TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 11:38:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: DIZAJN TRENINGA  (Pročitano 49126 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #232 poslato: Novembar 03, 2010, 07:59:59 pre podne »

Imam jedno pitanje u vezi GTV. Npr, juce sam radio kosi benc i zgibove i kod 7 serije je pocelo vec da otkazuje. Jel trebam da uradim jos 3 serije ma koliko ponavljaja mogao i tu da stanem i da probam sledeci trening da uradim jos 1 seriju ili vise.

Kod GVT-a (ili bilo kog dobrog programa) cilj je da stalno napreduješ ili u smislu povećanja kilaže sa kojom radiš ili u smislu broja ponavljanja. Pošto je GVT zakucan na 10x10 onda se broj ponavljanja ne menja, ali gotovo se uvek desi da ili podbaciš kilažu sa kojom radiš ili naravno broj ponavljanja.

Ono što ja mislim da treba raditi je da se vodi evidencija na svakom treningu jer tako ćeš znati koliko ponavljanja i koliko kila si radio svaki trening, tako da ako si ove nedelje recimo radio 60kg kosi bench 7 serija po 10 ponavljanja i onda si 8 seriju radio 8pon, a 9 i 10 7 i 6 onda sledeći trening gledaj da sa tom istom kilažom minimalno na 8 seriji izguraš jedno ponavljanje više (iako verujem da ćeš uspeti i više) tako da ćeš na taj način napredovati u broju ponavljanja u odnosu na prethodni trening.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #231 poslato: Oktobar 28, 2010, 03:00:41 posle podne »

radi 10 serija, koliko god mozes ponavljanja, ali ne vise od predvidjenih po seriji
Sačuvana
Chelsea
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #230 poslato: Oktobar 28, 2010, 02:56:45 posle podne »

Imam jedno pitanje u vezi GTV. Npr, juce sam radio kosi benc i zgibove i kod 7 serije je pocelo vec da otkazuje. Jel trebam da uradim jos 3 serije ma koliko ponavljaja mogao i tu da stanem i da probam sledeci trening da uradim jos 1 seriju ili vise.
Sačuvana
bozidar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #229 poslato: Oktobar 21, 2010, 09:02:40 posle podne »

xaxa eijj Hwala...:D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #228 poslato: Oktobar 21, 2010, 07:40:53 posle podne »

Odgovorio sam ti u drugoj temi u kojoj si postavio pitanje. Inace nema potrebe da ponavljas, dovoljno je jednom da pitas ;)
Sačuvana
bozidar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #227 poslato: Oktobar 21, 2010, 01:12:54 posle podne »

eijj da li neko moze da mi napravi plan treninga..?? sad radim po 5. serija po 5. zgibowa unutrasnjih spoljasnjih i iza ledja..300.. do 400. trbusnjaka u serijama..sklekowe 5. serija po 20. i nekad propadanja...al ipak bi wise woleo da mi neko iskusniji predlozi trening.. :D
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #226 poslato: Maj 23, 2010, 07:37:08 posle podne »

kada radis propadanja , GVT, onda radi na uzem razboju tako sirine ramena, ako ima paralelne sipke, glava pravo , telo ide vertikalno dole ne naginjes se napred, laktovi ne idu u stranu vec paralelno sa telom, probaj tako , inace nema zamene , nije to taj trening onda, ako ti bas ne odgovaraju propadanja onda radi npr advance gvt
Sačuvana
maxo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #225 poslato: Maj 23, 2010, 07:12:03 posle podne »

mislio sam za GTV ,inace radim ono klasika grudi-biceps,ledja-triceps,ramena,i noge ponekad ubacim sa ledjima kako kad! nego sam hteo da probam taj gtv da vidim kako je.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #224 poslato: Maj 23, 2010, 06:18:14 posle podne »

zavisi koj trening radis, pa onda zavisi i od toga da li moze zamena i koja zamena , ako te boli dok radis propadanja ili ta nelagodnost onda nemoj da ih radis, napisi sta tacno radis pa kako da napravis izmenu
Sačuvana
maxo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #223 poslato: Maj 23, 2010, 03:39:34 posle podne »

markoni pitanje za tebe ,jel moze umesto ovih propadanja da ubacim nesto drugo tj zamenim,posto imam problema sa grudima tj grudna kost bas od posledice propadanja kad sam to povredio pre 2 godine i od tad nisam radio jer imam uvek neki osecaj kao da mi se razdrvaja grudna kost ?
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #222 poslato: April 14, 2010, 05:17:23 pre podne »

za definiciju je ishrana, 7 dana nedeljno
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Chelsea
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #221 poslato: April 13, 2010, 09:30:10 posle podne »

Da li moze neko da posalje neki dobar trening za definiciju ? 5 treninga nedeljno. Hvala unapred.
Sačuvana
sajonac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #220 poslato: Januar 18, 2010, 08:44:52 posle podne »

Jel moze neko da objasni sta predstavlja tempo 4 0 2 0 i 2 0 X 0 , sa sajta http://www.bodybuilding.com/fun/luis13.htm?
« Poslednja izmena: Januar 18, 2010, 08:46:30 posle podne od strane sajonac » Sačuvana
UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI
MaxXx
Gost
« Odgovor #219 poslato: Septembar 17, 2009, 10:03:10 posle podne »

eee jel moze neko da mi da komentare na owaj trening sto sam stavioo....valja ili ne valjda....:):):) ??? :o :D
Sačuvana
MaxXx
Gost
« Odgovor #218 poslato: Septembar 17, 2009, 10:02:03 posle podne »

xexee...nasao sam....tnx....a prosli put sam se neshto gadno zajebao.....:):):)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 14 upita.