TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395484 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 11:37:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet oko ishrane  (Pročitano 3447 puta)
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #12 poslato: April 28, 2011, 01:39:25 posle podne »

E bash taj :) hvala Monika...Ma meni je mesavina jos bolja volim tako nabudzene ssuplemente...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: April 28, 2011, 11:03:26 pre podne »

Scitec PRO MIX

samo što nije čist whey nego proteinska mešavina
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #10 poslato: April 27, 2011, 09:24:48 posle podne »

Ma nista druze...:-) samo pitaj:-) tu sam (smo) da pomognem...
Pa bilo bi lepo da uzmes protein,pa jedino bi to posle treninga bilo fino,jer kapitam da posle treninga ides da legnes...
E imas vrh ponudu u Pansport-u imas protein od 3kg za 4900 sto je vrhunska cena a i trajace ti 100 i nesto dana ako budes svaki dan uzimao jednu mericu posle treninga sa vodom uzmi super je...



Koji je taj protein,koja marka? :)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #9 poslato: April 11, 2011, 02:03:03 posle podne »

Ma nista druze...:-) samo pitaj:-) tu sam (smo) da pomognem...
Pa bilo bi lepo da uzmes protein,pa jedino bi to posle treninga bilo fino,jer kapitam da posle treninga ides da legnes...
E imas vrh ponudu u Pansport-u imas protein od 3kg za 4900 sto je vrhunska cena a i trajace ti 100 i nesto dana ako budes svaki dan uzimao jednu mericu posle treninga sa vodom uzmi super je...
Sačuvana
Boy__92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #8 poslato: April 11, 2011, 10:32:06 pre podne »

Hvala nemshi. Za veceru mi je samo problem jer mi se trening plivanja zavrsava u 10 pola 11.
E vec kad bih kupio proteine ne bi bilo problema, videcu :)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #7 poslato: April 04, 2011, 07:27:13 posle podne »

Evo ti neki moj savet koji bih ti predlozio,ovako sam se ja vodio...barem ove bitne stavke...
-Unosi puno tecnosti,barem 2.5 l,pozeljno 3 l vode
-proste secere i grickalice (cokoladice,smoki,cips,gumene bombone itd. znas na sta mislim) izbaci totalno ako mozes
-ako bez hleba nemozes,jedi oko 100 gr integralnog pa kasnije i njega postepeno izbacuj ili smanji na 50 grama...
-5 obroka imaj u svakom danu...( dorucak obavezan cim ustanes) pojedi ovsene pahuljice,jecmene ili raz sta nadjes...
    znaci imas u danu dorucak-uzina-rucak-uzina-vecera... (vecera neka ti bude 3 sata pre nego sto legnes najkasnije i to            samo proteini i eventualno zeleno povrce...znaci za veceru proteini,jako bitno...
   ides u skolu vidim,sto se tice uzine jako su dobri bademi e sad ne da se abijas od njih,recimo kupi na merenje 50 grama sirovih badema i to neka ti bude uzina...
-JAKO BITNO ovo je meni jako pomoglo,jedi sporo i polako zvaci nemoras kao ja da pravis tecnost od mesa od silnog zvakanja ali recimo zvaci vise i jedi sporije,niko te ne juri...I NIKAD nemoj da se prejedes...ali nikad...
nakon obroka nemoj odmah da unosis tecnost ,recimo posle 30-40 min je pozeljno...
I
Istezi se svaki 3-4 dan po pola sata,ostani fleksibilan...
_----TACNIJE BUDI UMEREN U SVEMU STO RADIS...pozzz
Sačuvana
Boy__92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2011, 06:53:05 posle podne »

Super jos bolje! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 28, 2011, 08:57:39 pre podne »

Hvala :) jeste komplikovano, ali one osnove cu sigurno da promenim. Ja izgledam dosta bolje od od vecine momaka mojih godina ali je to koliko vidim vise rezlutat toga sto sam trenirao fudbal 4 god kao klinac onda karate 10 god pa od pre 2 god plivanje ( karate prekinuo) i od skoro teretana :)

I jos ovo: Uzimam krealkalin oko 2 nedelje, pre i posle plivanja pa sad, pored tih pozitivnih efekata na izdrzljivost itd jel on moze negativno da utice na mrsavljenje ili nema nikakvog uticaja?

Kre alklalyn se super uklapa u tvom program, zbog poboljšanja oporavka, snage i izdržljivosti.  Nećeš povući vodu nikako, ne utiče nikako negativno na mršavljenje... čak je vrlo popularna kombinacija sagorevač + kre alkalyn :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2011, 10:19:13 pre podne »

Ne moze da utice na mrsavljenje.
Sačuvana
Boy__92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #3 poslato: Mart 26, 2011, 09:13:21 posle podne »

Hvala :) jeste komplikovano, ali one osnove cu sigurno da promenim. Ja izgledam dosta bolje od od vecine momaka mojih godina ali je to koliko vidim vise rezlutat toga sto sam trenirao fudbal 4 god kao klinac onda karate 10 god pa od pre 2 god plivanje ( karate prekinuo) i od skoro teretana :)

I jos ovo: Uzimam krealkalin oko 2 nedelje, pre i posle plivanja pa sad, pored tih pozitivnih efekata na izdrzljivost itd jel on moze negativno da utice na mrsavljenje ili nema nikakvog uticaja?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Mart 26, 2011, 05:58:36 posle podne »

Pozdrav i u ime pansport tima zelim ti dobrodoslicu na nas forum!

Tvoja ishrana blago receno nista ne valja.Jednostavno takvim nacinom nemoj ocekivati ama bas nikakve rezultate.Glavni razlog dobijanja misica je ishrana a ona je u tvom slucaju jako losa i ako je ne popravis neces nikada naprdovati.A sta i kako da jedes?
Ja cu ti dati link gde ima dosta mojih tema pa i te o ishrani u off sezoni - kada sam radio masu..kao i ishrana kada zelim da mi se ploce lepo vide.Procitaj pazljivo i videces da je ishrana najvazniji faktor.Nemoj da te zbunjuje kolicina koju sam ja jeo,to bi u tvom slucaju bilo manje ali razmak izmedju obroka,kao i njihov kvlitet je i u tvom slucaju veoma bitan.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=181.0
Sačuvana
Boy__92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Mart 26, 2011, 05:37:16 posle podne »

Zdravo ljudi.

Zelim da skinem salo a da ne izgubim misice( sto manje ). Inace treniram plivanje svakog dana sem nedeljom a u teretanu idem 4 puta nedeljno. Problem je sto bih posle treninga trebao da unosim proteine pa svakog dana posle plivanja u POLA 11 uvece ( kasno?) ja uzmem belo meso/tunjevinu uz belanca i jogurt 1.6 bez hleba. Brine me ta vecera-mozda bih mogao samo jogurt da pijem ali onda za ceo dan unesem premalo proteina, a sa druge strane ipak hocu da smrsam. :)
 
Ovako nekako sve to izgleda ( od pre 5 6 dana sa izmenama) :
Trenutno idem pre podne u skolu ( 18 god ).

Ujutru kifla-zdravo zrno i jogurt, uzina jabuka pa rucak u 2. Pre sam umesto kifle i jogurta jeo ovsene pahuljice u mleku ali nisam dugo izdrzao zbog ukusa a i ovome nista ne fali.

Teretana u 6. Trening mi traje do 7 i posle toga popijem jogurt/mleko i najcesce malo hleba jer ne znam sta drugo ( da zamenim to bananom? Negde sam procitao da ima 300 kalorija ). 

Onda idem na plivanje u pola 9 i zavrsava mi se u 10 a veceru sam vec napisao. Naravno provuce se po nekad nesto slatko ali sam smanjio unos. Uglavnom glavno pitanje za veceru.  175cm 75kg
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.301 sekundi sa 15 upita.