TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395585 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 07:51:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Neka moja ishrana - Stefan  (Pročitano 12401 puta)
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #38 poslato: Septembar 12, 2011, 01:12:09 posle podne »

mislis li da treba da ubacim sad slozene uh i posle treninga u pwm...?
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #37 poslato: Septembar 12, 2011, 12:37:07 posle podne »

UH posle 6 sati popodne nisam unosio
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #36 poslato: Septembar 12, 2011, 12:10:24 posle podne »

evo malog update-a na ovu moju temu... :) ...
leto je bilo...poprilicno sam pazio sta i koliko sam jeo...hleb sam potpuno izbacio iz ishrane,ponekad mozda za dorucak jedna kriska ili za rucak jedna(ionako ovaj kupljeni je kao pena),UH posle 6 sati popodne nisam unosio,jeo sam dosta mesa.Kad mi je nestalo belog(mesa) presao sam na suvo curece.E sad polako krece rad na masi,mislim ja sam i do sad radio masu ali svakako ne u tolikoj meri kao sto cu krenuti od sad.Pa me zanima ovako:dal' smem da jedem hleb(pa barem pola hleba dnevno),da ubacim plazmu(e jbg bez nje jedva izdrzah ovoliko),palacinke,svinjsko meso(pecenje,snicle),makarone sa sirom,lazanje,belo meso na kiosku i kuvana jela.Napominjem da bih se ovako hranio recimo preko dana tj. uvece(posle treninga) striktno proteinska hrana!A i moj je metabolizam takav da mogu sa lakocom da izgubim salo,a da opet ne izgubim na misicnoj masi.Recimo da bi ovako izgledao moj jelovnik:

obrok 1: 300 gr ovsenih i 400 ml mleka ili 6 jaja przenih sa dve,tri kriske hleba
obrok 2: makarone(ili neka druga testenina) ili plazma cela sa 500 ml mleka
obrok 3: neko kuvano ili peceno jelo(pasulj,pilav,corba,pomfrit) sa 300 gr belog mesa(300 gr suvog cureceg)(sa salatom)
--------------------------------------trening--------------------------------------
obrok 4: kuvana 4belanca i jedno celo jaje(ili przena) ili na kiosku 2 bela mesa
obrok 5: uprzena tunjevina sa lukom i sa dva belanca i jednim celim jajetom ili 200 gr.nemasnog sira sa whey-om! :)


eto otprilike tako,naravno malo bi' varirao sa kolicinama,nesto povecao nesto smanjio,ali uglavnom to bi bilo to.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #35 poslato: Jul 24, 2011, 11:06:18 posle podne »

Amen for the T.

Amon Ra ovog sporta, svi mu se klanjamo jer nam daje mishice- slazem se Fiki ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #34 poslato: Jul 24, 2011, 10:50:22 posle podne »

Amen for the T.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #33 poslato: Jul 24, 2011, 10:34:21 posle podne »

I estrogen isto- pripadnici ovozemaljske vrste koji ga poseduju u vecoj meri nego testosteron, izazivaju luchenje testosterona kod suprotnog pola- wow, kako je svet chudesan i kako je sve povezano na sjajan nachin ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #32 poslato: Jul 24, 2011, 10:16:17 posle podne »

Nije SF, to je svugde ustaljena praksa, jer inace kako bi objasnio brz napredak mrsavaca u vojsci.


Drugar iz Bosne koji je bio u ratu, Mladicev vojnik inache, mi je prichao da su dobijali neke injekcione koktele, kaze da je spavao bukvalno u vodi i blatu a nikad nije dobio ni kijavicu.
...

hehehe, testosteron čini čuda. :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #31 poslato: Jul 24, 2011, 09:30:20 posle podne »

Nije SF, to je svugde ustaljena praksa, jer inace kako bi objasnio brz napredak mrsavaca u vojsci.


Drugar iz Bosne koji je bio u ratu, Mladicev vojnik inache, mi je prichao da su dobijali neke injekcione koktele, kaze da je spavao bukvalno u vodi i blatu a nikad nije dobio ni kijavicu.

Zamisli onda shta tek rade amerikanci....
« Poslednja izmena: Jul 24, 2011, 09:33:10 posle podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #30 poslato: Jul 24, 2011, 09:22:42 posle podne »

Nije SF, to je svugde ustaljena praksa, jer inace kako bi objasnio brz napredak mrsavaca u vojsci.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #29 poslato: Jul 24, 2011, 07:32:24 posle podne »

...

Boze, shta li tek americhki vojnici imaju u svom organizmu, posebno one jedinice koje su osudjene na konzerviranu hranu...
Kontam da bi prilikom autopsije pronashli kojekakve nove elemente u njihovom organizmu, sreca pa Mendeljejev nije zapechatio sistem iako mu je autorsko delo ;D

Nećemo baš toliko u sf. :P

:P ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #28 poslato: Jul 24, 2011, 07:28:03 posle podne »

...

Boze, shta li tek americhki vojnici imaju u svom organizmu, posebno one jedinice koje su osudjene na konzerviranu hranu...
Kontam da bi prilikom autopsije pronashli kojekakve nove elemente u njihovom organizmu, sreca pa Mendeljejev nije zapechatio sistem iako mu je autorsko delo ;D

Nećemo baš toliko u sf. :P
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #27 poslato: Jul 24, 2011, 06:17:15 posle podne »

tunjevina se ne preporucuje jer ima zive u sebi dosta , npr ne preporucuje se trudnicama, WHO, jer je koncentraciju umbilical regionu kod trudnica, koncentracija zive 1.7 puta veca nego koncentracija u krvi trudnica

razliciti oblici zive su izativaci razlicitih bolesti, metil ziva najcesce prouzrokuje neuromuskularne probleme, npr Cisco minamoto bolest (pogresim oko spelovanja japanskih gradova :D )


Boze, shta li tek americhki vojnici imaju u svom organizmu, posebno one jedinice koje su osudjene na konzerviranu hranu...
Kontam da bi prilikom autopsije pronashli kojekakve nove elemente u njihovom organizmu, sreca pa Mendeljejev nije zapechatio sistem iako mu je autorsko delo ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #26 poslato: Jul 24, 2011, 06:04:03 posle podne »

tunjevina se ne preporucuje jer ima zive u sebi dosta , npr ne preporucuje se trudnicama, WHO, jer je koncentraciju umbilical regionu kod trudnica, koncentracija zive 1.7 puta veca nego koncentracija u krvi trudnica

razliciti oblici zive su izativaci razlicitih bolesti, metil ziva najcesce prouzrokuje neuromuskularne probleme, npr Cisco minamoto bolest (pogresim oko spelovanja japanskih gradova :D )
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #25 poslato: Jul 24, 2011, 06:03:14 posle podne »

Tunjevina se ne preporučuje češće zbog sadržaja teških metala...
:( pre sam je bash chesto jela, ok, bila sam svesna da nije najbolji izbor ali najbrzi izvor proteina sigurno, otvorish, pojedesh, super. Nego, je l se teshki metali taloze u organizmu ili se izbaciju? Ziva se trajno talozi, to znam... joj, sad sam opet neshto natripovala... i je l postoji neki nachin da se eliminishu iz organizma?
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #24 poslato: Jul 24, 2011, 03:18:15 posle podne »

Tunjevina se ne preporučuje češće zbog sadržaja teških metala...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 15 upita.