TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395484 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 02:05:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji AAS za prvi put?  (Pročitano 41587 puta)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #71 poslato: Januar 23, 2007, 11:35:44 pre podne »

Pa da rekao sam da mi je problem da se slikam bas iz razloga sto mi je fotoaparat riknuo,tjst ispao :-[,pa sam morao da uradim sliku fonom i to na timer kako ti kazes ::).Kao sto sam i rekao pokusacu da da uradim slidze ranije sa fotoaparatom samo da se dogovorim sa ortakom,probacu da bacim slike ove nedelje ako ne,onda tek posle 8 februara kada mi prodje 2gi ispit 8)...........Inache visok sam 178,obim ruke mi je 40cm samo sto se to ovde ne vidi,a upravu si za masu jer meni je ogromni deo mase u nogama sto ce se i videti na drugim slikama USKORO.........To je jedan od razloga zasto radim jos uvek na masi,samo sad malo slabije noge ;D
Inace bavio sam se maneknstvom,pa sam prestao nije me mnogo zanimalo,sad cu da se bavim mozda fotomodelstvom,ali to je jos u test fazi 8) 8)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #70 poslato: Januar 23, 2007, 11:02:37 pre podne »

e a koliko si visok,nesto mi manekenski izgledas na toj slici?mislim treba tu jos da bude mase na 80 i kusur kila,osim ako nemas preko 190cm...Ja sam uvek iz ne znam kog razloga kontao da si nizak...???Tako si mi izgledao na onom proslom avataru,a bogami i na ovom...ajde probaj da postavis novije full slike,sa dobrim svetlom,neka te neko slika,a ne da postavljas telefon na timer ili kako vec radis.
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #69 poslato: Januar 23, 2007, 09:30:55 pre podne »

Jos samo ako bi Miki mogao da mi kaze kada je tachno takmichnje i gde ce se odrzati ?????????


Takmicenje, prvo sledece po redu, treba da bude najverovatnije u martu mesecu...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #68 poslato: Januar 22, 2007, 11:42:46 posle podne »

E steta
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #67 poslato: Januar 22, 2007, 06:08:19 posle podne »

pa podeljeno je: juniori u kategoriji do 75 kg i juniori u kategoriji preko 75 kg,dve zasebne celine........Nece ovaj od 65 da se takmichi sa nekim od 85,bilo bi totalno gloopo  :o ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #66 poslato: Januar 22, 2007, 03:32:31 posle podne »

uffff slicice bih postavio samo kada bih imao,inace ja sam na toj slici koju sam jedva napravio tjst slikao telefonom......Ako ih budem radio to ce biti za mesec dana,tjst kada zavrsim sa nabacivanjem mase i slikanje neposredno pre takmichenja u full formi,naravno fotoaparatom ;D ............Sto se tiche takmichenja trebalo bi da je u martu iako sam ja mislio da ce biti u aprilu tacan datum ni gde ce se odrzavati ne znam.Junior kategorija obuhvata od 18 do 21 godine starosti,a u kategoriju ulazi kilaza do 75 kg i preko 75 kg.Koliko sam video u biltenu postoji i klasik kategorija,ali mi ona bas nije nesto najjasnija,mozda nisam dovoljno obratio paznju.Anyway spremam se za juniore.Ako budem uradio neku sliku ranije objavicu je na sajtu..........

Cek cek,svi su u jednoj kategoriji???i ovaj od 70 i ovaj od sto???Samo kad bi mi neko konacno rteko koja teretana iz bg je clan saveza i koja moze da salje??
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #65 poslato: Januar 22, 2007, 02:48:39 posle podne »

Pa ovako :recimo da sam donekle kompletan tjst imam super noge,ramena,ruke,ledja.Ali grudi mi jako sporo napreduju pa zbog toga,a radim na masi jos od novembra.Kao sto vidis dobar sam u definiciji po ovoj slici,ali mi fali jos mase na grudima......E sad gle ovo ja mogu da izbacim 130kg na bendzu i 90 na kosom,imam jako dobar trening za grudi ali opet genetika je chudo to jest radi kako ona hoce..........Meni nece trebati mnogo vremena da definiciju dovedm do savrsenstva jer pazim na ishranu,a i ne gojim se u mastima.Naravno koristicu Cuts i jescu samo barenu piletinu.Sa trchanjem i treningom za def dobicu zeljeno............
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #64 poslato: Januar 22, 2007, 02:12:25 posle podne »

Pa sto nabacujes masu sad pred takmicenje??
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #63 poslato: Januar 22, 2007, 01:20:34 posle podne »

Jos samo ako bi Miki mogao da mi kaze kada je tachno takmichnje i gde ce se odrzati ?????????
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #62 poslato: Januar 22, 2007, 01:18:19 posle podne »

uffff slicice bih postavio samo kada bih imao,inace ja sam na toj slici koju sam jedva napravio tjst slikao telefonom......Ako ih budem radio to ce biti za mesec dana,tjst kada zavrsim sa nabacivanjem mase i slikanje neposredno pre takmichenja u full formi,naravno fotoaparatom ;D ............Sto se tiche takmichenja trebalo bi da je u martu iako sam ja mislio da ce biti u aprilu tacan datum ni gde ce se odrzavati ne znam.Junior kategorija obuhvata od 18 do 21 godine starosti,a u kategoriju ulazi kilaza do 75 kg i preko 75 kg.Koliko sam video u biltenu postoji i klasik kategorija,ali mi ona bas nije nesto najjasnija,mozda nisam dovoljno obratio paznju.Anyway spremam se za juniore.Ako budem uradio neku sliku ranije objavicu je na sajtu..........
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #61 poslato: Januar 22, 2007, 01:09:17 posle podne »

juniorsko je do 21god
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #60 poslato: Januar 22, 2007, 11:27:48 pre podne »

majstore aj postavi slicice da vidimo sta si to napravio od sebe pa ides na takmicenje.I kakvvo je juniorsko,to do 18god ili kako?
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #59 poslato: Januar 22, 2007, 10:20:12 pre podne »

U vezi hemije...vasih ciljeva...planova i zelja

"BAVLJENJE SPORTOM NA ZDRAV NACIN
 OSIM ZADOVOLJSTVA DONOSI I MNOGE PREDNOSTI,
 STO NIJE SLUCAJ AKO SE GOVORI O TAKMICARSKOM SPORTU,
 GDE JE SVE PODREDJENO POBEDI"
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #58 poslato: Januar 22, 2007, 07:21:55 pre podne »

Super, jos nam sada daj da vidimo koji je to napredak..
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #57 poslato: Januar 21, 2007, 11:16:52 posle podne »

E EVO I MENE 10000000000 GODINA ME NIJE BILO JBG FAKS,TRENING I OVO JE IZUZETAK JER NEAM VREMENA ZA CASKANJE PO NETU,PO MENI ZDRAV ZIVOT ZAKON...........NPR IDEM NA TAKMICHENJE PRVI PUT,U JUNIOR KATEGORIJI U MARTU.IMAO SAM PRILIKE DA UZMEM STEROIDE ALI NISAM IZ RAZLOGA STO VOLIM PRIRODNO,JESTE SPORIJE I TEZE ALI OSTAJE TAKO KAKO NAPRAVIS I NE BRINES O POSLEDICAMA......SAD JOS RADIM NA MASI IAKO MI JE DEFINICIJA NA ZAVIDNOM NIVOU IMAM 81KG I DOBICU JOS JEDNO 4KG........E SAD GLE OVO JA SAM PROSLOG AVGUSTA IMAO 63 KG,A SAD IMAM 81 SKORO 20 KG U + NA PRIRODNOJ BAZI.PA VIDI KOJI JE TO NAPREDAK
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 19 upita.