TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395460 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 10:05:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kandida ili samo neispavanost ???  (Pročitano 6684 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #39 poslato: Decembar 29, 2012, 07:54:07 posle podne »

Dogovoreno! Javi se kad god imas neko pitanje, da sprecimo neko vece desavanje. Pozdrav
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #38 poslato: Decembar 29, 2012, 06:45:39 posle podne »

Vikendom uvece imam fudbal po salama, a ponedeljkom, sredom i cetvrtkom planiram da idem u teretanu i tako 5 nedelja, a kad krenu pripreme videcu sta i kako dalje....hvala na podrsci i savetima i eto mene opet ako budem imao jos neku nedoumicu :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #37 poslato: Decembar 29, 2012, 06:38:30 posle podne »

Napravio si dobar plan, samo jos treba da se pridrzavas toga! :-) Vikend ti moze biti slobodan, mada, verovatno si vec i to isplanirao.

Samo napred, sve najbolje!
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #36 poslato: Decembar 29, 2012, 01:40:26 posle podne »

Do pocetka priprema (10 februar) planiram da svake nedelje izdvojim 2 dana za odmor...znaci 5 treninga nedeljno i od toga 3 teretana i 2 fudbal ili trcanje, a da pri tom ne treniram vise od 3 dana za redom uz jedan trening dnevno a ne dva kao do sada sto znaci da cu bas dosta da smanjim tempo treninga....to bi valjda trebalo da bude taman uz pravilnu ishranu i suplementaciju....
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #35 poslato: Decembar 28, 2012, 10:36:18 posle podne »

Za to ne brini, nadoknadices sve i verovatno napredovati brze nego do sada, sa redovnim odmorom.

Nije zgoreg sto si proverio i to, cisto da svi budu mirni, mada urea i kreatinin rastu kod mnogo razlicitih stanja ali to nije tema sada.
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #34 poslato: Decembar 28, 2012, 04:47:03 posle podne »

Tu sma i gresio jer nisam slusao zake koje mi telo daje hteo sma brze bolje da napredujem, a desilo se totalno suprotno....ne razumem se bas u anatomiju misica itd. ali pretpostavljam da ce se telo necega secati i da cu posle ove pauze bolje reagovati na treninge s obzirom da planiram da mnogo vecu paznju posvetim odmoru nego ranije....
Reakcja doktora je bila "sta ce ti to, ne treba ti to" i hajde da zaokruzimo kreatinin da proverimo :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #33 poslato: Decembar 28, 2012, 04:30:02 posle podne »

Drago mi je da se bolje osecas, i ako nista drugo, naucio si nesto iz svega ovoga. Svi mi imamo neku granicu do koje nas telo "trpi" .

Sto se lekara tice, nazalost, izgleda da vecina ( izuzev sportskih lekara i onih koji su nekada u zivotu vezbali ) reaguju tako. Tesko je to promeniti odjednom.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #32 poslato: Decembar 28, 2012, 04:02:31 posle podne »

Da oni pojma nemaju..skoro mi je jedan doktor rekao da to prodavanje suplementacje nije legalno  ::)
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #31 poslato: Decembar 28, 2012, 03:47:16 posle podne »

Sad vreme radi za mene:) Dosta se bolje osecam poceo sam lagano da ulazim u trening...san mi se popravio i dobio sam mozda na tezini za 1kg...za ubuduce moram malo vise da mislim na odmor tu sam gresio al to tek sad priznavam :)
Inace nesto sma zaboravio da pitam jos dosta ranije....jel doktori po defaultu reaguju lose (iznenadjeno....kao da je teska droga u pitanju) kad im neko pomene da je uzimao kreatin?? :)

Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #30 poslato: Decembar 28, 2012, 03:31:33 posle podne »

Sada i ne moras da zuris! :-) Inace, kakvo je sada stanje? Da li je malo bolje?
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #29 poslato: Decembar 28, 2012, 03:16:50 posle podne »

Nisam jos pokazao lekaru nisam stigao danas sl nedelje cu...mada kad sam i ovo poverio i s obzirom da je sve u redu bice da me je do ovog stanja dovela nervoza plus se nadovezala i pretreniranost....
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #28 poslato: Decembar 28, 2012, 02:25:07 posle podne »

Odlicno, rezultati su dobri. Ovo zadnje su ti antitela na stitnu zlezdu ( da se proveri da nemas zapaljenje stitne zlezde ). Obicno je osnovni nalaz kada se zatraze hormoni stitne zlezde T3, T4 ( ili frakcije, sa f ispred ), i TSH, mada, stanje se moze i ovako proceniti. Definitivno se poremecaj rada stitne zlezde iskljucuje u ovom slucaju. Jesi li nosio nalaz lekaru?
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #27 poslato: Decembar 28, 2012, 12:00:24 posle podne »

Uzeo sam danas rezultate...i ovakvi su:
FT4 15,5
TSH 2,4
TROAt <1

Koliko ja mogu da vidim dobri su samo ovo <1 ne kapiram sta je....i zbog cega mi je doktorka dala samo ova 3 (znaka da tako kazem) proverim ??
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2012, 12:04:46 posle podne od strane ronaldo9 » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #26 poslato: Decembar 19, 2012, 10:53:07 pre podne »

Mozda to zavisi od laboratorije, ili od mesta do mesta. Koliko ja znam, na hormone stitne zlezde ceka se najvise par dana, 2 - 3. Sta je, tu je, videce se za par dana sta je u pitanju.
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #25 poslato: Decembar 19, 2012, 10:19:59 pre podne »

Samo krv i nista vise....nisu mi rekli zasto tek za 10 dana....uglavnom u ovom extra sistemu mi treba minimum 4 nedelje da saznam sta mi je :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.177 sekundi sa 14 upita.