TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395460 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 09:52:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 214 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako promena vremena na satu utiče na zdravlje?  (Pročitano 49578 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1802 poslato: Februar 05, 2024, 07:16:47 posle podne »

E bas tako. Istrosi se,kao i sve drugo. Ne mozemo stalno da smo dobro raspolozeni. Jednostavno je nemoguce.
Naravno, zato i moramo da vodimo računa koliko se trošimo i da se trudimo da se poštedimo ponekad.
Ja to do pre par godina kada sam uradio imao sam grizu savesti....i dan danas je imam samo ne toliki,ili sam naucio da moram ponekad to da uradim kako bih mogao dalje.
Kada navikneš to da primenjuješ, onda nećeš osećati grižu savesti.
Ali ti treba dooooosta vremena da ne osecas grizu savesti.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1801 poslato: Februar 05, 2024, 07:16:16 posle podne »

Potiskivanje svakako ne smatram dobrim mehanizmom odbrane.
Svakako nije dobar ako se često koristi, a povremeno ga svi primenjuju.
Primenjujemo svakako. Samo neko tako funkcioniše celog života i onda se vremenom jave neki psihički problemi.
Bitno je da se problemi rešavaju, a ne guraju pod tepih, ako su mnogo bolni u trenutku svako gurne nešto privremeno pod tepih. Svakako ako osoba ne može sama da se iznese sa problemom nije loše konsultovali edukovanog, stručnog psihoterapeuta koji će joj detaljnije objasniti sve napomenuto.
I treba da se konsultuje psihijatar ili psiholog. Problem je što postoje i one osobe koje očekuju od njih da će im rešiti neke probleme. Važno je da ih neko usmeri, ukaže na razne mogućnosti, a dalje je na samoj osobi da rešava svoje probleme.
Ja sam na to i mislio,nisam mislio da neko umesto mene resi moj problem!To ne bih ni voleo!
Ali ima takvih.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1800 poslato: Februar 05, 2024, 07:15:14 posle podne »

To nije slučaj sa današnjim generacijama. Znam da ne treba generalizovati. Ali mnogi su bez energije i nekog posebnog elana.
Oni nisu naučeni kako da je probude i da je kanališu pa samim tim nemaju neke motivacija. A energija I'm verovatno nije istrošena.
Naše generacije su drugačije radile neke stvari. Pitanje je šta će biti sa ovim generacijama u njihovim zrelijim godinama
Snaci ce se oni,ne bojim se ja toga,jer i mi smo odgojeni za jedan drugaciji svet,ne ovaj i ipak se snalazimo. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27457


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #1799 poslato: Februar 05, 2024, 07:14:27 posle podne »

To nije slučaj sa današnjim generacijama. Znam da ne treba generalizovati. Ali mnogi su bez energije i nekog posebnog elana.
Oni nisu naučeni kako da je probude i da je kanališu pa samim tim nemaju neke motivacija. A energija I'm verovatno nije istrošena.
Energiju nemaju,jer osim sedenja i lezanja puno stvari ne rade,sve im je servirano na tacni.Nemoj sine mama ce ili tata ce itd....Nisu oni krivi nego mi!
I nije kod svakoga ovo slucaj ali kod vecine. ;)
Mislim da energiju imaju ali nije probuđena, usmerena na pogrešne stvari itd...
Ne znam,recimo moj sin kada su trcali na fizickom dosao je kuci sa upalom....mi kad smo trcali na fizickom ja jos posle odigrao dve fudsbalske utakmice i ni onda nisam imao upalu....
To da im je energija usmerena na pogresne stvari sa tim se slazem,ali ni nemaju toliko energije koliko smo mi imali i to je sigurno.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #1798 poslato: Februar 05, 2024, 04:41:42 posle podne »

A to stoji da se sve stvari menjaju. Samo je uvek pitanje vremenski period.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #1797 poslato: Februar 05, 2024, 04:40:53 posle podne »

To nije slučaj sa današnjim generacijama. Znam da ne treba generalizovati. Ali mnogi su bez energije i nekog posebnog elana.
Oni nisu naučeni kako da je probude i da je kanališu pa samim tim nemaju neke motivacija. A energija I'm verovatno nije istrošena.
Energiju nemaju,jer osim sedenja i lezanja puno stvari ne rade,sve im je servirano na tacni.Nemoj sine mama ce ili tata ce itd....Nisu oni krivi nego mi!
I nije kod svakoga ovo slucaj ali kod vecine. ;)
Mislim da energiju imaju ali nije probuđena, usmerena na pogrešne stvari itd...
Roditelji su dosta odgovorni za to. Ali teško da se nešto može promeniti.
Vremenom se sve menja pa će i to.
Samo je uvek pitanje vremena. Kada kazem da ce se nesto tesko promeniti, onda smatram da se nece promeniti u nekoj bliskoj buducnosti.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3256


« Odgovor #1796 poslato: Februar 05, 2024, 09:52:56 pre podne »

To nije slučaj sa današnjim generacijama. Znam da ne treba generalizovati. Ali mnogi su bez energije i nekog posebnog elana.
Oni nisu naučeni kako da je probude i da je kanališu pa samim tim nemaju neke motivacija. A energija I'm verovatno nije istrošena.
Energiju nemaju,jer osim sedenja i lezanja puno stvari ne rade,sve im je servirano na tacni.Nemoj sine mama ce ili tata ce itd....Nisu oni krivi nego mi!
I nije kod svakoga ovo slucaj ali kod vecine. ;)
Mislim da energiju imaju ali nije probuđena, usmerena na pogrešne stvari itd...
Roditelji su dosta odgovorni za to. Ali teško da se nešto može promeniti.
Vremenom se sve menja pa će i to.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3256


« Odgovor #1795 poslato: Februar 05, 2024, 09:51:30 pre podne »

E bas tako. Istrosi se,kao i sve drugo. Ne mozemo stalno da smo dobro raspolozeni. Jednostavno je nemoguce.
Naravno, zato i moramo da vodimo računa koliko se trošimo i da se trudimo da se poštedimo ponekad.
Ja to do pre par godina kada sam uradio imao sam grizu savesti....i dan danas je imam samo ne toliki,ili sam naucio da moram ponekad to da uradim kako bih mogao dalje.
Kada navikneš to da primenjuješ, onda nećeš osećati grižu savesti.
Nema ni potrebe za grižom savesti, ti jedini živiš svoj život i moraš se truditi da bude što kvalitetniji.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #1794 poslato: Februar 04, 2024, 09:28:38 posle podne »

To nije slučaj sa današnjim generacijama. Znam da ne treba generalizovati. Ali mnogi su bez energije i nekog posebnog elana.
Oni nisu naučeni kako da je probude i da je kanališu pa samim tim nemaju neke motivacija. A energija I'm verovatno nije istrošena.
Energiju nemaju,jer osim sedenja i lezanja puno stvari ne rade,sve im je servirano na tacni.Nemoj sine mama ce ili tata ce itd....Nisu oni krivi nego mi!
I nije kod svakoga ovo slucaj ali kod vecine. ;)
Mislim da energiju imaju ali nije probuđena, usmerena na pogrešne stvari itd...
Roditelji su dosta odgovorni za to. Ali teško da se nešto može promeniti.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #1793 poslato: Februar 04, 2024, 09:24:29 posle podne »

To nije slučaj sa današnjim generacijama. Znam da ne treba generalizovati. Ali mnogi su bez energije i nekog posebnog elana.
Oni nisu naučeni kako da je probude i da je kanališu pa samim tim nemaju neke motivacija. A energija I'm verovatno nije istrošena.
Energiju nemaju,jer osim sedenja i lezanja puno stvari ne rade,sve im je servirano na tacni.Nemoj sine mama ce ili tata ce itd....Nisu oni krivi nego mi!
I nije kod svakoga ovo slucaj ali kod vecine. ;)
Zaista su neki roditelji takvim ponašanjem upropastili život svoje dece. Pitanje je kakvi će ljudi postati.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #1792 poslato: Februar 04, 2024, 09:22:51 posle podne »

Evo stize hladan talas.Od vikenda temperature nece prelaziti 0 stepeni,bice stalno minus,a u ponedeljak moguc sneg.Trajace desetak dana,barem tako najavljuju.Vreme mu je.
https://www.blic.rs/vremenska-prognoza/ruska-zima-stize-u-srbiju-preokret-tacno-na-bozic-temperatura-pada-bice-i-snega/bze6p75?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=blic.rs-campaign-blic-03januar&fbclid=IwAR0zjFmpEcx_E9rBhrF8XS4t3wyBavW-rrEnBLYKhgPnjg03Lon1lpMXkDo_aem_AYf7CWMwy3Hr8IOSs6mEyP8BnKPY2tGHZmYQIOBOGxgb0mF8GF6zL5Lf0dcx-TPcypsKfrriH9ZteiInjjsCgBy8
Sada je postalo pravo čudo kada temperatura padne ispod nule.

Tacno si dozvala za sledecu nedelju! :D
Red je da osetimo malo zime. 😁

Hvala, ali smo mogli i bez snega! :D
Ja obozavam sneg,steta sto je samo ovoliko malo palo,jedva mogu grudve napraviti,sneska Belica ni ne mogu....
Nekako me ova atmosfera podseća na pravu zimu pa nosi neku čar i toplinu. Naravno hladnoća retko kome prija. Svakako je zdravo da imamo sneg i zimu.
Da ceo dan budem napolju naravno ne bi mi prijalo ali volim recimo puno vremena da provodim napolju ako nista drugo onda barem setajuci i leti i zimi.
Primetila sam i da zdravlju ljudi koje lečim prija zimi kada je prava zimska klima.
Ja mislim da to podsvesno svima nama prija,samo smo narod koji voli da kuka i ako nema nista onda kukamo zbog zime....
Pa to je to- zimi kukamo zbog snega i hladnoće, na proleće i jesen zbog zime, na leto zbog sparine i vrućine. Sve su to normalne prirodne pojave.
Ja na vreme kukam samo na vetar i kisu,sve ostalo moze.I kisa moze ali leti,ali vetar nikad.
I da u zadnje vreme naglo povecanje temperature mi smeta u vidu bola u glavi.Za operacije i rane sam vec navikao da bole na promenu vremena,sa tim sam vec naucio ziveti. ;D
Ko god je imao neku vecu povredu,prelom ili vecu operaciju uvek ima bolove pri promeni vremena. Ali ljudi se naviknu.

Znam slucajeve koji nemaju. :D
Onda nije bio veci prelom ili operacija. ;)
Mislim da su verovatno ti ljudi oguglali.
Sigurno da ima onih koji ne obraćaju pažnju, iako imaju tegobe.
Ja spadam medu njih.
Moguće je isprogramirati organizam. Mnogo puta dokazano. Tebi svaka čast.
Hvala ti,ali moram tako.Nista ne postizem sa kukanjem.

Bas tako, covek samo bolest sebi moze da navuce tako. :/
Kao sto je jedan doktor rekao za moju majku da je ona zbog tuge i negativizma dobila rak....imala je predispozicije svakako ali sa takvim ponasanjem je uticala da se taj proces ubrza.Tako je lekar u Sremskoj Kamenici rekao.
Nazalost, to je velika istina. Zato ljudi treba da imaju optimistican pogled na svet. Ali to nije uvek moguce. Lako je reci,ali ne uraditi tako.
I ona je bila veliki pozitivac kao ja,ali jednostavno je doslo vreme kada vec vise nije mogla....
Nije moguće uvek. Ne može uvek da se uspe. Postoje razne situacije u životu.
To sam vremenom i ja shvatio ali u tom trenutku to mi je bilo neshvatljivo.
Ne možemo baš uvek i za sve da budemo pozitivnog stava. Svako od nas ima neki energetski potencijal, ako imamo mnogo stresova u životu on se vremenom istroši.
E bas tako. Istrosi se,kao i sve drugo. Ne mozemo stalno da smo dobro raspolozeni. Jednostavno je nemoguce.
To stoji,ali ja sam se ranije puno brze napunio,sad mi treba vise vremena... ;D
Sa godinama to ide tako. Nema šta da se buniš :)
Bunim se jer ne volem to! ;D
Niko ne voli. Ali šta da se radi. To je život 8)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #1791 poslato: Februar 04, 2024, 09:21:05 posle podne »

Evo stize hladan talas.Od vikenda temperature nece prelaziti 0 stepeni,bice stalno minus,a u ponedeljak moguc sneg.Trajace desetak dana,barem tako najavljuju.Vreme mu je.
https://www.blic.rs/vremenska-prognoza/ruska-zima-stize-u-srbiju-preokret-tacno-na-bozic-temperatura-pada-bice-i-snega/bze6p75?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=blic.rs-campaign-blic-03januar&fbclid=IwAR0zjFmpEcx_E9rBhrF8XS4t3wyBavW-rrEnBLYKhgPnjg03Lon1lpMXkDo_aem_AYf7CWMwy3Hr8IOSs6mEyP8BnKPY2tGHZmYQIOBOGxgb0mF8GF6zL5Lf0dcx-TPcypsKfrriH9ZteiInjjsCgBy8
Sada je postalo pravo čudo kada temperatura padne ispod nule.

Tacno si dozvala za sledecu nedelju! :D
Red je da osetimo malo zime. 😁

Hvala, ali smo mogli i bez snega! :D
Ja obozavam sneg,steta sto je samo ovoliko malo palo,jedva mogu grudve napraviti,sneska Belica ni ne mogu....
Nekako me ova atmosfera podseća na pravu zimu pa nosi neku čar i toplinu. Naravno hladnoća retko kome prija. Svakako je zdravo da imamo sneg i zimu.
Da ceo dan budem napolju naravno ne bi mi prijalo ali volim recimo puno vremena da provodim napolju ako nista drugo onda barem setajuci i leti i zimi.
Primetila sam i da zdravlju ljudi koje lečim prija zimi kada je prava zimska klima.
Ja mislim da to podsvesno svima nama prija,samo smo narod koji voli da kuka i ako nema nista onda kukamo zbog zime....
Pa to je to- zimi kukamo zbog snega i hladnoće, na proleće i jesen zbog zime, na leto zbog sparine i vrućine. Sve su to normalne prirodne pojave.

A kada ne kukamo? Ja mislim da na prolce kukaju samo ljudi sa nekim alergijama. :)
Mogu oni da imaju i cele godine tegobe. Sve zavisi od tipa alergije.
Da, jasno, naravno. Ja nekako vezujem za prolece. :) Mozda zbog odredjenih koje neko iz mog okruzenja ima, pa kuka bas tada. :D
Najcesce su tada,kada su sezonski vezane. Krene cvetanje,polen...
Da,onda i moj sin pati jadnik....
Šta ima od tegoba? Sekreciju iz nosa, slivanje niz ždrelo, otežano disanje na nos, izraženo kijanje?
Sekreciju iz nosa i nenormalno kijanje....tako mi ga zao kad pocne da kija....
Jel koristi neke antihistaminike i sprejeve za nos?
Sprej za nos koristi kada je vec stvarno u problemu....od malena ne voli te sprejeve,ne znam zasto....koristi ga u krajnjoj fazi....
Treba da pije antihistaminik,kao sto je Xyzal i to i pre nego krene cvetanje,pa mesec dana. A Slanim rastvorima da ispira nos i Nasonex kao kortiko za nos jedno mesec dana.
Ok,vazi,hvala ti!
Za slane rastvore jos ga ponekad i mogu nagovoriti,kada mu stvarno zagusti ali za Nasonex ne.Ne znam zasto ali odmalena to nece.Probacu ponovo,mozda i uspem. ;)
Nema na čemu. Ima i drugih kortiko sprejeva. Možda će mu više odgovarata, Kao što je Dymista , 2x1 doza u obe nozdrve.
Probacemo pa cu napisati rezultat. ;)
Obavezno. Jel nema vise krvarenja iz nosa? Znam da si spominjao da je ranije imao.
Od onda nije bilo do juce....juce je opet bilo,pa sam mu rekao da koristi Nisitu.Kako je duvao nos ujutru kad je ustao,nece da koristi te sprejeve i onda iz sve snage duva nos i naravno pukne kapilar...Cim koristi Nisitu onda je jedno vreme miran.
Jel to i ranije koristio? Dobre su te neutralne masti. A bitan je i vitamin C da se pije za elastičnost krvnih sudova, zbog sinteze kolagena.
Da,Nisitu koristi odmalena,to mu je doktor kod prvog takvog obilnog krvarenja iz cista mira prepisao.
Vitamin C je dosad pio po potrebi,a reci cu mu da pije svakodnevno zbog elasticnosti krvnih sudova.
Hvala ti dr.Nikola!
Nema na čemu. Samo nemoj ni to da preteruje. Kod velikih količina postoji rizik od stvaranja kamena u bubrezima. Pre svega, kod osoba koje imaju neku predispoziciju. Bolje recimo mesec dana koristi, pa napravi pauzu.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #1790 poslato: Februar 04, 2024, 09:19:18 posle podne »

Evo stize hladan talas.Od vikenda temperature nece prelaziti 0 stepeni,bice stalno minus,a u ponedeljak moguc sneg.Trajace desetak dana,barem tako najavljuju.Vreme mu je.
https://www.blic.rs/vremenska-prognoza/ruska-zima-stize-u-srbiju-preokret-tacno-na-bozic-temperatura-pada-bice-i-snega/bze6p75?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=blic.rs-campaign-blic-03januar&fbclid=IwAR0zjFmpEcx_E9rBhrF8XS4t3wyBavW-rrEnBLYKhgPnjg03Lon1lpMXkDo_aem_AYf7CWMwy3Hr8IOSs6mEyP8BnKPY2tGHZmYQIOBOGxgb0mF8GF6zL5Lf0dcx-TPcypsKfrriH9ZteiInjjsCgBy8
Sada je postalo pravo čudo kada temperatura padne ispod nule.

Tacno si dozvala za sledecu nedelju! :D
Red je da osetimo malo zime. 😁

Hvala, ali smo mogli i bez snega! :D
Ja obozavam sneg,steta sto je samo ovoliko malo palo,jedva mogu grudve napraviti,sneska Belica ni ne mogu....
Nekako me ova atmosfera podseća na pravu zimu pa nosi neku čar i toplinu. Naravno hladnoća retko kome prija. Svakako je zdravo da imamo sneg i zimu.
Da ceo dan budem napolju naravno ne bi mi prijalo ali volim recimo puno vremena da provodim napolju ako nista drugo onda barem setajuci i leti i zimi.
Primetila sam i da zdravlju ljudi koje lečim prija zimi kada je prava zimska klima.
Ja mislim da to podsvesno svima nama prija,samo smo narod koji voli da kuka i ako nema nista onda kukamo zbog zime....
Pa to je to- zimi kukamo zbog snega i hladnoće, na proleće i jesen zbog zime, na leto zbog sparine i vrućine. Sve su to normalne prirodne pojave.
Ja na vreme kukam samo na vetar i kisu,sve ostalo moze.I kisa moze ali leti,ali vetar nikad.
I da u zadnje vreme naglo povecanje temperature mi smeta u vidu bola u glavi.Za operacije i rane sam vec navikao da bole na promenu vremena,sa tim sam vec naucio ziveti. ;D
Ko god je imao neku vecu povredu,prelom ili vecu operaciju uvek ima bolove pri promeni vremena. Ali ljudi se naviknu.

Znam slucajeve koji nemaju. :D
Onda nije bio veci prelom ili operacija. ;)
Mislim da su verovatno ti ljudi oguglali.
Sigurno da ima onih koji ne obraćaju pažnju, iako imaju tegobe.
Ja spadam medu njih.
Moguće je isprogramirati organizam. Mnogo puta dokazano. Tebi svaka čast.
Hvala ti,ali moram tako.Nista ne postizem sa kukanjem.

Bas tako, covek samo bolest sebi moze da navuce tako. :/
Kao sto je jedan doktor rekao za moju majku da je ona zbog tuge i negativizma dobila rak....imala je predispozicije svakako ali sa takvim ponasanjem je uticala da se taj proces ubrza.Tako je lekar u Sremskoj Kamenici rekao.
Nazalost, to je velika istina. Zato ljudi treba da imaju optimistican pogled na svet. Ali to nije uvek moguce. Lako je reci,ali ne uraditi tako.
I ona je bila veliki pozitivac kao ja,ali jednostavno je doslo vreme kada vec vise nije mogla....
Nije moguće uvek. Ne može uvek da se uspe. Postoje razne situacije u životu.
To sam vremenom i ja shvatio ali u tom trenutku to mi je bilo neshvatljivo.
Ne možemo baš uvek i za sve da budemo pozitivnog stava. Svako od nas ima neki energetski potencijal, ako imamo mnogo stresova u životu on se vremenom istroši.
Te istrosenosti nisam bio svestan jer sam ja bio u svojim ranim dvadesetim godinama,pun energije,snage,pozitivnosti,ma svega.
To nije slučaj sa današnjim generacijama. Znam da ne treba generalizovati. Ali mnogi su bez energije i nekog posebnog elana.
I bez motivacije da bilo sta urade po tom pitanju.
Drugačije gledaju na različite životne situacije. Ima i pozitivnih stvari, ali mislim da ima i dosta negativnih.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #1789 poslato: Februar 04, 2024, 09:14:27 posle podne »

Potiskivanje svakako ne smatram dobrim mehanizmom odbrane.
Svakako nije dobar ako se često koristi, a povremeno ga svi primenjuju.
Ponekad za kratko vreme  svi moramo tako,mozda zbog situacije u kojoj se nalazimo,zbog ljudi oko nas,zbog mesta na kom se nalazimo itd ali na duze vreme to je razarajuce.
Postoje situacije kada moramo da to uradimo. Ali, vremenom sve to moramo rešiti.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #1788 poslato: Februar 04, 2024, 09:11:09 posle podne »

E bas tako. Istrosi se,kao i sve drugo. Ne mozemo stalno da smo dobro raspolozeni. Jednostavno je nemoguce.
Naravno, zato i moramo da vodimo računa koliko se trošimo i da se trudimo da se poštedimo ponekad.
Ja to do pre par godina kada sam uradio imao sam grizu savesti....i dan danas je imam samo ne toliki,ili sam naucio da moram ponekad to da uradim kako bih mogao dalje.
Kada navikneš to da primenjuješ, onda nećeš osećati grižu savesti.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 214 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 16 upita.