TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 03:11:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SUPER CUTS 3  (Pročitano 17069 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Maj 05, 2011, 09:44:03 pre podne »

Koliko obroka dnevno ti imaš? Ako si u ovom svetu, sigurno nemaš samo doručak, ručak i večeru. :)
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #28 poslato: Maj 05, 2011, 09:13:09 pre podne »

Vidim da tema o Super cuts 3 već postoji pa neću otvarati novu temu.

Uzeo sam ovaj sagorevač i zanimam me kako da ga pijem. Dole u tekstu piše  "Uzimaš 3 x dnevno po 2 tablete. Svejedno da li treniraš ili ne , svaki dan pre obroka. Ukoliko središ ishranu rezultati će sigurno biti vidljivi"

Znači, 2 tablete ujutru na prazan stomak, 2 pre ručka i 2 tablete 30min pre treninga kako piše u uputstvu. To bi praktično bilo 2tab u 8č, 2tab oko 15č i 2tab oko 18č.

Može li se ovako piti?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Jul 22, 2010, 10:48:29 posle podne »

Slobodno nastavi samo sredi ishranu i dobar trening jednako je uspeh ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #26 poslato: Jul 22, 2010, 05:22:51 posle podne »

nego šta nego da nastaviš. sad će verovatno bolje delovati posle pauze
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #25 poslato: Jul 22, 2010, 02:35:59 posle podne »

i ishrana i trening :)

super cuts 3 je super, ali jedini potencijalni prob moze biti pijenje jer su vece tablete i mnogima ne bas sjajnog ukusa. ja sam kupio tetki i mami i obe se bas muce :) mama ih smrvi nozem pa popije :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #24 poslato: Jul 22, 2010, 12:07:54 posle podne »

Sto da ne, slobodno peglaj, sagorevac ce raditi svoj posao, samo gledaj da je i ishrana na mestu.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
vlada0011
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #23 poslato: Jul 22, 2010, 09:56:29 pre podne »

Pozdrav svima, imam jedno pitanje. Prestao sam da pijem super cuts 3 dok sam bio na moru, da li sada samo da nastavim?
Treniram vec dve nedelje bez njega ali bih od sledece ponovo poceo da ga pijem.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #22 poslato: Jun 11, 2010, 08:45:25 posle podne »

Hvala na odgovoru i savetima. Sto se tice ishrane, tu stvarno nemam problem da izbacim sve nezdravo(masno, slatko itd.). Sto se tice efikasnosti sagorevaca, preporucen mi je ovaj a ne jaci jer treba da skinem samo stomak i to max. 5kg. a vec sam za dve nedelje bez njega skinuo 1kg. Imam samo jos jedno pitanje, navikao sam vikendom sa ortacima dve-tri case vina... -) Da li postoji neki stetni efekat na organizam obzirom da pijem i sagorevac ?

dva problema u vezi sagoreveča i alkohola:
1. oba dehidriraju
2. alkohol se pretvara u masdt u telu - to su prazne kalorije koje se samo talože u masne ćelije kao višak

Smanji na jednu čašu i videćeš rezultate
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Jun 11, 2010, 08:59:17 pre podne »

Hvala na odgovoru i savetima. Sto se tice ishrane, tu stvarno nemam problem da izbacim sve nezdravo(masno, slatko itd.). Sto se tice efikasnosti sagorevaca, preporucen mi je ovaj a ne jaci jer treba da skinem samo stomak i to max. 5kg. a vec sam za dve nedelje bez njega skinuo 1kg. Imam samo jos jedno pitanje, navikao sam vikendom sa ortacima dve-tri case vina... -) Da li postoji neki stetni efekat na organizam obzirom da pijem i sagorevac ?

Alkohol je odličan "suplement" za gojenje :)  ma, idealan... 

dakle što minimalnije...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #20 poslato: Jun 11, 2010, 08:12:52 pre podne »

Da se razumemo,Super cuts je dobro izbalansirana varijanta sagorevaca,malo blaza varijanta,ali za tvoj slucaj i po pitanju pocetnika nije zaista los izbor.Naravno ima i jacih sagorevaca,ali nemaju svi istih potreba pa bas i zato imamo raznih varijanti tih sagorevaca,pa neka svako vidi sta mu je potrebno i sta odgovara.

A sto se tice tih 2-3 casice vina vikendom,OK je ako se zadrzis na tu kolicinu  :D Nema stetnih dejstava,osim sto i sam znas da alkohol kao alkohol nije "zdravo" koristiti,ali ta mala doza uzivanja mislim da ti ne moze naskoditi,opet kazem ako ne zavrsis sa nekim opijanjem i redovnim alkoholisanjem  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
vlada0011
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #19 poslato: Jun 11, 2010, 08:04:23 pre podne »

Hvala na odgovoru i savetima. Sto se tice ishrane, tu stvarno nemam problem da izbacim sve nezdravo(masno, slatko itd.). Sto se tice efikasnosti sagorevaca, preporucen mi je ovaj a ne jaci jer treba da skinem samo stomak i to max. 5kg. a vec sam za dve nedelje bez njega skinuo 1kg. Imam samo jos jedno pitanje, navikao sam vikendom sa ortacima dve-tri case vina... -) Da li postoji neki stetni efekat na organizam obzirom da pijem i sagorevac ?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: Jun 10, 2010, 09:01:59 posle podne »

Sagorevac je 5-10% svega. Ako sredi maksimalno ishranu i trening nema brige. Mada, i ja se slazem da ima boljih sagorevaca.

problem sa sagorevačima je što su mač sa dve oštrice ..
može da bude "ma, pijem sagorevač mogu da pojedem ovaj sladoled... potrošiću ga na treningu/ubrzan mi je metabolizam"..
ili može da bude"kakva energija od ovog sagorevača! kakav trening!"...

razlika je u mozgu onoga koji uzima sagorevač... i zato svaki fat burner može biti efikasan ako se cilj njegovog uzimanja (da poveća energiju na treningu) shvati na pravi način
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Jun 10, 2010, 06:25:45 posle podne »

Pozdrav svima,treba mi mali savet. Poceo sam da trcim pre 20-ak dana i juce sam kupio Super cuts 3. Trcim tri do cetri puta nedeljno po 30-45min, od toga aktivnog trcanja mozda oko 20-25min. Takodje sam regulisao ishranu po svim "pravilima". Moja visina je 181 i imam 89kg, trebao bih da skinem oko 5kg i to samo u predelu stomaka! Da li neko moze da mi kaze najbolji nacin za upotrebu preparata kao i da li ga treba uzimati i koliko u danima kada ne treniram. Cilj mi je da po skidanju ove kilaze i sticanja kondicije pocnem sa nekim proteinom i teretanom! Hvala.

Uzimaš 3 x dnevno po 2 tablete. Svejedno da li treniraš ili ne , svaki dan pre obroka.  Ukoliko središ ishranu rezultati će sigurno biti vidljivi :)

Sagorevač je sasvim ok za početak!
Sačuvana
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #16 poslato: Jun 10, 2010, 05:04:40 posle podne »

Sagorevac je 5-10% svega. Ako sredi maksimalno ishranu i trening nema brige. Mada, i ja se slazem da ima boljih sagorevaca.
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #15 poslato: Jun 10, 2010, 12:14:23 posle podne »

Prvo moram ti reci da taj sagorevac nije bas nesto najj..
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 19 upita.