto je siri hvat vise se angazuju grudi? )
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #6 poslato: Novembar 10, 2012, 03:22:12 posle podne »

Na dovezao bih se na  temu. Ja takodje radim grudi fino..nemam problem kao on... nego me zanima nesto. Uglavnom bench najvise forsiram.To mi je i omiljena vezba... hteo bih time i da se bavim u buducnosti. Al da ne davim vise vec da predjem na stvar. Sto se tice pokreta ,uopste izvodjenje vezbe... Ja gledam da kad radim bench ukljucim sto vise misica...  Konkretno pitanje-> Da li je dizanje donjeg dela ledja+potisakivanje nogama uredu?(Pokret sipke je pravilan),nego me to zanima za ledja, jel uredu sto ih malo izdignem kad radim sa  maksimalnim  kilazama.
Sačuvana
SAX!
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #5 poslato: Novembar 10, 2012, 11:36:47 pre podne »

Da i moja preporuka ti je da radis 15 do 20 serija za grudi u treningu, ja bar tako radim i sasvim sam zadovoljan, a imao sam problem slican tvom.
sve je moguce uz maksimalno posvecivanje! :)
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #4 poslato: Novembar 10, 2012, 11:32:23 pre podne »

Kapram da kao i dosta ljudi imas kratke grudi, pa zbog toga i nema nekog napretka ali vidi da treniras 2 puta nedeljno grudi i da se pravilno hranis trebalo bi da napredujes... sta vezvas za grudi? :)

Ishrana je FULL,znaci bas jedem samo visoko proteinsku i vitaminsku hranu....uglavnom vezbam benc(ravni,kosi),razvlacenje,potisak bucicama(ravni,kosi),propadanje...

Verovatno ti se desava kao i vecini koji imaju problem sa grudima a to je da ti je ili prednje rame ili triceps dominantniji i preuzimaju veci deo pokreta nego pektoralis dok recimo radis bendz ili neku drugu vezbu.fokusiraj se da pokret izvodis pravilno i jednom nedeljno ce biti sasvim dovoljno da ih radis.

Verovatno si upravu,pokusacu da radim pravilnije da mi vezbe pogadjaju grudi max...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Novembar 10, 2012, 11:27:09 pre podne »

Verovatno ti se desava kao i vecini koji imaju problem sa grudima a to je da ti je ili prednje rame ili triceps dominantniji i preuzimaju veci deo pokreta nego pektoralis dok recimo radis bendz ili neku drugu vezbu.fokusiraj se da pokret izvodis pravilno i jednom nedeljno ce biti sasvim dovoljno da ih radis.
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #2 poslato: Novembar 10, 2012, 11:22:44 pre podne »

Kapiram da kao i dosta ljudi imas kratke grudi, pa zbog toga i nema nekog napretka ali vidi da treniras 2 puta nedeljno grudi i da se pravilno hranis trebalo bi da napredujes... sta vezbas za grudi? :)
« Poslednja izmena: Novembar 10, 2012, 11:38:00 pre podne od strane DimitrijeBGD » Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #1 poslato: Novembar 10, 2012, 11:14:57 pre podne »

Pozz,posto vec dugo treniram a grudi mi slabo napreduju,zanima me kako da ih povecam,da li trebam da radim grudi vise puta nedeljno,koje vezbe itd?
Sto se tice ostalih grupa misica,napredujem odlicno,jedino grudi mi slabije rastu...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 14 upita.