TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 05:36:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KOLENO :(  (Pročitano 13587 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2013, 10:15:32 posle podne »

Da li radiš vežbe za noge, istezanja nožnih mišića?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2013, 01:00:29 posle podne »

Treniram kuci vec godinu dana, ovako sa strane nista, a fizicki aktivan nisam bio duze vreme. Ne boli me, mada nekad uz stepenice kad krenem da trcim onako naglo ume da presece kao kad uradim cucanj ne zagrejan. Evo sad probao da radim neke komplekse kao kardio, bukvalno ni pola cucnja, bas plitak i malo me ziga koleno :((( Ne znam kako da se zagrejem pa to ti je...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2013, 12:09:35 posle podne »

Kojim se sportom baviš?  da li ima bola pri sedenvu, čučanju, hodu po stepenicama?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #3 poslato: Jun 05, 2013, 07:54:18 posle podne »

Imam pitanje oko cudnog osecaja u kolenu. Ne znam kako bih to opisao, nije bol, ali kada u odredjenim polozajima pomerim nogu u kolenu kao da se oseti neko 'skripanje', kao trljanje povrsine o povrsinu i to pri jako sporim pokretima, nista naglo. Ne znam sta je, da li je od loseg treninga nogu, voznje motora nekih 7-8 godina pa mozda zbog toga, sta bi moglo biti?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2013, 11:42:23 posle podne »

Pozdrav, zategnut ti je mišić kvadriceps, n znam da li radiš istezanja mišića? Zbog skraćenog mišića previše se opterećuje njegova tetiva, a može biti iritirana i čašica kolena. Da li ima bola kad sediš, čučiš, ideš na stepenice?
moraš napraviti pauzu u treninzima nogu, masirati ledom bolno mesto, mažeš brufen ili diklofenak gel...
Posle tri dana radi za noge dva puta dnevno tri serije sedeći podigneš pravu nogu i zadržaj 30-40 sec. Vežba mora biti bez bola. Posle vežbe lagano istezanje mišića, pa posle led....
Javi kako ide.
Sačuvana
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #1 poslato: Mart 13, 2013, 10:10:26 pre podne »

Na prošlom treningu nogu pri izvoĂ°enju čučnja sa opterećenjem primetio sam bol u desnom kolenu tačno iznad čašice, nastavio sam trening i bol je nestao. MeĂ°utim kada sam pet dana nakon toga pri treningu leĂ°a izvodio vežbu mrtvo dizanje bol se ponovo javio i ja sam prekinuo sa ovom vežbom. Sutra mi je po programu rada ponovo nožna particija  pa sam u nedoumici dali da iskuliram čučanj i mrtvo jer osećam neku nelagodu u tom pojasu još uvek?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 14 upita.