TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395592 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 10:18:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta nedostaje u Pansportovoj prodavnici  (Pročitano 136600 puta)
guga87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #258 poslato: Januar 02, 2010, 09:57:15 posle podne »

isto,ako bi nesto uradili povodom toga,da ubacite i proizvode ultimate nutrition,bili bi ste najbolji.to je bar po meni najbolji proizvodjac i bilo bi super da imate i njhove proizvode!!!
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #257 poslato: Januar 02, 2010, 01:16:09 posle podne »

[quoteAutor: Belance 
Umetanje citata
Ja bih dodao (po ko zna koji put   ) : Gaspari Myofusion i jos neki Beta Alanin.
][/quote]

probao sam ovaj protein, dobio sam par kesica kao tester i bio sam odusevljen, lik mi kaze kao probaj ovo, nisi jos probao ovakav protein. Ukus, rastvaranje i osecaj sitosti kad sam ga popio par puta-sve odlicno, tako da se i ja slazem da bi to trebalo da postoji u asortimanu, i slazem se takodje za ultimate nutrition.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #256 poslato: Decembar 30, 2009, 11:46:00 pre podne »

Ne bi bilo lose kad bi bilo u ponudi veliko pakovanje Elite Whey-a koje se sastoji od tri razlicita ukusa,
mislim da ga nema nigde u Srbiji

Ima ga, samo što je stvarno loše kad ga nema u radnji a ti/ja/on smo došli da ga kupimo ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
peyton
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #255 poslato: Decembar 30, 2009, 11:34:46 pre podne »

narucivalA   ;)

e, pa to je onda sjajno, hvala vam na informaciji, onda sigurno ima i u BG-u
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #254 poslato: Decembar 29, 2009, 05:51:31 posle podne »

Ne bi bilo lose kad bi bilo u ponudi veliko pakovanje Elite Whey-a koje se sastoji od tri razlicita ukusa,
mislim da ga nema nigde u Srbiji

Imamo ta pakovanja Elitte-a od 4,5 kg sa tri razlicita ukusa.Evo mi trenutno u nasoj radnji imamo samo takva pakovanja,a verujem da je tako i u drugim radnjama i po drugim gradovima,proveri

tako je, imamo ga i mi.  Možda trenutno nije bilo dostupno na lageru kad si naručivao, ali generalno uvozimo.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #253 poslato: Decembar 28, 2009, 02:43:45 posle podne »

Ne bi bilo lose kad bi bilo u ponudi veliko pakovanje Elite Whey-a koje se sastoji od tri razlicita ukusa,
mislim da ga nema nigde u Srbiji

Imamo ta pakovanja Elitte-a od 4,5 kg sa tri razlicita ukusa.Evo mi trenutno u nasoj radnji imamo samo takva pakovanja,a verujem da je tako i u drugim radnjama i po drugim gradovima,proveri
Sačuvana
Be Happy!!!
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #252 poslato: Decembar 28, 2009, 01:55:33 posle podne »

Dymatize kazein i uopste vise vrsta kazeina a ne samo scitec, fali vam Ultimate nutrition i uopsteno vise KVALITETNIH proizvodjaca, vise akcija i popusta i td...
pa da.... npr scitec zamene za Ulti i to je to... Posto je Scitec jaci sa cenama a ta cena ne opravdava taj kvalitet...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #251 poslato: Decembar 28, 2009, 12:10:13 posle podne »

Dymatize kazein i uopste vise vrsta kazeina a ne samo scitec, fali vam Ultimate nutrition i uopsteno vise KVALITETNIH proizvodjaca, vise akcija i popusta i td...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
peyton
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #250 poslato: Decembar 28, 2009, 11:57:11 pre podne »

Ne bi bilo lose kad bi bilo u ponudi veliko pakovanje Elite Whey-a koje se sastoji od tri razlicita ukusa,
mislim da ga nema nigde u Srbiji
Sačuvana
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #249 poslato: Decembar 28, 2009, 11:42:28 pre podne »

Ima zamene u Pansportu dosta,ali i dosta su skuplje. Ja kod vas uzimam Whey Amino California Fitness 204 tbl 1200 din a Whey Amino Prlolab 325 tbl 1200 din. Mozda je ovaj preparat iz Prolaba manje kvalitetan,ne znam...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #248 poslato: Decembar 28, 2009, 11:00:07 pre podne »

Prolab Whey Amino 2000 pakovanje od 325 tableta . E to vam nedostaje :)

misliš da neke druge ne mogu da ih zamene?  cena,kvalitet, šta je presudilo?

Ja bih dodao (po ko zna koji put  :) ) : Gaspari Myofusion i jos neki Beta Alanin.

Myofusion možda, a beta alanin ne verujem jer imamo Primaforce čist beta alanin
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #247 poslato: Decembar 28, 2009, 09:21:10 pre podne »

Ja bih dodao (po ko zna koji put  :) ) : Gaspari Myofusion i jos neki Beta Alanin.
Sačuvana
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #246 poslato: Decembar 28, 2009, 01:39:55 pre podne »

Prolab Whey Amino 2000 pakovanje od 325 tableta . E to vam nedostaje :)
Sačuvana
igorm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #245 poslato: Januar 15, 2009, 09:01:39 posle podne »

znam za animal mstack,ali mi se on ne uzima,cini mi se da ima previse raznih supstanci... :)
upravu si za kortizol,jeste hormon,ali delovanje na njega nema negativnih efekata,pa se valjda zato kaze da preparat ne utice na hormonalne tokove,kao recimo steroidi koji poremete lucenje testosterona i estrogena....
Sačuvana
No pain,no gain!!!
Lokk1
Gost
« Odgovor #244 poslato: Januar 15, 2009, 08:42:59 posle podne »

The Ultimate Prohormone-Free Anabolic Stak!

Face it, you’re a classic “hardgainer”. This means you got fewer corners to cut. You gotta bust your ass, gotta work twice as hard and eat twice as much just to gain a hard earned pound of muscle. For you, the all new Animal M-Stak has been formulated. Animal M-Stak is the perfect hardgainer’s pack. Thanks to its significantly improved “nutrient-partitiong” effects, its ability to promote anabolism via protein synthesis and nitrogen retention, and enhanced anti-catabolic factors, the new M-Stak can turn “hardgainers” into “hard” gainers. Now with new and even more powerful, Natural Flavone/Sterone Complex (including new Turkesterone), Anti-Catabolic Amino Complex (rich in leucine), Anabolic Adaptogen Complex (with safed musli and rosavins), Insulin Potentiating Complex (including colosolic acid and 4-hydroxyisoleucine among others), Energy Complex (as with Animal Pump, all the stims are in one red capsule for convenience and flexibility) and a new M-Factor Complex (with dihyroxybergmottin), the all-new Animal M-Stak is gonna blow the roof off the proven original. And then some...

Sačuvana
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.288 sekundi sa 19 upita.