TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395480 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 03:12:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako skinuti salo oko stomaka?  (Pročitano 22986 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #42 poslato: Februar 11, 2011, 01:50:27 posle podne »

Zapamti da je najvaznija pravilna ishrana.Ako to ne regulises na duze staze onako kako treba dzaba ti i kardio i suplementi.
Suplemente u zavisnosti finansija i koji su uzimas pre,za vreme i posle treninga.Akcenat treba da stavis u tim periodima na BCAA i GLUTAMIN.
Sačuvana
_ibanez_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 96


« Odgovor #41 poslato: Februar 11, 2011, 12:47:17 posle podne »

U pocetku tri puta nedel
jno po 30 min i postepeno povecavaj minutazu,takodje postepeno i regulisi ishranu.ne postoji masa definicija,postoji samo izbalansirana ishrana koja ce ti pomoci da dobijes na kvalitetnoj misicnoj masi.
hvala, nastojacu da dobijem sto vise i sto kvalitetnije mase, a onda susenje :) da li suplemente da uzimam pre kardija, tj posle tegova? ili sve da izmesam i pijem posle kardija?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #40 poslato: Februar 11, 2011, 11:54:12 pre podne »

U pocetku tri puta nedeljno po 30 min i postepeno povecavaj minutazu,takodje postepeno i regulisi ishranu.ne postoji masa definicija,postoji samo izbalansirana ishrana koja ce ti pomoci da dobijes na kvalitetnoj misicnoj masi.
Sačuvana
_ibanez_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 96


« Odgovor #39 poslato: Februar 11, 2011, 11:17:20 pre podne »

da to znam, ali ne treba mi trenutno neka specijalna def. samo malo da skinem,.. znaci li to sto si napisao da zaboravim na topljenje do definicije? u tom slucaju koliko puta nedeljno mi je kardio dooljan, cisto zbog kondicije?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #38 poslato: Februar 11, 2011, 11:13:04 pre podne »

Ja nikad nikom ne savetujem da radi te fore masa/definicija, to je takmičarska fora. Ukoliko hoćeš da nabaciš kilažu onda ne možeš da skidaš salo i obrnuto.

Nema te količine kardio treninga koju možeš da radiš da bi skinuo salo, a dobio mišić istovremeno.

Ovaj efekat može delimično da se postigne tako što ćeš u potpunosti izmeniti ishranu, ali čak tad će te promene biti minimalne.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
_ibanez_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 96


« Odgovor #37 poslato: Februar 11, 2011, 10:21:02 pre podne »

nisam hteo da otvaram novu temu pa cu vas ovde zamoliti za pomoc. zbog obaveza nisam trenirao nekih 2 meseca, malo sam i ishranu pokvario i kao sto to obicno biva malo se ''zamastio'' :/ uskoro pocinjem sa treninzima pa vas molim da mi kazete koliko puta nedeljno i koliko vremenski da radim kardio? planirao sam da radim masu do od prilike polovine aprila. raspoloziva suplementacija: whey, glutamni, kreatin, vitamini, omega3. kardio planiram da radim odmah posle tegova, pa me zanima da li da uzmem whey,kreatin, glutamin posle tegova ( pre kardia) ili kada odradim kardio, glutamin posle kardia se podrazumeva. hvala unapred! :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #36 poslato: Februar 10, 2011, 10:51:22 posle podne »

tri bre!
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #35 poslato: Februar 10, 2011, 02:49:57 posle podne »

Ne laži Alene. Znamo da imaš samo jedan stepenik do kreveta. -.-
:P
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #34 poslato: Februar 10, 2011, 07:29:47 pre podne »

Moj kardio je taman dok se popnem uz stepenice do kreveta ;) gledam da idem po dva stepenika, da mogu da kažem kako sam radio HIIT ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #33 poslato: Februar 10, 2011, 12:56:33 pre podne »

Zato ja ne pijem vodu na treningu. Imam svojih 45 minuta pakla i nema tu mnogo vremena za pauziranje i ispijanje vode. To što ja radim je bodybuilding, OK kad radim kardio onda posle ili eventualno jednom u toku popijem vode, ali obično sam dovoljno fokusiran an to što radim i da smirim disanje hiperventilacijom kako bi bio spreman za sledeću seriju... kod mene vežbači ne piju vodu na treningu.

druze katastrofalan potez :/
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #32 poslato: Februar 09, 2011, 09:52:06 posle podne »

Alene ako se dobro hidriras u toku dana, ili tvoj vezbac, svakako da za 45 minuta voda uopste nije potrebna.
Meni je 1 h tempo trcanja bez vode sasvim normalno, tako da tek teretana onda moze bez problema jer se prakticno ni ne gubi, pogotovo ako je hladno u teretani.
Daniela, ako je vezbac zedan, gotovo onda :) cim se oseti zedj to ne valja...
I svaka cast za salu namenjenu Alenu, mislim da ovo nece oprostiti  :D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #31 poslato: Februar 09, 2011, 09:28:16 posle podne »

Radiš kardio??? ;)
nadam se da ne trčiš.. čujem da ubija ;)

PS a što ne bi dao čoveku vode na treningu ako je žedan?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #30 poslato: Februar 08, 2011, 07:51:49 posle podne »

Zato ja ne pijem vodu na treningu. Imam svojih 45 minuta pakla i nema tu mnogo vremena za pauziranje i ispijanje vode. To što ja radim je bodybuilding, OK kad radim kardio onda posle ili eventualno jednom u toku popijem vode, ali obično sam dovoljno fokusiran an to što radim i da smirim disanje hiperventilacijom kako bi bio spreman za sledeću seriju... kod mene vežbači ne piju vodu na treningu.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Februar 08, 2011, 03:08:28 posle podne »

s obzirom da popijem 1,5 l  vode na treningu, uvek sam teža posle nego pre treninga...   

zaključak - izbaciti vagu iz ženske svlačionice :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #28 poslato: Februar 06, 2011, 08:48:29 posle podne »

I ja sam poput tebe Roberte, cesto se merim, vise iz navike nego iz svrhe. Ali dobra stvar je jer sam bas naucio kako funkcionisem, nekada se zaista iznenadim, telo je cudo. Dobro je pratiti oko treninga takodje, nama je bitno zbog pravilne hidratacije, a takodje se i lako uoci glikogenska ispraznjenost t.j. potroseni uh u toku treninga koji odleprsaju zajedno sa vezanom vodom, makar se i hidrirali valjano...

A to pre i pocetka treninga je bas smesno, u teretani, bukvalno ako se pije tecnost dodje do "gojenja" :D. Ja sam par puta isto bzvz i razlika je mozda 200 g max. Ali sam isto tako se merio kada sam trcao intervale na traci u teretani (citaj sauna, bukvalno sam u pauzama izmedju itnervala izlazio napolje da se nadisem vazduha jer mislim da bih pao u nesvest unutra). E tu se vec radi o kg, iako sam naizmenicno pio dosta izotonika i vode :)

Da ne idem previse u off, Monika tvoj primer je odlican. Mora se imati strpljenja, ako hoces da skines na odredjenom delu salce, moras prvo doci do njega :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.432 sekundi sa 14 upita.