TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 12:08:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 281486 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #294 poslato: Jul 11, 2011, 01:38:00 posle podne »

Ovo sam ti napisao uopsteno,napisi mi kako ti izgleda trening za noge.

presa 4x10
shutanje ili kako god da se zove 4x15
isto to za zadnju lozu 4x15
chuchanj zivi teg 5x10
iskorak 3x12
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #293 poslato: Jul 11, 2011, 01:21:06 posle podne »

Ovo sam ti napisao uopsteno,napisi mi kako ti izgleda trening za noge.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #292 poslato: Jul 11, 2011, 01:17:37 posle podne »

Sto se treeninga tice jedan dan odredi komplet noge a jos jedan dan u nedelji gluteus i zadnju lozu.iz ishrane izbaci tu vocku ujutru,kikiriki,i tunjevinu..pojacaj unos belog mesa ili neku morsku ribu.belanaca.Hidrate variraj,menjaj,ali nikako na 0 uh,uz salatu jedi laneno ulje,pojacaj unos vode.kardio radi posle treninga minimum 45 minuta,steper i hodanje na traci sa usponom (osim dana kada imas trening za komplet noge).Ubacuj i istezanje ,narocito za noge.Te treninge sklekovi,zgibovi,to izbaci potpuno i fokusiraj se na rad sa opterecenjem .

Hvala ti, za oko mesec dana cu izbaciti opet fotke pa cesh videti napredak :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #291 poslato: Jul 11, 2011, 01:01:42 posle podne »

Sto se treeninga tice jedan dan odredi komplet noge a jos jedan dan u nedelji gluteus i zadnju lozu.iz ishrane izbaci tu vocku ujutru,kikiriki,i tunjevinu..pojacaj unos belog mesa ili neku morsku ribu.belanaca.Hidrate variraj,menjaj,ali nikako na 0 uh,uz salatu jedi laneno ulje,pojacaj unos vode.kardio radi posle treninga minimum 45 minuta,steper i hodanje na traci sa usponom (osim dana kada imas trening za komplet noge).Ubacuj i istezanje ,narocito za noge.Te treninge sklekovi,zgibovi,to izbaci potpuno i fokusiraj se na rad sa opterecenjem .
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #290 poslato: Jul 11, 2011, 09:14:49 pre podne »

Imam 4- 5 obroka dnevno, vocka kad se probudim, doruchak oko 30 gr ovsenih plus povrce i neka jaja, meso ili tunjevina, trening, PWM, zatim slichan obrok sa jachom dozom proteina, u toku dana pojedem oko 100 gr badema ili kikirikija, a svi drugi obroci ukljuchuju samo povrce i proteine, UH samo pre i posle treninga- ukupno oko 100gr ovsenih i 2-3 vocke, u toku dana. Ne pijem gazirana pica, sokove, slatkishe sladolede, jedini slatkish koji uzmem nekad je suvo grozdje pa to grickam. A shto se mesa tiche, jedem kuvano a tunjevinu u salamuri, retko uzmem onu u ulju pa ocedim to. Od mlechnih prizvoda ponekad jogurt uz doruchak.
Trening 5-6 puta nedeljno, kardio 10 min na pochetku i pola sata na kraju, bicikl ili steper. 3 treninga su za pojedinachne partije, tipa 1 dan noge, drugi dan ledja/triceps, treci grudi/biceps/ramena, ostala 2-3 dana samo kardio plus chuchanj, sklekovi, kotur, propadanje, zgibovi- neshto od toga uvek ubacim. Kardio u intervalima radim kad ga radim posebno, posle treninga "obichan".
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 09:30:13 pre podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #289 poslato: Jul 10, 2011, 07:51:45 posle podne »

Napisi sto detaljnije kako ih treniras i koliko nedeljno,kada i koliko radis kardio,komplet ishranu !
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #288 poslato: Jul 09, 2011, 09:39:18 posle podne »

Zdravo Marko. Fotke si video, kako da popravimo ove noge? Dakle- zelim veliki, jak i separatisan gluteus, ostatak tj noge- defka maximalna.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #287 poslato: Jul 06, 2011, 12:24:14 posle podne »

Uglavnom izaberes jednu vezbu po misicnoj grupi.U mom slucaju je to instiktivno,zavisno od trenutnog osecaja.moze biti na pocetku treninga u prvoj vezbi,a moze biti na kraju,ne postoji neko opste pravilo.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #286 poslato: Jul 06, 2011, 11:29:14 pre podne »

a inace kod kojih vezbi bi mogao da ih radim ? npr. kod grudi na bencu , ili kod ledja na latu ?
Sačuvana
train hard or go home !
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #285 poslato: Jul 05, 2011, 10:16:31 posle podne »

a sta mislis o opadajucim serijama i kad bi mogao da ih radim ? Ishrana je sredjena ali posto mi treba masa , sta je bolje protein, koji vec koristim ili gainer ?
Opadajuce serije su dobre,nakon piramidalnog povecanja opterecenja u poslednjoj seriji i poseban akcenat staviti na potpunu kontrakciju misica i tada upumpati sto vise krvi u misic koji se radi.
Sto se tice drugog pitanja,u svakom slucaju whey protein.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #284 poslato: Jul 05, 2011, 10:14:10 posle podne »

labrada,dymatize
Sačuvana
Djole ;)
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33


« Odgovor #283 poslato: Jul 05, 2011, 06:07:40 posle podne »

da li mozete da mi izdvoite par najboljih kreatina monohidrata?s koima se najbrze dolazi do povecanja mase  :)
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #282 poslato: Jul 05, 2011, 03:30:43 posle podne »

a sta mislis o opadajucim serijama i kad bi mogao da ih radim ? Ishrana je sredjena ali posto mi treba masa , sta je bolje protein, koji vec koristim ili gainer ?
Sačuvana
train hard or go home !
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #281 poslato: Jul 04, 2011, 09:38:47 posle podne »

5 puta nedeljno,jednom misicnu partiju,sto vece tezine uz sto pravilnije izvodjenje i fokus na pokret ne na podizanje tezine.Akcenat stavi na ishranu,suplementaciju i odmor.trudi se da misisc dozivljava konstantno stres ,ali mu daj vremena za oporavak.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #280 poslato: Jul 04, 2011, 09:15:42 posle podne »

znam gledao sam i snimke , ali kakav bi mi ti trening preprucio obzirom da treninram 5 meseci , da treniram do otkaza ili pre otkaza , posto sam citao razne price kako pocetnici u prve 2 godine treba da treniraju 2 puta sedmicno svaki misic i to bez nekog veceg opterecenja ? Kako bi mi preporucio da treniram ?
Sačuvana
train hard or go home !
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 14 upita.