TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 08:06:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta nedostaje u Pansportovoj prodavnici  (Pročitano 136641 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #303 poslato: Jun 27, 2010, 07:35:49 pre podne »

Čime nisi zadovoljan kod postojećih? Ja, recimo, dva puta godišnje kupujem rukavice, tj. jedan par mi traje po 5-6 meseci. Koristim kožne ili buldog, kako kad.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #302 poslato: Jun 27, 2010, 02:32:24 pre podne »

kad ce biti stvarno kvalitetnih rukavica?
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
_ibanez_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 96


« Odgovor #301 poslato: Jun 21, 2010, 11:25:09 posle podne »

sta se desava sa pansport sajtom? za firmu eas izbacuje sam whey od 907 g i mioplex??
Sačuvana
guga87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #300 poslato: Jun 21, 2010, 12:09:32 pre podne »

pansport nece prodavati ultimate sigurno,cisto da znate da ne trazite tako nesto od njih.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #299 poslato: Jun 20, 2010, 07:31:38 pre podne »

Оги, мало си побркао лончиће... Ја написах за Ултимате, не Универсал...  ;)  Пробаћу Оптимум, јављам утиске и поређење са Ултимате, који је богатији за МСМ, али опет траје 30, у односу на Оптимумових 60 дана...

Auch :) Neznam zasto cesto pobrkam ultimate i universal, iako ultimate nikada nisam pio :)
Uglavnom, ON je fenomenalan :)

P.S. Da li je iko probao onaj Triad ili kako se vec zove od controled labs, sto je multi ali ima i bogat kompleks za zglobove?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #298 poslato: Jun 15, 2010, 01:27:09 posle podne »

Tu je Optimumov glucosamin. Moze se iskoristit kao potpuna zamena universalovom. Cak mislim da je i bolji, iako nema MSM. na akciji je i cena je presmesna

rasprodat je :(   bio je na akciji pa zbog toga...
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #297 poslato: Jun 15, 2010, 01:11:08 posle podne »

 :D ;D :D
Sačuvana
I don't give a fuck
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #296 poslato: Jun 15, 2010, 12:20:41 posle podne »

psyllium husk

super enzymes od NOW
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #295 poslato: Jun 15, 2010, 11:32:29 pre podne »

Оги, мало си побркао лончиће... Ја написах за Ултимате, не Универсал...  ;)  Пробаћу Оптимум, јављам утиске и поређење са Ултимате, који је богатији за МСМ, али опет траје 30, у односу на Оптимумових 60 дана...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #294 poslato: Jun 14, 2010, 01:37:02 posle podne »

Tu je Optimumov glucosamin. Moze se iskoristit kao potpuna zamena universalovom. Cak mislim da je i bolji, iako nema MSM. na akciji je i cena je presmesna
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #293 poslato: Jun 12, 2010, 10:03:20 posle podne »

Озбиљно, Ултимате МСМ, глукозамин, хондроитин је штета немати у понуди... препарат са најбољим односом цена-састав за особе којима су зглобови на издисају, а сасвим солидан и као превенција.  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #292 poslato: Jun 11, 2010, 08:56:55 pre podne »

Monika, kad probaš (ako već nisi) Myofusion čokolada ili peanut butter, zaboravićeš ostale blendove... ;)
Dymatize kazein i Pro long takoĂ°e, nema smisla porediti...
Shotgun je, takoĂ°e, trenutno jedan od najpopularnijih NO-a...

ovo kažem bez ikakve loše namere, da me ne shvatiš, jer je i u interesu nas kupaca da je veći izbor proizvoda i prodavaca na tržištu, ali generalno mislim da Pansport u poslednje vreme dosta zaostaje što se novih proizvoda tiče... ;)
hoću reći, kazeini poput Pro Longa, blendovi poput Mega Shake-a, sagorevači poput Animal Cuts-a, itd. već su debelo prevaziĂ°eni...
ponavljam, ovo kažem bez ikakve zle namere, već kako biste bili bolji, a samim tim i mi kupci imali veći izbor... ;)

Uopšte te nisam shvatila pogrešno. A postoji ovde i još nešto a to je politika firme koju ne bih petljala u celu priču...

Svakako da pratimo šta interesuje kupce i koji proizvodi su "trend", ali učestvuje tu još dosta faktora.

Myofusion sam probala, fenomenalan je, mada mi je favorit i dalje čoko lešnik Sci proffesional...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #291 poslato: Jun 11, 2010, 06:27:48 pre podne »



sto se ukusa tice,meni je sci prof nenad****v.A opet svako ima neko svoje favoritche,al samo kad bi se ljudi malo manuli ukusa i razmisljali o efikasnosti necega :)

pansport ima ama bas sve,samo im izgleda fale nove bljestuce,sharene nalepnice na proizvodima mega-giga-liga imena.... ko zna kako da korsiti suplemente,naci ce sve sto mu treba.

U interesu nas kupaca nije da bude milion prozivoda,vec da dobijemo best bang for the buck :)  a opet,onaj ko zna oko supsa,naci ce pravi odnos kolicina-cena-kvalitet u svakoj kategoriji suplemenata.

Jer shvatite,u odnosu na regularan whey-kreatin-bcaa-amino ne mogu napraviti duplo vecu efikasnost nekim novim formulama :) sve sto novi brendovi mogu uraditi je da stavljaju izazovnije slikice i imena koja ljude asociraju na anbolicke androgene steroide.

zadnji revolucionarni suplement je bio kreatin,a on je u prodaji vec ihaha :)
« Poslednja izmena: Jun 11, 2010, 06:29:47 pre podne od strane TeH FiLiP » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #290 poslato: Jun 10, 2010, 10:08:22 posle podne »

Probao sam Myofusion. Nema šta, fantastičan ukus(kikiriki puter). :)
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #289 poslato: Jun 10, 2010, 06:44:14 posle podne »

Monika, kad probaš (ako već nisi) Myofusion čokolada ili peanut butter, zaboravićeš ostale blendove... ;)
Dymatize kazein i Pro long takoĂ°e, nema smisla porediti...
Shotgun je, takoĂ°e, trenutno jedan od najpopularnijih NO-a...

ovo kažem bez ikakve loše namere, da me ne shvatiš, jer je i u interesu nas kupaca da je veći izbor proizvoda i prodavaca na tržištu, ali generalno mislim da Pansport u poslednje vreme dosta zaostaje što se novih proizvoda tiče... ;)
hoću reći, kazeini poput Pro Longa, blendovi poput Mega Shake-a, sagorevači poput Animal Cuts-a, itd. već su debelo prevaziĂ°eni...
ponavljam, ovo kažem bez ikakve zle namere, već kako biste bili bolji, a samim tim i mi kupci imali veći izbor... ;)
« Poslednja izmena: Jun 10, 2010, 08:53:11 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 14 upita.