TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 01:30:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Full body VS split - preporuka, pocetnik  (Pročitano 13112 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #2 poslato: Avgust 09, 2015, 12:32:35 posle podne »

Stvar je tvog izbora ali ja bih se opredelio za full body sistem...samo je bitno dobro sastavitii trening.U tvom slucaju osnovne vezbe, velika frekfencija treninga , intetzitet i da hoces ne moze biti veliki...ovakav vid treninga uz dobar suficit sto se tice hrane donece ti bolje rezultate nego bilo koji split sistem .Naravno ovde pricamo o nekom pocetnom nivou treniranja  i u nekom prvom vremenskom intervalu...Kada se malo oformis kao vezbac  onda mozes razmisliti o nekom split sistemu...
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2015, 04:14:55 posle podne od strane Terror » Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
re5pect123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Avgust 09, 2015, 12:17:40 posle podne »

Pozdrav svima,
Evo ovako, resio sam da krenem u teretanu, moje trenutno stanje 195cm - 64 kg - 28 godina, izuzetno lose.

Ishrana se sredjuje u zadnjih 10ak dana, mislim da je uspesno, jedem dosta vise.

Dorucak: jaja, tune, ella + ovsene, lanene plocice
Uzina: 2 banane ili jabuka, kruska, breskva
Rucak: Belo meso + povrce + krompir, pirinac
Uzina: to je ono sto moram da pojedem, a to je nesto slatko, jedem bonzite, corny itd. (nisam siguran koliko je to dobro, ali do juce moji obroci su bile cokolade od 100g, a uz to jedan do dva obroka dnevno)
Vecera: jaja, skusa, pastrmka, ella + badem, lesnik, orah, kikiriki

Sve to jedem iskljucivo bez hleba.
2l vode dnevno minimum.

Ishrana je mislim napravljena odlicno jos uvek nisam kolicinski napravio tacan unos (2g proteina po kg, 4-6g ugljenih hidrata po kg, 0.8 masti po kg)

Moje pitanje jeste, da li moze neko da mi pomogne da napravim plan treninga i kako ce on izgledati, mogu da priustim sebi da idem u teretanu 4-5 dana nedeljno. Ono sto sam ja isprobao pre 5-6 godina jeste full body + kreatin + dex + malto i ugojio sam se 7-8 kg, ali koliko sam citao ovde po forumu vise preporuka ima za split sistem. (takodje sam tad koristio ovaj forum, veliko hvala svima)

Unapred hvala.
Veliki pozdrav.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 18 upita.