TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395531 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: TimothyAroth

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 04:04:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cucanj--klasican----maximum  (Pročitano 22074 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #105 poslato: Septembar 21, 2009, 07:53:26 posle podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......

ti il stvarno imas muda i para za bacanje ili si stvarno lud covek

ja koji imam 200kg cucanj nemam 160x12 cucanj...i ne bih smeo da se kladim da cu ga i imati za 6 meseci


Kada budem odlucio da zelim opet da usvinjim noge.....objavicu pa mozes i ti da se prikljucis opkladi!!!


COVECE AKO IDES NA SNAGU NOGE TI SE NE MORAJU POVECATI NI ZA 1 CM ZASTO LEPO NE KAZES MALCIIIICE SAM PRETERAO  PA DA ZAVRSIMO SA OVIM A SAMO SE DUBLJE UVLACIS I NA KRAJU CES ISPATI P**KA ISPALJIVAC!!!! AMAN CEMU!
Pa necu to da kazem jer ja ne LAZEM!!! Imam frku oko nekog ispita koji mi je veoma vazan....ako to sredim pristajem na opkladu.....A uradicu to za dz....tj necu ti uzeti pare.....eto....toliko

ja ti se klanjam do kraja univerzuma ako ih uradis!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #104 poslato: Septembar 21, 2009, 07:48:53 posle podne »

Ha ha kinesko pivo,kinezi ludaci.
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #103 poslato: Septembar 21, 2009, 07:46:35 posle podne »

 
mislim da ce pre ovaj covek da pobije sve Nemce,nego sto ce Bojan da odradi te cucnjeve....
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #102 poslato: Septembar 21, 2009, 07:44:54 posle podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......

ti il stvarno imas muda i para za bacanje ili si stvarno lud covek

ja koji imam 200kg cucanj nemam 160x12 cucanj...i ne bih smeo da se kladim da cu ga i imati za 6 meseci


Kada budem odlucio da zelim opet da usvinjim noge.....objavicu pa mozes i ti da se prikljucis opkladi!!!


COVECE AKO IDES NA SNAGU NOGE TI SE NE MORAJU POVECATI NI ZA 1 CM ZASTO LEPO NE KAZES MALCIIIICE SAM PRETERAO  PA DA ZAVRSIMO SA OVIM A SAMO SE DUBLJE UVLACIS I NA KRAJU CES ISPATI P**KA ISPALJIVAC!!!! AMAN CEMU!
Pa necu to da kazem jer ja ne LAZEM!!! Imam frku oko nekog ispita koji mi je veoma vazan....ako to sredim pristajem na opkladu.....A uradicu to za dz....tj necu ti uzeti pare.....eto....toliko
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #101 poslato: Septembar 21, 2009, 07:41:52 posle podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......

ti il stvarno imas muda i para za bacanje ili si stvarno lud covek

ja koji imam 200kg cucanj nemam 160x12 cucanj...i ne bih smeo da se kladim da cu ga i imati za 6 meseci


Kada budem odlucio da zelim opet da usvinjim noge.....objavicu pa mozes i ti da se prikljucis opkladi!!!


COVECE AKO IDES NA SNAGU NOGE TI SE NE MORAJU POVECATI NI ZA 1 CM ZASTO LEPO NE KAZES MALCIIIICE SAM PRETERAO  PA DA ZAVRSIMO SA OVIM A SAMO SE DUBLJE UVLACIS I NA KRAJU CES ISPATI P**KA ISPALJIVAC!!!! AMAN CEMU!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #100 poslato: Septembar 21, 2009, 07:40:09 posle podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......

ti il stvarno imas muda i para za bacanje ili si stvarno lud covek

ja koji imam 200kg cucanj nemam 160x12 cucanj...i ne bih smeo da se kladim da cu ga i imati za 6 meseci




Vuksa,ja znam da on nece smeti da se kladi jer ovde prosupa price,butine ogromne ma sve je ogromno,samo slike fale :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #99 poslato: Septembar 21, 2009, 07:39:52 posle podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......

ti il stvarno imas muda i para za bacanje ili si stvarno lud covek

ja koji imam 200kg cucanj nemam 160x12 cucanj...i ne bih smeo da se kladim da cu ga i imati za 6 meseci


Kada budem odlucio da zelim opet da usvinjim noge.....objavicu pa mozes i ti da se prikljucis opkladi!!!
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #98 poslato: Septembar 21, 2009, 07:38:03 posle podne »

jbt ja na 179 imam 64 butinu sad pa mi se taraju farke  :S i moram malo drugacije da hodam,a kad sam imao 67 cm brate ! Znaci kao patka sam bio
Mini su dlake urastale non-stop....nisam mogao da trcim.....I jedva ulazio u farke....koje su bile mnogo dugacke da bi ispratile sirinu nogu.....morao sam da ih skracujem......
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #97 poslato: Septembar 21, 2009, 07:32:16 posle podne »

jbt ja na 179 imam 64 butinu sad pa mi se taraju farke  :S i moram malo drugacije da hodam,a kad sam imao 67 cm brate ! Znaci kao patka sam bio
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #96 poslato: Septembar 21, 2009, 07:29:49 posle podne »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ti hoces da kazes da si imao butinu 73cm??? covece znas li ti sta je 70cm a ne 73...ja sa 69-70cm butinom sam luuuuuuuud....plus moja noga je i dosta duga...pa i izgleda kao 3 balvana ! ! !

daj mi molim te sliku sa 73xm butinom..nemoj samo da mi kazes da sliku iz tog perioda kad si bio najbolji nemas
Naci cu pa cu ti pokazati....samo da nadjem bivseg cimera.....on me je slikao.....


aj se kladimo da ga neces naci...ej alo covece 73cm butina na 175??? procitaj post gore :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #95 poslato: Septembar 21, 2009, 07:28:08 posle podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......

ti il stvarno imas muda i para za bacanje ili si stvarno lud covek

ja koji imam 200kg cucanj nemam 160x12 cucanj...i ne bih smeo da se kladim da cu ga i imati za 6 meseci

Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #94 poslato: Septembar 21, 2009, 07:26:41 posle podne »

Ja sam visok 1.75.....
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #93 poslato: Septembar 21, 2009, 07:26:07 posle podne »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ti hoces da kazes da si imao butinu 73cm??? covece znas li ti sta je 70cm a ne 73...ja sa 69-70cm butinom sam luuuuuuuud....plus moja noga je i dosta duga...pa i izgleda kao 3 balvana ! ! !

daj mi molim te sliku sa 73xm butinom..nemoj samo da mi kazes da sliku iz tog perioda kad si bio najbolji nemas
Naci cu pa cu ti pokazati....samo da nadjem bivseg cimera.....on me je slikao.....
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #92 poslato: Septembar 21, 2009, 07:23:14 posle podne »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ti hoces da kazes da si imao butinu 73cm??? covece znas li ti sta je 70cm a ne 73...ja sa 69-70cm butinom sam luuuuuuuud....plus moja noga je i dosta duga...pa i izgleda kao 3 balvana ! ! !

daj mi molim te sliku sa 73xm butinom..nemoj samo da mi kazes da sliku iz tog perioda kad si bio najbolji nemas
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Nitro
Gost
« Odgovor #91 poslato: Septembar 21, 2009, 06:10:41 posle podne »

Nemoj dzabe da se mucis,vidis kolko ovde visoko inteligentnih ljudi imas  :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 14 upita.