TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 06, 2024, 04:17:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Neka moja ishrana - Stefan  (Pročitano 12392 puta)
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #23 poslato: Jul 24, 2011, 01:29:53 pre podne »

Ja mislim da je ok sto racunas kalorije,super sto te ne mrzi.

Ja sam ranije stalno racunao unos proteina i uh. sad me mrzi,bitno mi je samo da mi unos proteina bude otpr. 2gr. proteina/1kg svoje mase.

Drzi se ishrane koju ti je Stefan L. predlozio.Samo sto bih ja u prvom obroku pored 3 cela,dodao jos i 2-3 belanca,ma i vise ako mozes da pojedes. :)
Posle treninga mozes da uneses malo i prostih secera(za svoju dusu),ali gledaj da ih izbegavas.
pojacao sam svakako ishranu sad dosta...jaja samo lomim i ljustim i jedem...a posle treninga pa barem jednom nedeljno dozvolim sebi cokoladicu mars,snikers ili nesto slicno...sta cu kad sam slab na slatkise... :)

O tunjevini - dva puta nedeljno više nego dovoljno... uzmi ponekad pastrmsku i skušu npr

auu...meni se iskreno desavalo po 4 puta dnevno tunjevinu...jbg...ono ne stignem da spremim nista i samo otvorim tunjevinu,sipem u ciniju,dodam nemasnog sira i solju nemasnog jogurta...i tako vise puta dnevno...ali sad sam smanjio tunjevinu kol'ko tol'ko...

Nikako ne mozes izracunati tacno koliko si kalorija uneo

pa i ne opterecujem se mnogo s'tim...dvadesetak kcal gore dole nema veze...i ne racunam cesto...ponekad otprilike sednem i zabelezim,kad mi je dosadno... :)

O tunjevini - dva puta nedeljno više nego dovoljno... uzmi ponekad pastrmsku i skušu npr

ja svaki dan po 2 konzerve tunjevine,c' dumrem?  ::)  :D

salim se,obozavam je,ne mogu bez nje. :)

Ne mozes tacno ali mozes priblizno..1 gr. masti oko 9 kcal, 1 gr. uh i proteina oko 4,5 - 5 kcal.

nece bez tune :))
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #22 poslato: Jul 23, 2011, 10:50:31 posle podne »

O tunjevini - dva puta nedeljno više nego dovoljno... uzmi ponekad pastrmsku i skušu npr

ja svaki dan po 2 konzerve tunjevine,c' dumrem?  ::)  :D

salim se,obozavam je,ne mogu bez nje. :)

Ne mozes tacno ali mozes priblizno..1 gr. masti oko 9 kcal, 1 gr. uh i proteina oko 4,5 - 5 kcal.
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #21 poslato: Jul 23, 2011, 10:04:18 posle podne »

glupo je i racunati
Sačuvana
I don't give a fuck
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #20 poslato: Jul 23, 2011, 09:23:21 posle podne »

Nikako ne mozes izracunati tacno koliko si kalorija uneo
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #19 poslato: Jul 23, 2011, 08:40:15 posle podne »

O tunjevini - dva puta nedeljno više nego dovoljno... uzmi ponekad pastrmsku i skušu npr
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #18 poslato: Jul 23, 2011, 07:50:46 posle podne »

Ja mislim da je ok sto racunas kalorije,super sto te ne mrzi.

Ja sam ranije stalno racunao unos proteina i uh. sad me mrzi,bitno mi je samo da mi unos proteina bude otpr. 2gr. proteina/1kg svoje mase.

Drzi se ishrane koju ti je Stefan L. predlozio.Samo sto bih ja u prvom obroku pored 3 cela,dodao jos i 2-3 belanca,ma i vise ako mozes da pojedes. :)
Posle treninga mozes da uneses malo i prostih secera(za svoju dusu),ali gledaj da ih izbegavas.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #17 poslato: Jul 23, 2011, 01:11:52 pre podne »

Samo da pohvatas koje namirnice valjaju i kako ih treba spremati i bice sve ok. :)
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #16 poslato: Jul 22, 2011, 08:21:06 posle podne »

@stefan
Feeding the trol?

dejm...sto si ti neki naporan covek.. :)
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #15 poslato: Jul 22, 2011, 08:19:19 posle podne »

Nisu bolji izbor belanca u prahu. Ako ti dosade kuvana, slobodno prži jaja(na teflonu, naravno). ;)
Naravno :)

Som file, kilo 200 do 250 din/za kilo
200+gr p, to je otprilike reko Markonije, razumeš, džeparac, sve sto uspeš da napakuješ preko neće te boleti glava. Ovsene mozeš i pred trening i to ti je to. Toliko je jednostavno kad mućneš glavom a ne udaraš u ivicu stola, da ne pomenem da manje boli. ;)

p.s.
Markoniju dodjes 10evra i da popijes kokavac.

5x10=50 evra...i eto ti dobar whey...to mislim ako 'oce covek da se otvori.Ne dodjem mu ja nista.A mesto kokavca bolje whey shake?a?.. ;)

Posto lova nije problem...DORUCAK:3 cela jajeta,casa jogurta,krompir i pirinaca.UZINA:voce.RUCAK 1:Junetina ili piletina(250 g),krompir,pirinac,salata.RUCAK 2:Isto kao i rucak 1.UZINA:bademi,lesnici,orasi(100 g ukupno),VECERA:2 pastrmke,salata i pirinac. :) Pored ovoga ubacis ovsene kao drugu opciju dorucka,a curetinu,konjetinu,srnetinu i od ribe Oslic i tuna kao opcije proteina.Pored ovoga jos imas integralne testenine kao izvor UH i naravno sto vise povrca,brokoli i ostali zelenis. :) Prijatno... ;)

e ovo je vec stvarno dobar jelovnik i gledacu da ispratim u potpunosti,naravno sa izmenama iz dana u dan,da ne bi biila jednolicna ishrana,a posle nekog vremena sve ovo puta 2... :)

Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #14 poslato: Jul 22, 2011, 08:18:33 posle podne »

@stefan
Feeding the trol?
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #13 poslato: Jul 22, 2011, 08:05:43 posle podne »

Posto lova nije problem...DORUCAK:3 cela jajeta,casa jogurta,krompir i pirinaca.UZINA:voce.RUCAK 1:Junetina ili piletina(250 g),krompir,pirinac,salata.RUCAK 2:Isto kao i rucak 1.UZINA:bademi,lesnici,orasi(100 g ukupno),VECERA:2 pastrmke,salata i pirinac. :) Pored ovoga ubacis ovsene kao drugu opciju dorucka,a curetinu,konjetinu,srnetinu i od ribe Oslic i tuna kao opcije proteina.Pored ovoga jos imas integralne testenine kao izvor UH i naravno sto vise povrca,brokoli i ostali zelenis. :) Prijatno... ;)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #12 poslato: Jul 22, 2011, 07:52:20 posle podne »

Som file, kilo 200 do 250 din/za kilo
200+gr p, to je otprilike reko Markonije, razumeš, džeparac, sve sto uspeš da napakuješ preko neće te boleti glava. Ovsene mozeš i pred trening i to ti je to. Toliko je jednostavno kad mućneš glavom a ne udaraš u ivicu stola, da ne pomenem da manje boli. ;)

p.s.
Markoniju dodjes 10evra i da popijes kokavac.
« Poslednja izmena: Jul 22, 2011, 07:56:46 posle podne od strane ФИКИ » Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Jul 22, 2011, 07:49:07 posle podne »

Nisu bolji izbor belanca u prahu. Ako ti dosade kuvana, slobodno prži jaja(na teflonu, naravno). ;)
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #10 poslato: Jul 22, 2011, 07:39:13 posle podne »

prvi fail, racunas kalorija

drugi, ishrana ti je ravna katastrofi, ali dobro verovatno u skladu sa budzetom, ali opet mozes to malo pametnije , npr ima i druge ribe ne samo tune cak sta vise druga riba je bolji izbor, plazma wtf , imas jeftino voce povrce pa jedi to ne ono pola paradajiza ...

sto failujem ako racunam kalorije?...ne shvatam...sta je lose u tome ako izracunam dnevni unos kalorija i gledam da povecam svaki dan vise za barem po 300 kcal...kad vec radim masu...
ok za drugu ribu ali tuna je jedna od riba sa najvise proteina....i nije novac u pitanju uopste sto se tice svega ovoga...to pola paradajza sam napisao zato sto sam pojeo toliko,jednostavno uz belo meso kao salatu i bilo mi je dovoljno(ne zbog novca sigurno da stedim na paradajzu o.O  OMG  ) ...

MightyMO Hvala na savetu... :)


Citat
Stefan L.

Jedini biljni protein koji vredi necemu je iz Shitaka pecurke,sve ostalo ne racunaj u unos proteina. Jedi belanca,i 20-30 dnevno ako mozes,u njima su ti samo proteini i nije skupo,bolja opcija od mleka ti je jogurt,ostalo su ti rekli u prethodnim postovima. Ti sad samo izvuci iz svega ovoga sustinu i cepaj po ZDRAVOJ HRANI.

Napominjem ponovo da je moja novcana situacija sasvim u redu... :) i da mi nije problem da kupim sve sto treba...Hvala za savet za belanca,a cuo sam isto da postoje belanca u prahu pa ne znam da li to bolje opcija mozda od sirovih,jer bi njih svakako kuvao i jedem ih stvarno ,,skoro'' svaki dan i zgadila su mi se vise...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jul 22, 2011, 07:04:18 posle podne »

Jedini biljni protein koji vredi necemu je iz Shitaka pecurke,sve ostalo ne racunaj u unos proteina. ;) Jedi belanca,i 20-30 dnevno ako mozes,u njima su ti samo proteini i nije skupo,bolja opcija od mleka ti je jogurt,ostalo su ti rekli u prethodnim postovima. ;) Ti sad samo izvuci iz svega ovoga sustinu i cepaj po ZDRAVOJ HRANI. :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 17 upita.