TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 08:54:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta nedostaje u Pansportovoj prodavnici  (Pročitano 136642 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #243 poslato: Januar 15, 2009, 08:41:44 posle podne »

pa kortizol je hormon .. nisam hemichar (josh uvek studiram , za koju godinu :D )  ali se razumem bar u ovaj deo priche ...  ali znam da je korizol hormon .. ti se rekao da ne utiche na hormone ... :D ... nije problem nek ubace bilo shta .. ako ti mislish da radi ok nije problem .. samo pokushavamo da razjasnimo da bolje razumemo i ja i ti i ko god ovo chita :D  a takav slichan proizvod imash vec u pansportu ako se ne varam Mstak animal - universal ..
Sačuvana
igorm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #242 poslato: Januar 15, 2009, 08:39:02 posle podne »

pa kako kojim mehanizmom?
Tesko cu ti ja to objasniti posto ni ja,a verovatno ni ti,nismo bio hemicari,pa i ne razumemo sve procese u organizmu,ali koliko ja shvatam metoxyvone sprecava lucenje kortizola u organizmu,a kada je manje kortizola u organizmu onda je i smanjena razgradnja misica....to je cilj...potrazi malo po netu o tome,rekoh vec nisam toliko strucan da bih ti objasnio...
Ajde da ne raspravljamo vise o tome,skrenuli smo sa teme...to je bio samo moj predlog sta bi trebalo uvrstiti u asortiman pansporta...
Sačuvana
No pain,no gain!!!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #241 poslato: Januar 15, 2009, 08:28:57 posle podne »

Methoxivone sprecava katabolicke efekte glukokortikoida, tj. kortisola.Glukokortikoidi su jedni od najkatabolickijih entiteta (narocito u odnosu na proteinsko tkivo kao sto su misici) u ljudskom telu. Iako imaju neka vrlo vazna korisna svojstva kao sto je anti-zapaljenje, kada treba dobijati misice i gubiti masti oni su vasi najveci neprijatelji. Glukokortikoidi su uvek u vasem telu i oni uvek nesto unistavaju. Oni se stvaraju u nadbubreznoj kori, ispustaju se u krvotok i spajaju se sa raznim receptorima u skoro svakom tkivu u telu. Problem se povecava kada ovi kortikoidi aktiviraju anabolicke enzime kao sto su kalpaini. Kalpaini su proteoliticki enzimi koji su narocito aktivni u misicnom tkivu i oni su kljucna komponenta u procesu promene misica. Jednostavno receno, ako imate vise glukokortikoida imacete i vise proteolitickih enzima kao sto su kalpaini i zbog toga cete imati manje misicnog tkiva. Nazalost, katabolicke efekte glukokortikoida je vrlo tesko spreciti i samo neka jedninjenja su se pokazala uspesna. Anabolicki steroidi su najbolji za borbu protiv kortikoida. Jedini problem je da anabolicki steroidi nisu uvek najbolji za taj posao zbog raznih drugih negativnih efekata koje oni proizvode.
Ovo sam preuzeo iz nekog teksta,nadam se da ti je malo jasnije... :)


znaci ako ovo cydo radi ono utiche na hormone,a ti akzes ne utiche?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #240 poslato: Januar 15, 2009, 07:45:32 posle podne »

pa brate meni ne moze biti jasnije ... ja te pitam kojim mehanizmom ... fora je shto je to kao zamena za steroide .. tipa pozitivno utiche na endokrini sistem bez nuspojava sht oej glupost obichna :) .. marketing ..  ovde se pricha o supresiji kortizola (samo ne pishe kako ..  magijom pretpostavljam ;D )
Sačuvana
igorm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #239 poslato: Januar 15, 2009, 07:43:29 posle podne »

Methoxivone sprecava katabolicke efekte glukokortikoida, tj. kortisola.Glukokortikoidi su jedni od najkatabolickijih entiteta (narocito u odnosu na proteinsko tkivo kao sto su misici) u ljudskom telu. Iako imaju neka vrlo vazna korisna svojstva kao sto je anti-zapaljenje, kada treba dobijati misice i gubiti masti oni su vasi najveci neprijatelji. Glukokortikoidi su uvek u vasem telu i oni uvek nesto unistavaju. Oni se stvaraju u nadbubreznoj kori, ispustaju se u krvotok i spajaju se sa raznim receptorima u skoro svakom tkivu u telu. Problem se povecava kada ovi kortikoidi aktiviraju anabolicke enzime kao sto su kalpaini. Kalpaini su proteoliticki enzimi koji su narocito aktivni u misicnom tkivu i oni su kljucna komponenta u procesu promene misica. Jednostavno receno, ako imate vise glukokortikoida imacete i vise proteolitickih enzima kao sto su kalpaini i zbog toga cete imati manje misicnog tkiva. Nazalost, katabolicke efekte glukokortikoida je vrlo tesko spreciti i samo neka jedninjenja su se pokazala uspesna. Anabolicki steroidi su najbolji za borbu protiv kortikoida. Jedini problem je da anabolicki steroidi nisu uvek najbolji za taj posao zbog raznih drugih negativnih efekata koje oni proizvode.
Ovo sam preuzeo iz nekog teksta,nadam se da ti je malo jasnije... :)
Sačuvana
No pain,no gain!!!
Lokk1
Gost
« Odgovor #238 poslato: Januar 15, 2009, 07:39:08 posle podne »

pa na kom principu radi .. znam sastav .. ali shta on radi onda ?
Sačuvana
igorm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #237 poslato: Januar 15, 2009, 07:29:48 posle podne »

pogledaj u scitekovim proizvodima opis Myometha,on sadrzi neke od sastojaka isostack-a...
Sačuvana
No pain,no gain!!!
Lokk1
Gost
« Odgovor #236 poslato: Januar 15, 2009, 05:40:58 posle podne »

pa na sta deluje onda?

+1
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #235 poslato: Januar 15, 2009, 05:09:14 posle podne »

pa na sta deluje onda?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
igorm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #234 poslato: Januar 15, 2009, 05:05:12 posle podne »

ovaj preparat ne deluje na hormone,zato i mislim da je dobar....
Sačuvana
No pain,no gain!!!
Lokk1
Gost
« Odgovor #233 poslato: Januar 15, 2009, 04:19:48 posle podne »

kontam da je svaka promena u hormonskom sistemu coveka WAUUU ... ako se desi promena a nema WAUUUU onda ne vredi tih para tj ne radi :D
Sačuvana
igorm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #232 poslato: Januar 15, 2009, 02:28:45 posle podne »

ja mislim da rade,samo sto se to ne vidi toliko ocigledno da bi rekao:"WAAAUUU"...naravno,preparat nista ne vredi bez dobre hrane i proteina,nije cudotvoran.... :)
Sačuvana
No pain,no gain!!!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #231 poslato: Januar 14, 2009, 07:09:04 posle podne »

Jos jedan od proizvoda sa komplikovanim nazivima supstanci koje u sustini ne rade nista ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #230 poslato: Januar 14, 2009, 06:24:12 posle podne »

josh jedan od proizvoda koji lepo izgleda na papiru
Sačuvana
igorm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #229 poslato: Januar 14, 2009, 06:01:06 posle podne »

Pansport je distributer Universala,pa se nadam da nije problem da uvrstite u svoj asortiman Iso stak.
preparat je na bazi metoxyisoflavona,jedini preparat na toj bazi u Pansportu je Scitekov Myometh,a ovaj Universalov je po sastavu dosta jaci.Ovo je kratak opis preparata i njegovog delovanja na engleskom,nadam se da to nije problem ljudima...
"IsoStak is the world's first dual anabolic/anticatabolic supplement whose formula is completely non-hormonal. Perfect for natural bodybuilders and strength athletes alike, IsoStak's breakthrough formula consists of the amazing new growth agent methoxyisoflavone, plus Isoflavonol, Triboxybol and other key growth ingredients. With its nutrition-partitioning effects, IsoStak can spark protein synthesis and promote a positive nitrogen balance for lean mass gains. In fact, the ingredients in IsoStak Complex have been used for years to promote weight gain, particularly muscle mass. IsoStak can also help enhance testosterone production and LH synthesis, which can positively affect performance."
Pozdrav!
Sačuvana
No pain,no gain!!!
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 14 upita.