TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395460 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 10, 2024, 02:16:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kada se najbrze tope masti ?  (Pročitano 97830 puta)
bizholix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #170 poslato: Januar 11, 2010, 09:14:43 posle podne »

Izvinjavam se za offtopic ali zelim da cujem vase strucno misljenje. Jel sme da se uzima L-Carnitin inace je ( Dymatize tecni ) i Klembuterol zajedno? jel imaju nekakvog efekta ili je stetno po zdravlje? pozdrav
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #169 poslato: Novembar 30, 2009, 08:00:40 posle podne »

hehe :D

ali.....  ako ovo sada pročita jedan početnik mislim da mu stvarno neće ništa biti jasno...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #168 poslato: Novembar 30, 2009, 04:22:51 posle podne »

Da,da slazem se sa tobom DHEA,razumeli smo se ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #167 poslato: Novembar 30, 2009, 04:16:32 posle podne »

И Пандорина кутија је отворена...  :D  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #166 poslato: Novembar 30, 2009, 04:05:39 posle podne »

poslednje sto nekome ko je gojazan treba je kardio , odnosno aerobni trening  ,  moze intervali , ali kako je gojazan onda ne bi trebao ni to da radi  :D    

hoces da smrsas , pa ishrana odgovarajuca i odgovarajuci trening , u zavisnosti od stanja ,  tako da do toga , pa da kazem da ni ne treba kardio da bi  neko smrsao
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #165 poslato: Novembar 30, 2009, 04:02:47 posle podne »

Моника, нисам рекао да су справе толико лоше, већ да се после одређеног времена смањује однос уложеног времена и добијеног! Слажем се да многи немају услова за трчање, али то опет не значи да су му справе једини извор кардио тренинга... Немој погрешно да ме схватиш, али то што већина ради кардио на справама, не значи и да је то најбољи начин тренирања, зар не?! И опет да се оградим, овде причам о справама које се претежно налазе у нашим теретанама, па и велнес центрима, јер сам видео и пробао справе које јесу "скупе" ( око 2000-2500 е, што је опет јефтиније од неких осредњих трака за трчање брендираних произвођача), али вишетруко корисније!

То са праћењем пулса не бих коментарисао...

@ Beka_S - ја живим у БГ-у па знам о чему причаш... овде је још гора ситуација, јер сам окружен и асфлатом и бетоном, који не пријају мојим полу-распалим коленима... Да се разумемо, не величам ја трчање толико колико се вама чини... уосталом погледајте моје постове и биће вам јасно. Причам о стварима које се могу радити и унутар теретане и за које није потребно много простора, а имају бољи однос уложено време- добијени резултат...  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #164 poslato: Novembar 30, 2009, 03:47:54 posle podne »

Ja se moram sloziti da je kardio trening napolju ona prava stvar,to stoji...

ALI...mnogima ove je to i neizvodljiva stvar,bar u ovim zimskim danima i periodima,sto zbog hladnoce,sto zbog nedostatka adekvatne lokacije na kojoj to treba uraditi (da zivis u Krusevcu znao bi o cemu ti pricam  :( ) i najvise zbog nedostatka vremena...Zato ljudi,medju kojima sam i ja,moraju da pribegnu kardio spravama

I to pa mi je tesko da uskladim jer bas sada iz tih razloga idem u 2-3 teretane,jer u svojoj nemam traku niti dobar kardio program...I to je vec jurnjava,ali ipak rezultat je tu,a da moram da izadjem na kardio napolju bio bi malo bolji rezultat a mnogo veci haos u svakodnevnom zivotu,tako da moram dabudem strpliva i sto je bolje moguce iskoristim kardio sprave u teretani
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #163 poslato: Novembar 30, 2009, 12:41:28 posle podne »

@ wladinho - лепо смишљен тренинг (сличан , али постоје ствари које мораш променити ако хоћеш праве резултате... нпр. кардио у теретани на справама је за жене (без увреде), фенсере - сезонце, људе са вишком килограма,...  ;)

auf, pa da su baš tako loše kardio sprave u teretani ne bih rekla... neki ljudi nemaju vremena da odu na teren da istrče već kada su već došli u teretanu odrade sve... tako i ja radim i 90% ljudi sa foruma
ako pratiš kretanje pulsa na spravi i svestan si koji mišić je aktivan u radu ne može biti baš tako loše
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #162 poslato: Novembar 29, 2009, 11:38:06 posle podne »

Јок ја. Мада не кажем да раније нисам мислио како су те справе добре и супер-дупер, али онда сам направио један мали експеримент на себи (као и увек) и показало се да су те справице спрдња за неке друге ствари... Одмах да се и оградим, под справе сам подразумевао бајс, седећи бајс, трака за трчање, орбитрек и сл. што се може пронаћи у теретанама код нас. Има једна справа за коју сам, на први поглед, мислио да је скупо ср@ње, међутим оцена на крају је да вреди сваки уложени евро!  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
honda83
Gost
« Odgovor #161 poslato: Novembar 29, 2009, 10:47:26 posle podne »

@ wladinho - лепо смишљен тренинг (сличан , али постоје ствари које мораш променити ако хоћеш праве резултате... нпр. кардио у теретани на справама је за жене (без увреде), фенсере - сезонце, људе са вишком килограма,...  ;)

Salis se, zar ne??
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #160 poslato: Novembar 29, 2009, 10:14:40 posle podne »

@ wladinho - лепо смишљен тренинг (сличан , али постоје ствари које мораш променити ако хоћеш праве резултате... нпр. кардио у теретани на справама је за жене (без увреде), фенсере - сезонце, људе са вишком килограма,...  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #159 poslato: Novembar 29, 2009, 08:33:04 posle podne »

Evo i mene ponovo. Vidim da je tema mnogo otisla daleko sa raznim konstatacijama, pa ja opet da kazem moja iskustva. Iako sam imao jako dobre rezultate sa jutarnjim kardio (opisano u nekom od prethodnih postova), odlicne sam rezultate imao i sa kardiom posle treninga sa tegovima. Radio sam 4 puta nedeljno, nakon ustajanja sam doruckovao, posle nekih 2 sata sam odlazio u teretanu, radio zagrevanje 10-ak minuta, oko 45-50 minuta tegove, i nakon toga sam radio oko 25-30 kardio. Pio sam proteine nakon kompletnog treninga, a par minuta pre kardio sam uzimao tecne amino kiseline. Mogu samo da sam imao jako dobre rezultate, ali to je moje iskustvo, sto ne znaci da se raditi na svakome. Ja sam i u tom periodu pazio i na ishranu, ali ne nesto preterano radikalno.

Pozdrav svima!

Odlično!
taman kako i treba... uz posvećenu pažnju ishrani

menjaj način kardio treninga, radi hiit treninge, pa duže treninge niskog intenziteta, menjaj sprave na kojima radiš cardio, čisto da ti ne bude dosadno i da promeniš malo trening :)

Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #158 poslato: Novembar 28, 2009, 08:24:48 posle podne »

Svakako, eto odlican primer si postavio, sablosnki rezim :) i nema greske. nikakva velika filolozofija, niti prevelik trud, samo malo discipline i realni rezultati dolaze
Sačuvana
wladinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #157 poslato: Novembar 28, 2009, 07:27:30 posle podne »

Evo i mene ponovo. Vidim da je tema mnogo otisla daleko sa raznim konstatacijama, pa ja opet da kazem moja iskustva. Iako sam imao jako dobre rezultate sa jutarnjim kardio (opisano u nekom od prethodnih postova), odlicne sam rezultate imao i sa kardiom posle treninga sa tegovima. Radio sam 4 puta nedeljno, nakon ustajanja sam doruckovao, posle nekih 2 sata sam odlazio u teretanu, radio zagrevanje 10-ak minuta, oko 45-50 minuta tegove, i nakon toga sam radio oko 25-30 kardio. Pio sam proteine nakon kompletnog treninga, a par minuta pre kardio sam uzimao tecne amino kiseline. Mogu samo da sam imao jako dobre rezultate, ali to je moje iskustvo, sto ne znaci da se raditi na svakome. Ja sam i u tom periodu pazio i na ishranu, ali ne nesto preterano radikalno.

Pozdrav svima!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #156 poslato: Novembar 21, 2009, 10:54:15 posle podne »

mudro ;)

još je brže ne jesti ništa danima... ode mišić nema veze - važno je da kg idu dole ;)

malo se mi šalimo ali suština je u onome što sam ti napisala ranije...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 15 upita.