TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395475 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 10, 2024, 04:11:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kada se najbrze tope masti ?  (Pročitano 97830 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #260 poslato: Mart 17, 2011, 05:00:40 posle podne »

Bas nisam ni pristalica tunjevine bar ne ove na nasem trzistu,ali ok..nikako gladna ne idi na spavanje,pojedi piletinu,belanca,whey,bilo sta od toga.

Vidim da si vec ranije pominjao opciju whey pred spavanje, na to sam naisao jos kod par ljudi koji svojim izgledom stoje iza svoje ishrane. Koje je tvoje misljenje o celoj prici o brzini proteina (razlog sto ne preporucuju whey pred spavanje).

I jos nesto, interesuje me, nisam primetio da nesto praktikujes kazein, a po celoj prici o brzini on bi bio super uvece, pa me zanima kakva su tvoja iskustva u svemu ovome.
U svakomslucaju je bolje whey pred sopavanje nego bez njega,usporiti ga mozes sa kasikom lanenog ulja,najbolja opcija pred spavanje je kazein(ipak malo je ovde ljudi koji sebi mogu priustiti i jedno i drugo0...ja licno trenutno jedem veoma kasno negde oko 1h mi je poslednji obrok tako da mi sada i ne treba protein,nekada i ubacim pred spavanje.
Dakle kazein najbolje uvece ali ce i whey odraditi deo posla i bar par sati spreciti katabolizam.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #259 poslato: Mart 17, 2011, 04:43:28 posle podne »

Vishe tachno ne znam shta da jedem. Dobra stvar je da se brzo i lako privikavam na bilo koji vid ishrane, ne izvoljevam, nemam krize i slichno... Mozda bi najbolje bilo da mi preporuchite nekog ko bi mogao da mi napravi kompletan plan ishrane i suplementacije za neki duzi period, nutricionista ili fitnes trener i koliko bi to otprilike koshtalo?

To je po meni lose resenje, svako je jedinka za sebe ima sta mu odgovara i sta ne. Edukuj se ne forumu to je najbolje resenje. Pravi meni po svojim merilima.
Generalni plan je da smanjujes UH kako se dan blizi kraju, a tu ne spada povrce (vlaknasti UH). Sto vise budes ucila shvatices da svi savetuju isti princip...
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #258 poslato: Mart 17, 2011, 04:27:16 posle podne »

Vishe tachno ne znam shta da jedem. Dobra stvar je da se brzo i lako privikavam na bilo koji vid ishrane, ne izvoljevam, nemam krize i slichno... Mozda bi najbolje bilo da mi preporuchite nekog ko bi mogao da mi napravi kompletan plan ishrane i suplementacije za neki duzi period, nutricionista ili fitnes trener i koliko bi to otprilike koshtalo?
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #257 poslato: Mart 17, 2011, 03:28:15 posle podne »

Bas nisam ni pristalica tunjevine bar ne ove na nasem trzistu,ali ok..nikako gladna ne idi na spavanje,pojedi piletinu,belanca,whey,bilo sta od toga.

Vidim da si vec ranije pominjao opciju whey pred spavanje, na to sam naisao jos kod par ljudi koji svojim izgledom stoje iza svoje ishrane. Koje je tvoje misljenje o celoj prici o brzini proteina (razlog sto ne preporucuju whey pred spavanje).

I jos nesto, interesuje me, nisam primetio da nesto praktikujes kazein, a po celoj prici o brzini on bi bio super uvece, pa me zanima kakva su tvoja iskustva u svemu ovome.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #256 poslato: Mart 17, 2011, 02:56:46 posle podne »

Bas nisam ni pristalica tunjevine bar ne ove na nasem trzistu,ali ok..nikako gladna ne idi na spavanje,pojedi piletinu,belanca,whey,bilo sta od toga.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #255 poslato: Mart 17, 2011, 02:53:16 posle podne »

ubacila sam tunjevinu procedjenu i dobro ispranu sa vodom i pomeshano sa 50g ella sira, ne mogu vise od toga pojesti u jednom obroku. ali to mi je kombinacija za vecheru oko 7 sati.. ako legnem do 12 posle ovog nista ni ne jedem i ako osetim pomalo glad.... chesto legnem polugladna ali opet znam da mi nista ne bi smetalo da pojedem jabuku ali to su opet UH koji mi ne trebaju za spavanje... ali zato ustanem ujutru gladna ko vuk i odmah belanca i malo ovsenih..
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #254 poslato: Mart 17, 2011, 10:09:59 pre podne »

Ja bi na tvom mestu poslusao Mareta i krenuo kruzne treninga u teretani, sasvim su ok, uz kruzni se naucis da vezbas, pripremis telo za dalje treniranje.. i msm da ti whey tu nista nece promeniti jer nikako direktno/indirektno on ne moze uticati na tvoj izgled trenutno, whey protein ne topi masti a i poenta piti brz protein jeste da se odvalis na treningu pa da ti posle treninga treba priliv ak, kako ti jos nisi uvela tu rutinu ni promene nece biti.

pa Mare nije nista rekao oko toga da ne treba da unosim proteine, vidis da je napisao bar 4 belanca pre treninga ako vec ne pijem whey. I ja sam zivo bice i potrebni su mi proteini, ne samo za misice, vec za sintezu svih enzima, imunoglobulina i hormona tako da nije opravdano to, da mi nece nista pomoci proteini ako je poznata chinjenica da jedva ishranom uspem da unesem oko 30g dnevno, a meni treba bar 100 g..
upravo si napisala najbitniju stvar i uzrok tvog gubitka misicne mase,a to je ovih 30 g proteina dnevno...u tvom slucaju minimum bi bio 100,mozda 120 g,pa sama to rasporedi u toku dana.istu stvar radim i ja u pripremama mada ja unosim i do500 g veoma malo padam u tezini ali bf skinem i za sa 15% na 5%.Poenta price je da ne dozvolis da misic bude u katabolizmu,narocito posle treninga.Kada to obezbedis onda postepeno smanjujes hidrate i pratis ima li pomaka
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #253 poslato: Mart 17, 2011, 09:27:31 pre podne »

Ja bi na tvom mestu poslusao Mareta i krenuo kruzne treninga u teretani, sasvim su ok, uz kruzni se naucis da vezbas, pripremis telo za dalje treniranje.. i msm da ti whey tu nista nece promeniti jer nikako direktno/indirektno on ne moze uticati na tvoj izgled trenutno, whey protein ne topi masti a i poenta piti brz protein jeste da se odvalis na treningu pa da ti posle treninga treba priliv ak, kako ti jos nisi uvela tu rutinu ni promene nece biti.

pa Mare nije nista rekao oko toga da ne treba da unosim proteine, vidis da je napisao bar 4 belanca pre treninga ako vec ne pijem whey. I ja sam zivo bice i potrebni su mi proteini, ne samo za misice, vec za sintezu svih enzima, imunoglobulina i hormona tako da nije opravdano to, da mi nece nista pomoci proteini ako je poznata chinjenica da jedva ishranom uspem da unesem oko 30g dnevno, a meni treba bar 100 g..


Whey je OK, pogotovo posle treninga i ujutru, ali niukom slučaju ne treba da ti bude glavni proteinski izvor...  Ubaci u toku dana još  bar dva obroka sa mesom (tipa piletina, tunjevina, govedina)  i povrćem,   ujutru su belanca super,  povećaj proteinski unos kroz hranu
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #252 poslato: Mart 17, 2011, 05:57:12 pre podne »

Ja bi na tvom mestu poslusao Mareta i krenuo kruzne treninga u teretani, sasvim su ok, uz kruzni se naucis da vezbas, pripremis telo za dalje treniranje.. i msm da ti whey tu nista nece promeniti jer nikako direktno/indirektno on ne moze uticati na tvoj izgled trenutno, whey protein ne topi masti a i poenta piti brz protein jeste da se odvalis na treningu pa da ti posle treninga treba priliv ak, kako ti jos nisi uvela tu rutinu ni promene nece biti.

pa Mare nije nista rekao oko toga da ne treba da unosim proteine, vidis da je napisao bar 4 belanca pre treninga ako vec ne pijem whey. I ja sam zivo bice i potrebni su mi proteini, ne samo za misice, vec za sintezu svih enzima, imunoglobulina i hormona tako da nije opravdano to, da mi nece nista pomoci proteini ako je poznata chinjenica da jedva ishranom uspem da unesem oko 30g dnevno, a meni treba bar 100 g..
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #251 poslato: Mart 16, 2011, 10:34:54 posle podne »

Citaj forum! Sve ima napisano i ponovljeno x puta. Od pocetka do kraja, svasta ces naci. I da ne zaboravim. Vezba za opustanje ociju. Na svakih sat vremena, jedan minut, fokusiras tacku u daljini, pa onda u neku blizu, opusta oci. Poz :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
nickey
Gost
« Odgovor #250 poslato: Mart 16, 2011, 10:32:45 posle podne »

Ja bi na tvom mestu poslusao Mareta i krenuo kruzne treninga u teretani, sasvim su ok, uz kruzni se naucis da vezbas, pripremis telo za dalje treniranje.. i msm da ti whey tu nista nece promeniti jer nikako direktno/indirektno on ne moze uticati na tvoj izgled trenutno, whey protein ne topi masti a i poenta piti brz protein jeste da se odvalis na treningu pa da ti posle treninga treba priliv ak, kako ti jos nisi uvela tu rutinu ni promene nece biti.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #249 poslato: Mart 16, 2011, 09:13:03 posle podne »

da. da u pravu si.. slazem se (:  Tezinska kategorija - heheh.. ma nisu bitne kile kad pochnes dobijati na misicima, ne praktikujem to merenje jer nije merodavno s'obzirom da su misici specifichno tezi. Dugo vec treniram i pazim na ishranu ali su pomaci izuzetno spori, definitivno mi treba josh saveta kako da sredim ishranu jer znam da je to pola uspeha ako ne i vishe.. Kako bilo-bilo ja necu odustajati, ako nishta osecam se super vezbajuci intezivno svaki dan.. pa bice valjda jednog dana neshto i od mene (:
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #248 poslato: Mart 16, 2011, 08:35:54 posle podne »

Da bi ostala na 50 plus kila bez velike kolicine masti jel tako, tako je. Treba da dobijes misicnu masu da bi nadomestila gubitak slanine i ostala u tezinskoj kategoriji. Jer kao sto si sama napisala ne ides ispod 50. Ako budes sagorevala i dalje slaninu, a ne budes dobijala  MISICE, imat ces 40 kila, a i manje.

Sto se struka tice, menjaj decka! Wahahahahahahah morao sam sorry, to je meni moja mala rekla pre neki dan. Da ne davim. Polako bre, nisi ni pocela trenirat a ti bi struk i tako, djes potrcala kad skines ostace ti tehnicki ispravan struk.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #247 poslato: Mart 16, 2011, 07:57:26 posle podne »

i da li se ikako moze vezbama popraviti struk, jer ga definitivno bash i nema?
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #246 poslato: Mart 16, 2011, 07:55:34 posle podne »

. mislim da mi ne treba vise mrsavljenja, ili treba, cim nema nijedne crtice, dakle ima josh masnoce.. zato moram cardio i dalje... trudim se da razdvojim trening, ujutru cardio cim ustanem, znaci 5:00- 5:45 i poslepodne anaerobni trening.. Ne znam shto bi se gojila da bih smrsala, ne razumem?
« Poslednja izmena: Mart 17, 2011, 05:50:12 pre podne od strane Xenia » Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 15 upita.