TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 07, 2024, 01:31:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan treninga  (Pročitano 16246 puta)
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #32 poslato: Januar 20, 2016, 10:26:29 posle podne »

A zasto 12 ponavljanja? recimo benc kad radim...zagrejem se sipkom ili sklekovi...prvu seriju pocinjem sa 100-110kg to izvucem 10 puta...i dodajem...a ove ostali od 6-10 puta, tako da ona zadnja serija nekih recimo 130-140kg ide svega tri-cetiri puta...
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #31 poslato: Januar 20, 2016, 10:22:13 posle podne »

Levu ti se vise vezes za teorije i ta cuda, vidim po pisanju, ne kazem da ne trebas, ali ako nisi napredovao, a koliko vidim po temama jedes lepo, ali ne znaci da je i dovoljno? Druga stvar je ta da treniras kao bebica, culi da za hipertrofiju treba 8-12reps sad ce svako da radi 4x12 i cao, a sa tom kilazom mogu da urade 261738 ponavljanja, ali jbg, pise 12.

Ajmoo burazz, odgledaj neki klip, seti se zasto si poceo i lomiii ga sutra!!!
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #30 poslato: Januar 20, 2016, 10:04:40 posle podne »

Pa da to mislim, to mi je problem sto poslednja 3 nisu borba, definitvno cu nesto da menjam u svom mind setu, kucnulo mi je u glavu, nadam se da nisam sjebao sto sam isao ovako u teretanu, bar sam se upoznao sa tehnikama, vezbama, hranom, suplementacijom i sl. msm nije da nisam napredovo uopste ali osecam kao da fali nesto, a nije preterivanje a to za vise serija ako osetim da uradim i za druge vezbe ili da se drzim osnovnih za taj trening?
« Poslednja izmena: Januar 20, 2016, 10:06:31 posle podne od strane leevu » Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #29 poslato: Januar 20, 2016, 10:01:35 posle podne »

Niko nije rekao da je obavezno da se uradi 4 serije i gotovo, ako ti je dan i ako vidis da ti ide uradi 5-6 za osnovne vezbe.
10-12 ponavljanja je super, ali da poslednja tri budu borba, tako se trenira.

Daj max, nemoj da se stedis, uradi sve sto je potrebno.

Ako je motivacija problem gledaj bb klipove pred trening ili sta god, kupi no reaktor.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #28 poslato: Januar 20, 2016, 09:56:36 posle podne »

Potrebna mi je pomoc, osecam kao u neki kanal da sam zapao, imam osecaj da je premalo 4 serije na vezbama a pogotovo na glavnim, plus sto kad vidim u treninzima svi imaju mnogo vise serija i sl. i ono sto mi je kao mentalni problem osecam da se ne kidam dovoljno jako, kao da favorizujem ponavljanja od 12, da li je pametno da dignem kilazu pa radim i po 8/10 ponavljanja  a da za sad preskocim ta od 12 jer kad radim ova u tom broju 8-10 ja se iscimam i za 11 put da dignem ono dok mi ne otakze sve, a cim dodjem do tako velikog broja da dignem kilazu. Da li imate neku tehniku nesto, mozda sad sam video pirmidalno kao ista kilaza samo svaki sledeci put za po 1 manje dok ne dodje do zeljenog broja ponavljanja, da li ste vi imali takav problem i kako ste presli, osecam kao da ne znam granice svoje, pa mislim da otkazujem iako bih mozda realno i vise mogao.
Napredka svakako ima ali osecam kao da je moglo vise, treniram od polovine septembra, kilaze su isle gore tehnike izucavam i tako(msm ne bavim se pl samo kazem da ima nesto) dobio sam i misicne mase ali sta znam, kao da gresim negde, mozda se ne kidam dovoljno, pokusavam glavne liftove a ostale kao slabije ili sta vec, ne znam kakav je vas mind set, da li se unistavate na svakoj vezbi bukvalno i pomocnoj ili sta kako
« Poslednja izmena: Januar 20, 2016, 10:03:05 posle podne od strane leevu » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #27 poslato: Decembar 16, 2015, 01:39:34 posle podne »

Ja cesto ljudima govorim da izbace vucenje do brade i potisak iza glave.Vecina njih radi pogresno ove vezbe gledajuci razne strucnjake sa youtuba ili iz teretane i pri tom koriste neodgovarajuce opterecenje. Kada je u pitanju rad sa klijentima gde ja vodim racuna o formi izvodjenja vezbe i doziram opterecenje kako treba to je druga prica.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #26 poslato: Decembar 16, 2015, 01:22:44 posle podne »

Na ovo je mislio Nenad da radis. Mozda ti je i bolje da stavis ravnu sipkicu na kross masini dole i da onda podizes lagane tezine dok ne naucis pokret.

A ovo sto je na klipu od AthleanX ne treba da radis i vezba je uzas.  :)

https://www.youtube.com/watch?v=njMZkEZBYKg
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #25 poslato: Decembar 16, 2015, 01:08:44 posle podne »

Ne mogu trenutno zvuk da pustim pa ne cujem sta prica, poslusacu veceras, ali to kako izvodi vezbe je katastrofalno, ne zelim da uvredim nekog, vidim da ima ogroman br pregleda itd.
Pritom ti ja nisam rekao da izvodis povlacenje do brade uski hvat, vec siroki koji gadja srednje rame.
Svi moji klijenti izvode tu vezbu i niko nikada nije imao problema, a rame uvek pogodimo.

Ne vuces skroz do brade iako se tako zove, izbegnes da odes previskoko jer se krive zglobovi, a laktove podignes sto vise, kada kazem sto vise ne mislim kao momak na klipu, nego ih stvarno podignes.
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2015, 01:12:52 posle podne od strane Kolev Nenad » Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #24 poslato: Decembar 16, 2015, 12:55:49 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=1SnVJDt7jts
Bila je ista prica i na forumu
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #23 poslato: Decembar 16, 2015, 12:42:09 posle podne »

Iz kog razloga ne valja taj pokret..??
Ne izbacuj nista vise od onoga koliko sam savetovao, probaj tako pa ces videti da li ti odgovara taj split i taj raspored vezbi, a verujem da hoce :)
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #22 poslato: Decembar 16, 2015, 12:05:47 posle podne »

Izbacicu je onda, ubacicu onda za zadnju lozu sedeci pregib, a za list ubacicu na leg press. ovo siroko povlacenje do brade za srednje rame da li ima neka druga vezba za srednje rame posto cuo sam da ne valja taj pokret, onda izbacicu odrucenje a  da li da izbacim i Front plate raises posto je za trapez ili da ga ostavim tu, a sto se tice zadnjeg ramena ubacicu tu face pulls
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #21 poslato: Decembar 16, 2015, 09:53:10 pre podne »

Aha slazem seupotpunosti totalno zajebana vezba iskreno ne bih reskirao da je radim ima drugih vezbi za zadnju lozu....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #20 poslato: Decembar 16, 2015, 09:49:46 pre podne »

« Poslednja izmena: Decembar 16, 2015, 09:52:50 pre podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #19 poslato: Decembar 16, 2015, 09:47:11 pre podne »

Bas klopka od vezbe. I oni iskusniji moraju da paze jer se te stvari povredjuju jednom samo.
Na njegovom mestu bih je izbacio i dodao naizmenicni stojeci pregib ili sedeci pregib ukoliko teretana ima te sprave.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #18 poslato: Decembar 16, 2015, 09:44:18 pre podne »


Jel si ti siguran da mozes da radis nordic ham raises?
Koja je to vezba naziv mi nepoznat....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.179 sekundi sa 17 upita.