TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395531 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: TimothyAroth

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 06:19:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Stomacne tegobe od Izotonicnog napitka???  (Pročitano 1210 puta)
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 06, 2012, 11:07:07 posle podne »

Čestitke za povratak na teren  :)
verovatno je viroza, izotonik ne bi trebao da napravi tako nešto, jedino ako nešto u sastavu nije što je iritiralo stomak.. Slana supa, suvi tost hleb sa tankim margarinom, suvi keks i pijuckaj pomalo tečnosti...

Hvala :)

Popio sam probiotik prije 3 sata i kao nov sam,sve je proslo kao rukom odneseno,jedino povremeno imam gasove :D ...vjerovatno je bilo do velikee kolicine koju sam popio skoro 2 litra za 15-20 minuta,pa nebitno sto to bilo i da sam pio drugi sok vjerovatno bi se slicno desilo..nego nema veze,vazno da je sad sve ok...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 06, 2012, 11:01:18 posle podne »

Čestitke za povratak na teren  :)
verovatno je viroza, izotonik ne bi trebao da napravi tako nešto, jedino ako nešto u sastavu nije što je iritiralo stomak.. Slana supa, suvi tost hleb sa tankim margarinom, suvi keks i pijuckaj pomalo tečnosti...
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 06, 2012, 08:17:12 posle podne »

Naime danas posle utakmice sam kupio u prodavnici "Iso-sport" najvecu bocu od 1,75 l i to sam sve popio u roku od pola sata onda je poceo malo da me boli stomak,zatim sam imao ogromno krcenje crijeva bukvalno osjecam kako mi se voda muti u stomaku,to se i sada desava,krce mi crijeva,voda se muti,svasta...u wc sam bio 3 puta i stolica mi je samo vodena...popio sam probiotik...sada vidim da pise na ovom picu da se preporucuje dnevno do 1,5 l a ja sam 1,75 l popio odjednom a uz to sam danas pio jos jedan izotonicni napitak (u toku utakmice Iso plus 0,5 l) ...u kuci mi ima jedna osoba stomacni virus ali ja mislim da je prije ovo da sam unio previse svakakvih vitamina... ? ...jer znaci za 2 sata sam unio preko 2,25 l izotonicnog napitka,a mozda je u pitanju i kolicina od 1,75 za manje od pola sata (mozda nekih 15,20 minuta) ...sada trenutno samo mi crijeva krce i osjecam da bih mogao u wc ali necu jos (inace danas sam jeo u 12 sati zadnji put prije nego se ovo desilo,znaci 6 sati nisam nista jeo i onda sam unio ovoliko tecnosti,da napomeneom da koristim i kreatin,protein,vitaminske tab. al to vjerovatno nema nikakve veze)....


P.S Vidim da i Ognjen ovdje odgovara,danas mi je bila prva utakmica posle operacije egzostoze posle pauze od 40 dana,sve je bilo odlicno
« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2012, 08:19:57 posle podne od strane mister » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 18 upita.