TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 03, 2024, 09:40:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moj plan ishrane  (Pročitano 29655 puta)
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #33 poslato: Novembar 07, 2011, 01:30:09 posle podne »

Jao ljudi pomagajteee :))) Ove ovsene ubijaju :))) Ispade da su ovsene gore od elle :))) Probao 100g ovsenih sa 250ml mleka i malo secera....nije da su neukusne,ali su suve...moram da zvacem kao lud da bih ih progutao :))) Kako vi uzimate ovsene ? I ako ne budem mogao da jedem ovsene,koji bi obrok moga da uzimam odmah posle nocnog sna ???
Ako ti se ne svidjaju nema potrebe da ih jedes, nema nista u ovsenim sto ne mozes uneti iz drugih namirnica
bravo
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #32 poslato: Novembar 07, 2011, 12:41:37 posle podne »

Jao ljudi pomagajteee :))) Ove ovsene ubijaju :))) Ispade da su ovsene gore od elle :))) Probao 100g ovsenih sa 250ml mleka i malo secera....nije da su neukusne,ali su suve...moram da zvacem kao lud da bih ih progutao :))) Kako vi uzimate ovsene ? I ako ne budem mogao da jedem ovsene,koji bi obrok moga da uzimam odmah posle nocnog sna ???
Ako ti se ne svidjaju nema potrebe da ih jedes, nema nista u ovsenim sto ne mozes uneti iz drugih namirnica
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #31 poslato: Novembar 07, 2011, 12:21:13 posle podne »

Jao ljudi pomagajteee :))) Ove ovsene ubijaju :))) Ispade da su ovsene gore od elle :))) Probao 100g ovsenih sa 250ml mleka i malo secera....nije da su neukusne,ali su suve...moram da zvacem kao lud da bih ih progutao :))) Kako vi uzimate ovsene ? I ako ne budem mogao da jedem ovsene,koji bi obrok moga da uzimam odmah posle nocnog sna ???

Nemoj stavljati secer, stavi malo proteina i vec ce biti bolje...Ja stavim malo muslija clasic, zatim to pojacam cistim ovsenim, dva tri komada plazmice, jednu bananu naseckam i plus stavim nekad malo proteina...doduse ovo kako ja radim ne preporucujem svima  ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Novembar 07, 2011, 10:56:59 pre podne »

Ako zelis rezultate onda nema kukanja.Ko da nas neko pita sta je ukuso,cutis i jedes.Ko izdrzi taj i uspe a drugi ne.Nema tu neke filozofije.
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #29 poslato: Novembar 06, 2011, 09:55:32 posle podne »

Jao ljudi pomagajteee :))) Ove ovsene ubijaju :))) Ispade da su ovsene gore od elle :))) Probao 100g ovsenih sa 250ml mleka i malo secera....nije da su neukusne,ali su suve...moram da zvacem kao lud da bih ih progutao :))) Kako vi uzimate ovsene ? I ako ne budem mogao da jedem ovsene,koji bi obrok moga da uzimam odmah posle nocnog sna ???
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #28 poslato: Novembar 06, 2011, 04:54:50 posle podne »

Istom logikom moglo bi se piti 8-10 dozera, i ne mora se jesti protein.

a ovo prethodno je bacanje.
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2011, 04:56:29 posle podne od strane quaresma » Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #27 poslato: Novembar 06, 2011, 04:28:57 posle podne »

Zašto bi preterivao LOL pa to je protein ko i svaki drugi, ako nemaš drugi protein u ishrani onda može i whey...ala vi lupate ko pijan po plotu.

Šta je to tačno u whey proteinu čega ti može biti previše? Ne ček znam, to je zato što dolezi u kutiji i pakuje se kao prah...sad sam se setio...

A što se tiče vremena uzimanja, pa i treba da se uzima tokom treninga i to da se pije gutljaj po gutljaj jer jedino tako možeš i da održiš nivo AK konstantnim...pa to je i čitava priča oko uzimanja BCAA tokom treninga, samo kad se nema izdvojeno BCAA whey je najbolja sledeća opcija...

Možda su momci samo hteli da budu štedljivi... ili šta već..
uglavnom ja sam za AK tokom treninga a ne whey... varenje bilo čega tera krv u creva tj iz mišića, zašto bi to radili?
Oporavak je posle treninga...
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #26 poslato: Novembar 06, 2011, 02:54:53 posle podne »

Ne mogu se sad setim detalja price, davno sam je cuo. Negde u africi odseku deo mesa kravama da pojedu, pa im ranu prekriju mesavinom blata i nekog bilja da sraste rana...
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #25 poslato: Novembar 06, 2011, 02:51:04 posle podne »

Kupis gustera, pojedes mu rep i cekas da naraste novi. Beskonacno hrane
Mora hranis gustera.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #24 poslato: Novembar 06, 2011, 11:59:14 pre podne »

Kupis gustera, pojedes mu rep i cekas da naraste novi. Beskonacno hrane
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #23 poslato: Novembar 06, 2011, 11:08:17 pre podne »

130 dinara je puno za tunjevinu, koja ima 100 - 120 grama. To mu je oko 300 grama pileceg belog.
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
Vanya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #22 poslato: Novembar 06, 2011, 11:01:58 pre podne »

U vecernjim je satima :)))) VANYA uzimao sam ellu sa jajima....i moze da prodje :))) Ali probacu i sa wheyom da pomesam ili sa jogurtom kako si mi i rekao...i hvala na odg,oticicu sutra do DISA da kupim tu tunjevinu :)) kazi mi samo koliko kosta od prilike ?? da bi je tamo lakse nasao....

Mislim da je oko 130 din ako se ne varam , zelena je ambalaza, mozda moze negde jeftinije da se nadje, nemam pojma...
Pravili su ljudi ovde sa ellom sladoled , ubace whey ... Potrazi recept u ishrani...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #21 poslato: Novembar 06, 2011, 07:36:53 pre podne »

Zašto bi preterivao LOL pa to je protein ko i svaki drugi, ako nemaš drugi protein u ishrani onda može i whey...ala vi lupate ko pijan po plotu.

Šta je to tačno u whey proteinu čega ti može biti previše? Ne ček znam, to je zato što dolezi u kutiji i pakuje se kao prah...sad sam se setio...

A što se tiče vremena uzimanja, pa i treba da se uzima tokom treninga i to da se pije gutljaj po gutljaj jer jedino tako možeš i da održiš nivo AK konstantnim...pa to je i čitava priča oko uzimanja BCAA tokom treninga, samo kad se nema izdvojeno BCAA whey je najbolja sledeća opcija...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #20 poslato: Novembar 06, 2011, 01:17:05 pre podne »

Quaresma...pa mene su savetovali da uzimam 90g Wheya da dan,ali da podelim u tri dela,tj ujutru,posle treninga i uvece...tako da mu ovo 60g posle treninga i 30 ujutru dodje na isto :)) Ne znam probacu ovako..pa ako bude bilo previse...smanjicu whey.... DJOLEEE videcu sutra kakve su ovsene :)) A sa ellom sam se izborio :)) 150g elle,200g jogurta 1% mlecne masti-sve to lepo u blender jedno 2-3 minuta...i ispadne extraaa :)) Uopste se ne oseti ella sir :))
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #19 poslato: Novembar 06, 2011, 12:20:35 pre podne »

Iskeno ovsene jos nisam probao :)) Tako da cemo da vidimo kako cemo sa tim da se izborimo :)) Nego sta vi misliste,da li bi bilo dobro uzimati WHEY u toku treninga ????

Planiranje jeste dobra stvar, ali ne preteruj :)))

Whey u toku treninga je "gr'ota" uzimati :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 18 upita.