TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395484 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 02:08:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: treba mi pomoc u vezi treninga  (Pročitano 20849 puta)
Stefan994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #40 poslato: Januar 12, 2012, 11:59:50 posle podne »

imao sam 95 kg pa sam smrsao na 85 i na to sam stao i duze vreme stojim moze li neko da mi sastavi ishranu.....ili da se javi neko ko moze da mi pomogne...
Sačuvana
Stefan994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #39 poslato: Januar 12, 2012, 11:58:50 posle podne »

kako se hranim nemam neki plan alli nejedem sve zivo unosim sto vise proteini a sto manje uh kao sto sam reko jedem samo pre trening 400gr i to je to a posle trening samo proteini unosim amino kiseline.......
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #38 poslato: Januar 12, 2012, 11:55:10 posle podne »

ili ti da mi pomognes/...:D
Napisi kako se hranis i treniras pa ce ti ljudi sa foruma reci sta i kako... :) Mozda je najbolje da napravis svoju temu. ;)
Sačuvana
Stefan994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #37 poslato: Januar 12, 2012, 11:46:38 posle podne »

ili ti da mi pomognes/...:D
Sačuvana
Stefan994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #36 poslato: Januar 12, 2012, 11:30:21 posle podne »

kako da uzmem trenera snjim mogu samo da kontaktiram preko foruma ili facebook mozes li da kazes tom markonijem da se javi na forum ili neko drugi da mi pomogne.....
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #35 poslato: Januar 12, 2012, 11:23:44 posle podne »

hvala puno na ovom odgovoru ali imam jos 100000pitanja zbunjen sam dali je potrebno unositi uh i posle trening ili je dovoljno uneti samo pre trening da bi imao snagu za trening a posle trening samo sto vise proteini i dali trebam da radim i kardio ili ne da nebi doslo do razgradnju misica.....evo iskreno proslu od proslu nedelju sam krenuo samo pre trening da unosim uh 400gr jedem pirinac i po neki krompir ubacim i uzeo sam etil ester da mi da snagu a posle trening ceo dan unosim samo proteini dali mogu sa ovakvom ishranom da napredjujem....
Uh ti je bitnije posle treninga da bi se oporavio...Zato sam ti i rekao da uzmes trenera i postedis sebe zbunjenosti i nerviranja,samo treniras i uzivas,plus svaki dan si snazniji i sa manjim % masti. ;) Mozes bez ikakvog trcanja da smrsas i ojacas,samo tegovi...
Sačuvana
Stefan994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #34 poslato: Januar 12, 2012, 11:20:23 posle podne »

da napredjujem a i da gubim salo
Sačuvana
Stefan994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #33 poslato: Januar 12, 2012, 11:19:32 posle podne »

hvala puno na ovom odgovoru ali imam jos 100000pitanja zbunjen sam dali je potrebno unositi uh i posle trening ili je dovoljno uneti samo pre trening da bi imao snagu za trening a posle trening samo sto vise proteini i dali trebam da radim i kardio ili ne da nebi doslo do razgradnju misica.....evo iskreno proslu od proslu nedelju sam krenuo samo pre trening da unosim uh 400gr jedem pirinac i po neki krompir ubacim i uzeo sam etil ester da mi da snagu a posle trening ceo dan unosim samo proteini dali mogu sa ovakvom ishranom da napredjujem....
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #32 poslato: Januar 12, 2012, 11:08:36 posle podne »

imam jedno pitanje za vas mozda je glupo ali poceetnik sam i hteo bih da znam,,,visok sam 185 tezak 85kg idem u teretanu 6meseca e sad imam nesto malo salo i hteo bih da ga skinem strasno me nervira a u isto vreme i da napredjujem da povecam svoju misicnu masu dali to moze da se postigne i kako.......unapred hvala.
Sto bi narodski rekli,mozes u isto vreme i masu a i definiciju.A to ces postici prvo hranom,sto vise proteina(minimum 2 g po kg telesne mase),kvalitetan izvor uh(pirinac,krompir) i ubaci obavezno bademe,lesnike(zdrave masti,trebaju ti na dijeti radi energije).Sa obzirom da nemas puno znanja najbolje da uzmes trenera(ako se ima novca) jer ces tako i brze i kvalitetnije to uradit(naravno ako uzmes pravog trenera).Pitanje ti nije glupo jer vecina ljudi misli da to nije moguce,cak i iskusniji vezbaci ili ljudi koji kod nas zavrse Fakultet za Fizicku kulturu i kojima je to posao misle da to nije moguce.Ja sam znao da jeste moguce ali nisam znao do kraja to da odradim,pa sam zato radio sa Markonijem(tako je potpisan ovde na forumu) i imao sam bolje rezultate sa njim za 4 nedelje nego sam za 6 meseci,em sam dobio snagu em skinuo bf sa 12,7% na 10,2,a sad je vec ispod 10%(ovo je 6 nedelja od kad radim po njegovom rezimu). ;) P.S nije ovo nikakva reklama,samo cinjenice a i da pomognem momku da ne gubi vreme bez veze. ;)
« Poslednja izmena: Januar 12, 2012, 11:10:15 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Stefan994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #31 poslato: Januar 12, 2012, 10:47:04 posle podne »

imam jedno pitanje za vas mozda je glupo ali poceetnik sam i hteo bih da znam,,,visok sam 185 tezak 85kg idem u teretanu 6meseca e sad imam nesto malo salo i hteo bih da ga skinem strasno me nervira a u isto vreme i da napredjujem da povecam svoju misicnu masu dali to moze da se postigne i kako.......unapred hvala.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #30 poslato: Decembar 25, 2011, 08:34:16 posle podne »

Navika je čudo ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #29 poslato: Decembar 24, 2011, 01:43:14 posle podne »

Upravo tako. Definitivno se opterecujem manje nego ranije, a nemam loshije rezultate, tj. ima napretka :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Decembar 24, 2011, 11:53:11 pre podne »

Uvek.  Videćeš vremenom da nema potrebe toliko da se opterećuješ ishranom, da sve bude u gram. Stećićeš lepe navike i nikad nećeš imati problema sa težinom.  Psihički pritisak može sve da upropasti. Tako da samo napred, bez žurbe
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #27 poslato: Decembar 24, 2011, 11:51:28 pre podne »

Da da, to sam na Markov savet pocheo da radim od nedavno i prija mi.

Ne pricham samo o "prevari" organizma, vec generalno i psihichki dobro dodje stvarno, naravno, uz maximalnu samokontrolu.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Decembar 24, 2011, 11:49:49 pre podne »

zato je princip  1 nedeljno jedi šta želiš, bez prejedanja, uz 6 dana maksimalno stroge ishrane  odlična stvar da prevariš svoj organizam, koji ima fantastičan sistem adaptacije i pametniji je nego što mislmo ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 14 upita.