TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 06:19:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nedeljni trening! Predlozi  (Pročitano 6317 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #25 poslato: Decembar 04, 2012, 08:46:09 pre podne »

Radi ovaj trening sto sam ti predlozila. E sad sto se napretka tice tu moze biti vise faktora tipa kakva ti je ishrana. Sto se grudi tice verovatno ne radis pravilno .
Sačuvana
Prometheus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #24 poslato: Novembar 28, 2012, 06:36:41 posle podne »

Pa ovako, ajde da sada lepo sve napisem. :)
Idem u teretanu tri meseca, logicno, pocetnik sam i verovatno nemam pojma o mnogo cemu. Ishranu pokusavam koliko god mogu da prilagodim zahtevima za treniranje, ali opet, nisam bas uvek u mogucnosti da jedem ono sto se preporucuje. Sokove i slatko sam izbacio, iako mi i fali koji kilogramm, ne bih bas da ga dobijem u masnocama. :) Imam 25 god. visok sam 188 i imam 77kg. Od suplemenata uzimam samo protein i dekstrozu.
Onaj ''program'' vezbanja sam dobio od druga, koji malo duze ide u teretanu i kaze da na njega to odlicno sve deluje, da je zadovoljan rezultatima.
Ja bas i nisam, pa sam zato pitao, da mi pomognete, jer ima tu nesto rezultata, vidi se po malo, ali sam vise ocekivao. Pogotovo imam problema sa grudima, koju god vezbu da radim, slabo me pogadja, i skoro nikada ne osetim neku napetost u misicu posle vezbanja. Da se razumemo odmah, svestan sam i ja da posle tri meseca ne mogu nesto puno da napredujem, ali bas ovako malo, nije mi tu nesto u redu... Zbog toga vas pitam za savet i svaki je dobrodosao, jer motivacije za treniranje imam, ali me razocaravaju rezultati...
P.S. Ogranicen sam na odlazak u teretanu tri puta nedeljno.
Unapred hvala na odgovoru.
Sačuvana
draganbl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #23 poslato: Novembar 25, 2012, 10:21:53 posle podne »

Mislim da je to puno serija i vremena za jedan trening, naročito kad vidiš da je sa druge strane jedan trening posvetio samo rukama.

Grudi i ledja kad se rade u superserijama rade se sa posebnom namenom, ne radis isto serija kao kod klasicnog splita, nego radis visoko intenzivan i kratak trening sa glavnim vezbama, to je vec advanced mode, promenis malo,neces sigurno ceo zivot grudi biceps i ostale fore ?

Samo ne znam na kom je levelu baja koga savetujemo,ali ako je klasican pocetnik neka ide klasican split,dok ne nauci pravilno izvodjenje vezbi posle moze da se igra sa milion shema i programa, svako kreira program za sebe..moras da probas sve da bi znao sta te najbolje radi

Slažem se, ja sam išao sa logikom da je početnik  ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #22 poslato: Novembar 24, 2012, 04:04:45 posle podne »

A sta mislite o programu:
Pon: Grudi i ledja
Sre: Noge i ramena
Pet: Biceps i triceps
Da li je to dobar program, ili da menjam? Hvala
Ukoliko je cilj rad na misicnoj masi program nije dobar jer spajas u isti trening po dve velike misicne grupe,trening ce biti preobimam a manjeg inteziteta.noge radi zaseban dan,sa GRUDIMA RADI BICEPS,SA LEDJIMA TRICEPS...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Novembar 24, 2012, 08:55:34 pre podne »

A sta mislite o programu:
Pon: Grudi i ledja
Sre: Noge i ramena
Pet: Biceps i triceps
Da li je to dobar program, ili da menjam? Hvala

reč program govori o tome da je nešto isprogramirano, a isprogramirati se može samo na osvnovu podataka koje nam daš, o tvom vežbačkom stažu, načinu ishrane i treninga, dosadašnjem iskustvu, trenutnoj formi, godinama, težini, visini i tako dalje.... a od toga nisi rekao ništa
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #20 poslato: Novembar 24, 2012, 04:33:12 pre podne »

A zasto ne bi radio full body ili recimo stronglifts ili tako nesto, nego da se bacas odma na splitove?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Novembar 23, 2012, 11:27:41 posle podne »

Mislim da je to puno serija i vremena za jedan trening, naročito kad vidiš da je sa druge strane jedan trening posvetio samo rukama.

Grudi i ledja kad se rade u superserijama rade se sa posebnom namenom, ne radis isto serija kao kod klasicnog splita, nego radis visoko intenzivan i kratak trening sa glavnim vezbama, to je vec advanced mode, promenis malo,neces sigurno ceo zivot grudi biceps i ostale fore ?

Samo ne znam na kom je levelu baja koga savetujemo,ali ako je klasican pocetnik neka ide klasican split,dok ne nauci pravilno izvodjenje vezbi posle moze da se igra sa milion shema i programa, svako kreira program za sebe..moras da probas sve da bi znao sta te najbolje radi
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2012, 11:29:51 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
draganbl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #18 poslato: Novembar 23, 2012, 11:09:08 posle podne »

Mislim da je to puno serija i vremena za jedan trening, naročito kad vidiš da je sa druge strane jedan trening posvetio samo rukama.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Novembar 23, 2012, 10:52:31 posle podne »

zasto da razdvaja grudi i ledja ako ume da iznese takav trening ? grudi i ledja su antagonisti i ako se lepo spoje mogu da naprave boom da jedva odete kuci..u nekim superserijama ;)
Sačuvana
draganbl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #16 poslato: Novembar 23, 2012, 09:25:40 posle podne »

A sta mislite o programu:
Pon: Grudi i ledja
Sre: Noge i ramena
Pet: Biceps i triceps
Da li je to dobar program, ili da menjam? Hvala
Mijenjaj :) Ako možeš da ubaciš četiri dana, bilo bi bolje. Definitivno razdvoj grudi i leĂ°a. Ja lično radim grudi i triceps zajedno, a leĂ°a i biceps, mada mi se čini da ljudi češće rade grudi i biceps, a drugi dan leĂ°a i triceps. Vidi kako ti leži. Noge preporučujem same, ramena sa trapezom, ubaci i trbušnjake jednom ili eventualno dva puta sedmično. Zavisi i kakva ti je ishrana. Ako imaš dobru ishranu, i ako se dovoljno odmaraš, možeš da ubaciš sa nogama biceps (ili triceps), a sa ramenima triceps (odnosno biceps). Meni to odgovara, tako radim ruke dva puta sedmično, a ne odvajam jedan dan posebno za ruke. Glavne partije radi u više serija i vježbi, recimo 4*4, a biceps i triceps 3*3.
Pozdrav!
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #15 poslato: Novembar 23, 2012, 08:58:58 posle podne »

A sta mislite o programu:
Pon: Grudi i ledja
Sre: Noge i ramena
Pet: Biceps i triceps
Da li je to dobar program, ili da menjam? Hvala

Bolje radi
-grudi, biceps
-ledja triceps
-noge
-ramena, trapez
Sačuvana
Prometheus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #14 poslato: Novembar 23, 2012, 07:26:40 posle podne »

A sta mislite o programu:
Pon: Grudi i ledja
Sre: Noge i ramena
Pet: Biceps i triceps
Da li je to dobar program, ili da menjam? Hvala
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #13 poslato: Novembar 08, 2012, 12:27:19 pre podne »

evo ti moj predlog Grudi/triceps Ledja/Biceps Odmor Ramena/Noge Odmor
Sačuvana
SAX!
pekac65
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #12 poslato: Novembar 05, 2012, 06:58:40 posle podne »

nisam bio spomenuo da je za kucnu varijantnu,ali bitno je da smo se na kraju sporazumeli :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Novembar 05, 2012, 06:29:18 posle podne »

kucna varijanta treniranja,pa zato pitam.

Aha,znaci ti si pitao sta da radis kod kuce..Nisam skapirao,mislim da nisi ni napisao :)
Pa onda sklekove u svim varijantama kad radis grudi, menjas uglove,sirinu ruku,pesnice,ruke napred,ruke spolja,da bi pogodio sve delove pectoralisa, mozes i jako uske sklekove sa rukama jedna preko druge da pogodis triceps itd ..ima dosta varijacija
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 15 upita.