TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395484 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 10:23:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim za pomoc ( nov sam u ovome )  (Pročitano 19209 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #15 poslato: Mart 31, 2011, 11:48:34 posle podne »

Sa Whey-om ne mozes imati bilo kakav problem,jedino sto ne treba da uzmes tako kasno je neki preparat koji ima kofein,da ne bi imao problem da zaspis. ;)
Sačuvana
milanbrate1988
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #14 poslato: Mart 31, 2011, 10:52:25 posle podne »

Pa tu sam malo pre odmerio 30 grama :D zbog faxa mogu samo oko 10-11-12 da treniram uvece :S  Valjda nije problem sto uvece pijem whey?
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #13 poslato: Mart 31, 2011, 07:25:04 posle podne »

mora da ima merice,kopaj malo :) a ako je stvarno nema onda lepo sipas po 6 kasicica wheya i to ti je to otprilike,kakva crna merica od praska za ves, 'si lud :D
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2011, 06:33:42 posle podne »

NISAM DOBIO MERICU UZ PROTEIN :) Izvinjavam se na NOSAM sto sam napisao :)

Uzmi noz pa malo "probodi" prah... I meni se desilo da ga nisam video... Mislim da mora da bude unutra... :)
Sačuvana
milanbrate1988
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2011, 06:14:48 posle podne »

NISAM DOBIO MERICU UZ PROTEIN :) Izvinjavam se na NOSAM sto sam napisao :)
Sačuvana
milanbrate1988
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2011, 06:14:13 posle podne »

Vazi poslusacu te. Nosam dobio mericu uz protein tako da sam " pozajmio" mericu koju sam dobio uz prasak za ves :D
A sto se tice otalih suplemenata i ostalo sam kupio danas. Kako omega 3 ulje da koristim? I zbog cega je to dobro ?? :) Mozda malo smaram ali nov
sam pa bolje da pitam nego da ispadem glup :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Mart 31, 2011, 10:47:13 pre podne »

Kardio aktivnosti su mi bili na prvom mestu i jedine posto nisam hteo da rizikujem sa tegovima. Sto se tice kardio aktivnosti idem svaki drugi dan na trcanje. Ubaciu sada i trening sa tegovima a to naravno ne treba svaki dan da radim?A reci mi molim te kako da koristim whey protein,kao zamenu za obrok ili izmedju obroka ? Upravo sam kupio whey protein od iste firme od koje sam i kupio sagorevac dynamitaze. Posto nisam lepo razumeo da li sa mlekom da koristim ili sa vodom. Naravno sve u pansportu. Hvala

zavisi kako si do sada trenirao i radio, ne postoji generalno pravilo...  3-4 puta nedeljno teretana će biti dovoljno.

Whey protein nakon treninga 1 merica sa vodom.   Eventualno ujutru odmah jedna - po ustajanju, sa vodom takoĂ°e.

Izbegavaj velike količine mleka i mlečnih proizvoda.
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #8 poslato: Mart 31, 2011, 10:38:42 pre podne »

Najbolje je da nesto spremis i poneses... Sendvic sa tunjevinom ili piletinom, naravno integralni hleb... Mozes i kombinaciju sa whey-om i nekim lesnicima ili bademima...
« Poslednja izmena: Mart 31, 2011, 10:44:59 pre podne od strane 1Sasha3 » Sačuvana
milanbrate1988
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #7 poslato: Mart 31, 2011, 10:35:09 pre podne »

Hocu naravno. Ne zelim da imam "telo za leto" nego zelim da pre svega budem zdrav i da se zdravo hranim a masne naslge nisam dobio na 2 dana pa i ne mogu da ih se otarasaim za 2 dana ;) Ako jos mozete da mi pomognete sto se tice ishrane kada sam van kuce tj kada sam na fakultetu. Tu mi je problem jer oko mene su fast food-ovi i onda ne znam sta cu a nema sanse da izdrazim da ne jedem nista po vise od 6-7 sata koliko sam fakultetu.
Sačuvana
milanbrate1988
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #6 poslato: Mart 31, 2011, 10:28:36 pre podne »

Kardio aktivnosti su mi bili na prvom mestu i jedine posto nisam hteo da rizikujem sa tegovima. Sto se tice kardio aktivnosti idem svaki drugi dan na trcanje. Ubaciu sada i trening sa tegovima a to naravno ne treba svaki dan da radim?A reci mi molim te kako da koristim whey protein,kao zamenu za obrok ili izmedju obroka ? Upravo sam kupio whey protein od iste firme od koje sam i kupio sagorevac dynamitaze. Posto nisam lepo razumeo da li sa mlekom da koristim ili sa vodom. Naravno sve u pansportu. Hvala
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #5 poslato: Mart 31, 2011, 10:27:16 pre podne »

Dobro je, naucih i ja nesto (malo) za svo ovo vreme provedeno na forumu... :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2011, 10:23:52 pre podne »

slažem se u svemu, samo što bih dodala da se ne radi samo o kalorijskom deficitu već i o podizanju bazalnog metabolizma, ubzanju metabolizma :)

teško da će dobijati mišićnu masu u toku dijete (nije neizvodljivo ali baš teško) ali će je održati uz rad sa tegovima i adekvatan visok unos proteina, a to za posledicu ima upravo to što si naveo -  veći utrošak kalorija čak i u stanju mirovanja

da prevedem na naš jezik - osobe sa više mišićne mase mnogoooo više mogu da jedu a da se ne ugoje ;)  i naravno, mnogo lepše sve na njima izgleda , čak i ako ima malo masti
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2011, 10:20:28 pre podne »

Evo ja cu ti ukratko napisati sta sam naucio na ovom forumu za par meseci:

To sto si kupio sagorevace na samom pocetku nije lose ali si prvo maximalno trebao da se posvetis sredjivanju svoje ishrane i dovoljnom unosu tecnosti. Sledece, mrsavljenje bi trebao da bude jedan relativno strpljiv eksperiment u kome ces ispostovati svoje telo i dati mu dovoljno vremena da se privikne na novi "stil" zivota, tj nikakve nagle promene u ishrani i intenzitetu treninga nisu dobrodosle jer samo mogu doneti takozvani jo-jo efekat.

A sto se tice pitanja u vezi tegova... Da bi smrsao, organizam moras dovesti u kalorijski deficit. Sto znacii: Dizanjem tegova trosices kalorije i dobijati kvalitetnu misicnu masu koja ce ti pomagati u daljem trosenju kalorija. Takodje uvodjenjem kardia moci ces da racunas na jos veci kalorijski deficit koji naravno, ponavljam, zavisi od dobro isplanirane ishrane.

Nadam se da ce me ostali forumasi ispraviti i dodati sta treba. ;)

Razlog izmene: "Kasno Marko na Kosovo stize..." Monika me je preduhitila i dala kvalitetniji odgovor... :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2011, 10:16:56 pre podne »

Ćao!

Ishrana je broj jedan i tome smo već uveliko pisali na forumu.  Jako je važno kako se hraniš. Dakle kontrola ugljenih hidrata i loših masti i stavi akcenat na proteinski unos i povrće. Mislim na čiste nemasne proteine - piletinu, ribu, jaja, posni sir....

Vežbanje - tegovi apsolutno DA,  intenziviraj trening sa tegovima - pola sata -45 minuta takoĂ°e može da bude "pakleno" i šokirajuće za organizam, i bolje je nego 2 sata dosaĂ°ivanja bespotrebnog u teretani....

Ubacuj i kardio aktivnosti... bilo da su to steper, bajs, il traka u teretani ili lagani džoging ili još bolje brzo hodanje, vožnja bajsa...

Dyma burn je odličan sagorevač, ali za dobar efekat neophodno je da dobro uskladiš i ishranu i trening i suplemente.

Od suplementacije ja ti preporučujem da ubaciš čist protein iz surutke (tipa Dymatize Elite whey, Scitec 100% whey professional)  + Natrom omega 3 riblje ulje + lagani kompleks vitamina i minerala - npr Natrol Take One ili Scitec daily vita min

pozdrav :)
Sačuvana
milanbrate1988
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2011, 09:01:32 pre podne »

Zamolio bih vas da mi pomogonete vasim savetima kako bih uspesno i na pravi nacin izgubio visak kilograma. Od pansporta sam kupio sagorevece i to Dyma Burn Extreme. Inace imam 95 kg i visok sam 183 cm. E sada mi vi recite sta je najbolje sto se tice vezbi i naravno ako treba jos nesto od suplemenata da ubacim. Ja se trudim da se sto vise hranim zdravo tako da sam izbacio iz upotrebe raznu nezdravu hranu. I da posto kod mene postoje razni "pametnjakovici" moram vas da pitam: da li treba ili ne treba dizati tegove ako zelim da smrsam. Hvala vam puno unapred!
S postovanjem Milan
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 14 upita.