TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 07:33:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc u vezi izbora novog NO reaktora.  (Pročitano 21470 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #21 poslato: Jun 03, 2015, 01:26:52 posle podne »

Ja moram da pomenem da sam u poslednjih 20ak dana koristio 10g attacka i jedan kofein i da sam prezadovoljan efektom, čak i skuplji no reaktori sa kofeinom mi nisu dali ni približan efekat. Možda je to i zbog pauze od kofeina koji sam napravio ali sve jedno sam prezadovoljan.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #20 poslato: Jun 03, 2015, 12:09:07 posle podne »

Kada bi se uvažavale sugestije, moja bi bila da se kod (pošto su trenutno mega popularni) NO reaktora akcenat stavi na one kod kojih je istaknuto koliko se i čega sadrži, bez skrivanja iza zaštićene matrice i bombastičnih pakovanja i reklama.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Jun 03, 2015, 11:22:11 pre podne »

Eto, napokon si našao nešto čime si zadovoljan. :) Videćemo za USP. Ništa nije nemoguće, sve zavisi od okolnosti.
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #18 poslato: Jun 03, 2015, 10:45:20 pre podne »

Drug mi je neplanirano doneo "novi" jack3d iz Madjarske pre par dana i moram reci da sam prezadovoljan,kao najvece prednosti sto se njega tice naveo bih nenormalnu pumpu i blag ukus(koji je meni dosta bitan jer u teretanu idem ujutru u konzumiram na prazan stomak) i naravno da ga ne ureknem jos uvek mi nije pravio stomacne probleme.
@Zoltan,kada zavrsim sa ovim pakovanjem(koje je dosta malo),i ocistim se jedno mesec dana,planiram da probam Xpand koji svi toliko hvale a nisam ga nikad trosio,hvala na odgovoru jos jednom.

PS; Da li cemo ikad imati priliku da vidimo USPlabs-ove produkte u Pansportu?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #17 poslato: Maj 30, 2015, 10:53:51 pre podne »

Probao sam C4 koji sam dobio od druga iz Amerike i odlčan je, saw mi je isto ok mada to nema u Pansport pnudi pa ću preporučiti nešto što ovde ima a dobro je po meni.

Prvi je Shock T, iako je slabiji od svog predhodnika, dobar je kada se doze malo povećaju ali budite pažljivi sa tim povećavanjem

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/UN166-Shock-Therapy%E2%84%A2.html


Xpand standardno dobar i vredi ga probati ako neko nije
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/DY209-Xpand-2x.html

Mega arginin bih preporučio svima da probaju jer je osnovna komponenta svakog NO i daje snage i izdržljivosti.
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Preparati-na-bazi-arginina/SN1112-Mega-Arginine.html


Pa opet ja na primer ako smatram da je NO slab povećam ga sa argininom i kofeinskim tabletama.
Ali ovo nikako ne savetujem početnicima već samo naprednim vežbačima.
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #16 poslato: Maj 29, 2015, 12:47:21 posle podne »

Ako već izbegavaš reaktore sa ''crne liste'' , po meni je najbolje da probaš onaj SAW koji sam pomenuo.
Imaš svega nekoliko sastojaka (L Arginin, Beta Alanin, Kreatin, Kofein) sa tačno navedenim količinama po 1 dozi, pa ti sam sebi doziraš.
Kada uzmeš full dozu (3 merice) unosiš debele doze arginina, dovoljno kreatina i kofeina. Nema zaštićene matrice.
A što se tiče ovih ''drugih'', probao sam i Jack3D, Craze, Pre Surge, Hemo Rage (oba), Craze se tu ističe za svetlosnu godinu što su potvrdili i Twinsi.
Ali nije nemoguće trenirati sa regularnim reaktorom posle njih, jer sve na kraju kreće iz glave. Uz SAW bih ti preporučio i Platinum Pre od Optimuma.
Odakle bih mogao da nabavim Saw posto prvi put cujem za njega,barem kod nas na trzistu ga nisam nikad video?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #15 poslato: Maj 29, 2015, 06:19:31 pre podne »

Ako već izbegavaš reaktore sa ''crne liste'' , po meni je najbolje da probaš onaj SAW koji sam pomenuo.
Imaš svega nekoliko sastojaka (L Arginin, Beta Alanin, Kreatin, Kofein) sa tačno navedenim količinama po 1 dozi, pa ti sam sebi doziraš.
Kada uzmeš full dozu (3 merice) unosiš debele doze arginina, dovoljno kreatina i kofeina. Nema zaštićene matrice.
A što se tiče ovih ''drugih'', probao sam i Jack3D, Craze, Pre Surge, Hemo Rage (oba), Craze se tu ističe za svetlosnu godinu što su potvrdili i Twinsi.
Ali nije nemoguće trenirati sa regularnim reaktorom posle njih, jer sve na kraju kreće iz glave. Uz SAW bih ti preporučio i Platinum Pre od Optimuma.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #14 poslato: Maj 28, 2015, 11:01:54 posle podne »

Do sada sam koristio NO Xplode i Super-pump,svi su oni bili sjajni i pomagali u stvarima za koje sluze ali problemi sa stomakom su bili neizdrzivi u sigurno 80% konzumacija,da se tacnije izrazim najveci problem je bila dijareja i grcevi koji su pocinjali vec 20ak minuta posle konzumiranja.I sad iako su ti suplementi imali efekta,on nije dolazio do izrazaja zbog ceste posete wc-u u teretani(a i kasnije tokom dana sto nije toliki problem).
Nakon kraceg "istrazivanja" po google-u primetio sam da povecana doza magnezijuma u pre workout suplementima se ponasa kao laksativ kog ima dosta u oba suplementa koje sam koristio. E sada osim toga,da li treba na jos nesto od sastojaka da obratim paznju i koji bi mi suplement preporucili da izbegnem ovakve situacije.
Hvala unapred.

Digestivni diskomfor je jedan od ucestalih problema kod osetljivih pojedinaca koji se moze javiti tokom konzumacije NO-reaktora...vecina odmah krene sa onim pricama - glavobolja, mucnina, vrtoglavica, ubrzani puls...ali dijareja je cest pratilac konzumacije NO-reaktora...

Pomenucu da pored magnezijuma( mada je kolicina magnezijuma u vecini slucajeva oko 50 mg...hm, magnezijum sulfat?), problem moze biti veca doza arginina u nekim "reaktorima",naime, predoziranost argininom može dovesti do dijareje, slabosti, mučnina, nadutosti, bolova u stomaku...isto tako i taurin u vecim dozama moze imati slican efekat, nekada i dodaci koji pojacavaju apsorpciju sastojaka mogu biti uzrok tome...sve u svemu, svako od nas drugacije reaguje na neke suplemente, tako da uvek vazi preporuka...
Manja doza( pola dozi) prvih nekoliko dana da bi utvrdili prednosti ili nezeljene efekte upotrebe suplemenata iz ove kategorije...pa onda "full" doza...opet naglasavam, reakcije "individualne preosteljivosti" na neke od sastojaka - moguci...  ;)
Zahvaljujem na opsirnom odgovoru :D Iako je reakcija tela na razlicite sastojke individualna interesuje me da li bi mi mogli preporuciti specifican pre-workout od kog vi niste imali ovakve posledice ili od kog mislite da nece biti posledica u odnosu na sastojke posto ne bih opet da trosim pare na slepo i uzimam ceo paket samo da bih testirao kako cu ja reagovati na njega posto je trenutno suvise toga na trzistu :3

Život bi trebalo da bude jednostavan...što manje komplikovanja...isto važi i kada je u pitanju pre-workout suplementacija...

Biću subjektivan u proceni...ekstrakt guarane, solidan stabilan-boost( produžena apsorpcija "aktivnih" sastojaka)...naravno doziranje prilagoditi osetljivosti na kofein...

Kofein i taurin...preporuka, 200 mg kofeina + 2000 mg taurina pre treninga( naravno u zavisnosti od toleranicije na kofein)...

Arginin( ili napredna varijana AAKG) i kofein..."home made" NO...naravno, uzimanjem solo arginina ćeš uvideti da li je baš on uzrok digestivnog diskomfora...
« Poslednja izmena: Maj 29, 2015, 12:05:45 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #13 poslato: Maj 28, 2015, 03:20:16 posle podne »

Sam si sebi odgovorio na pitanje koji NO reaktori ustvari rade i sta treba da imaju :)
Ako mislis na DMAA,od pre godinu dana ako se ne varam je deklarisan kao zabranjeni sastojak u suplementima i svi koji su ga imali su morali izbaciti nove formule bez istog,a sto se mene tice,verovatno bi 80% pre-workout suplemenata "radilo" na meni zbog manjka tolerantnosti na stimulanse ali meni treba nesto sto mi u umerenim dozama nece praviti stomacne probleme.


U svakom slucaju da tema ne bi previse otisla u off-topic,za sad cu verovatno neko vreme trenirati bez NO suplemenata jer previse razbijam glavu oko tih stomacnih problema koji su u proslosti bili vise nego neprijatni,ukoliko imate jos neku specificnu preporuku voleo bih da ostavite u komentaru.
« Poslednja izmena: Maj 28, 2015, 03:26:01 posle podne od strane spr1te » Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #12 poslato: Maj 28, 2015, 03:12:33 posle podne »

Sam si sebi odgovorio na pitanje koji NO reaktori ustvari rade i sta treba da imaju :)
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #11 poslato: Maj 28, 2015, 02:55:09 posle podne »

Twinsi nisu nikako merodavni,oni su 'izhejtovali' svaki NO suplement bez DMAA u sebi jer su valjda toliko postali tolerantni na stimulanse.
Sto se C4 tice,sve najbolje sam cuo, jedini je problem sto ga u NS-u  nema u radnjama,jedino se moze nabaviti svercovan iz Madjarske a tim dilerima nesto ne verujem mnogo.

Probaj sa Hot Blood-om imaš manje kesice pa možeš da vidiš kako ćeš reagovati pre kupovine velikog pakovanja.
 http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN1065-Hot-Blood.html
Pokusacu,hvala.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #10 poslato: Maj 28, 2015, 02:41:31 posle podne »

Nisam nikad uzimao ovaj suplement, ali koliko sam citao i gledao klipove, najcesce preporucuju. C4 ne znam da li ga ima na pansportu. Ali ako budem uzimao NO nekad verovatno da cu da probam prvo taj.

Alo "Cristian-e" watch this :D
https://www.youtube.com/watch?v=rT99HjfDY3Y
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Maj 28, 2015, 02:21:15 posle podne »

Ako uspeš da naĂ°eš SAW od Trec Nutritona.
Ja upravo pokušavam da se dokopam jednog velikog pakovanja.
Robert će razumeti...  ;)

Pojedini znaju zašto.  ;D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #8 poslato: Maj 28, 2015, 02:18:29 posle podne »

Probaj sa Hot Blood-om imaš manje kesice pa možeš da vidiš kako ćeš reagovati pre kupovine velikog pakovanja.
 http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN1065-Hot-Blood.html
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #7 poslato: Maj 28, 2015, 01:44:29 posle podne »

Nisam nikad uzimao ovaj suplement, ali koliko sam citao i gledao klipove, najcesce preporucuju. C4 ne znam da li ga ima na pansportu. Ali ako budem uzimao NO nekad verovatno da cu da probam prvo taj.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.135 sekundi sa 18 upita.