TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395484 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 01:17:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje za definiciju  (Pročitano 13343 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #12 poslato: April 01, 2011, 08:14:39 posle podne »

Mozes da uzmes neki sagorevac,ako trazis suplement za definiciju,ali naravno prvo Whey,BCAA,pa onda sagorevac. ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: April 01, 2011, 08:09:08 posle podne »

Ishrana je ista i na definiciji i na masi,tj. zdrava ishrana je uvek ista,uvek su to iste namirnice kojih ima dovoljno da ne dosade coveku za pet zivota,a razlika kad neko radi na definiciji  od mase je ta sto se smanjuje unos ugljenih hidrata(pirinac,ovsene,povrce...),a povecava unos proteina(jaja,riba,piletina,junetina...).Tako da ako ti zelis da izdefinises svoje telo,povecaj proteine koliko god mozes,podeli ishranu u 5-6 manjih obroka i to tako da odnos proteina i ugljenih hidrata bude na celodnevnom nivou najmanje 60-40 % u korist proteina.Otprilike ovako:dorucak-ovsene sa Whey proteinom,uzina voce,rucak br. 1 riba sa salatom(3-4 vrste povrca),rucak br 2 piletina sa pirincem, vecera-jaja sa ela sirom i povrcem...ovo je sto bi se reklo samo "skica"...ima mnogo kombinacija i mnogo zdrave hrane.To sto bi ti sve s dupeta i na gotovo...sto te mrzi da procitas nekoliko tema po forumu,ce tebi samo skoditi jer neces nauciti nesto sto bi mogao,a ima puno,puno toga!Pozz :) ;) Ono sto je bitno i sto mozes naci na forumu je koje su to namirnice zdrave,dobre za nase telo i kako se spremaju...imas puno predloga,recepata... :)
Sačuvana
Zigi90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #10 poslato: April 01, 2011, 07:19:03 posle podne »

A, i ne znam koliko bi dobro došla definicija sa 65kg na 170cm...
Kako to mislis ?
Sačuvana
Zigi90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #9 poslato: April 01, 2011, 07:18:35 posle podne »

Glutamin ti nije primarni izbor. Kupi whey protein. U odnosu na glutamin, prednost bih dao BCAA. Dakle, whey, bcaa, pa onda ostale stavke(ako se za njih ima para).
Ok hvala
Sačuvana
Zigi90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #8 poslato: April 01, 2011, 07:18:15 posle podne »

Da si ti malo samo vise citao forum,ne bi takvo glupo pitanje postavljao....
Kao sto sam i napisao nov sam na forumu , a da cesljam postove  nemam vremena

« Poslednja izmena: April 01, 2011, 08:06:45 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: April 01, 2011, 06:07:58 posle podne »

A, i ne znam koliko bi dobro došla definicija sa 65kg na 170cm...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #6 poslato: April 01, 2011, 05:50:08 posle podne »

Glutamin je krš za tvoje potrebe
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: April 01, 2011, 04:52:36 posle podne »

Glutamin ti nije primarni izbor. Kupi whey protein. U odnosu na glutamin, prednost bih dao BCAA. Dakle, whey, bcaa, pa onda ostale stavke(ako se za njih ima para).
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #4 poslato: April 01, 2011, 04:47:52 posle podne »

Da si ti malo samo vise citao forum,ne bi takvo glupo pitanje postavljao....
Sačuvana
Zigi90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #3 poslato: April 01, 2011, 04:45:15 posle podne »

Da si procitao sta sam napisao video bi da sam ishranu sredio vec odavno , kardio radim a tvoj odgovor nema veze sa mojim pitanjem
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #2 poslato: April 01, 2011, 08:04:04 pre podne »

Definicija se radi u kujni...!!! Sredi ishranu za pocetak a posle razmisljaj o suplementima....Mogao bi i kardio da ubacis ... Mada i raspored treninga ti nije bas najbolji....
Sačuvana
Zigi90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #1 poslato: April 01, 2011, 07:41:44 pre podne »

Cao momci , nov sam ovde i treba mi vas savet  ;D .
Treniram vec neko vreme , mase sam nabacio dovljno a i prilicno sam nizak (170cm i 65kg) tako da mi vise nego sto trenutno imam ne bi stajalo , tako da bi se skoncentrisao samo na definiciju. Pazim na ishranu vec duze vreme (belanca,tunjevine,riba uopsteno,belo meso,pirinac , jogurt itd. naravno bez hleba , slatkog , sokova i tih sranja).
Treniram 3 dana pa cetvrti dan pauziram , i tako vrtim krugove.
1dan:Grudi,Noge , 2dan:Biceps,Triceps , 3dan:Ledja,Ramena , 4dan:Pauza , 5dan=1dan itd. i uz svaki trening radim stomak.
Nikad nisam koristio nikakvu hemiju niti suplementaciju(cak ni protein).
Neki ljudi su mi rekli da bi mi Glutamin pomogao sa definicijom , dok su drugi rekli da glutamin daje samo izdrzljivost i brzu regeneraciju misica i da nema nikakve veze sa definicijom.
Da li Glutamin ima bilo kakve veze sa definicijom ? Ako ima koji glutamin ima najbolji efekat i koji bi ste mi preporucili ?
Ako nema , koji preparat bi ste mi preporucili za dobru definiciju ?
« Poslednja izmena: April 01, 2011, 07:52:12 pre podne od strane Zigi90 » Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.337 sekundi sa 14 upita.