TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395454 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 07:45:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u ramenu, pomoc molim vassssssss!!!  (Pročitano 1730 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Maj 01, 2013, 10:56:39 posle podne »

Led+lioton 3x dnevno. Prvih par dana mirovanje rukom. Javi kako ide....
Sačuvana
petar1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #5 poslato: April 30, 2013, 09:05:37 pre podne »

poceo sam jutros da stavljam led i kupio lioton, jel lioton isto 3 puta dnevno posle leda? boli jednostavno kada dinem ruku u stranu,i nocu kada legnem da spavam, preko dana ne toliko... koliko dana mogu led da stavljam, i da li da krenem odmah sa vezbama istezanja ili kasnije?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: April 30, 2013, 08:50:04 pre podne »

procitao sam prethodne postove, cetiri godina intenzivno treniram, i pre 10ak dana mi je krenuo bol u ramenu, radio sam bocno dizanje bucica, i mislim da mi se zeznuo rotator ramena ali srednjeg, znaci onaj sa strane, ne zadnji i prednji, ne znam sta da radim, kakve terapije da primenim, bol je oslabio i tup je, ali mislim da ce mi se pojacati kada pocnem nesto da radim, takodje me nocu dosta boli rame, molim vas ako  neko ima savet sta da radim, tesko mi je jer ne mogu da treniram, a volim treniranje vise od svega?
da li boli:
- ruka iza glave
- ruka iza ledja
- ruka iznad glave?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #3 poslato: April 30, 2013, 08:48:39 pre podne »

procitao sam prethodne postove, cetiri godina intenzivno treniram, i pre 10ak dana mi je krenuo bol u ramenu, radio sam bocno dizanje bucica, i mislim da mi se zeznuo rotator ramena ali srednjeg, znaci onaj sa strane, ne zadnji i prednji, ne znam sta da radim, kakve terapije da primenim, bol je oslabio i tup je, ali mislim da ce mi se pojacati kada pocnem nesto da radim, takodje me nocu dosta boli rame, molim vas ako  neko ima savet sta da radim, tesko mi je jer ne mogu da treniram, a volim treniranje vise od svega?
mirovanje, 3x dnevno led 10 min posle leda lioton gel. Za sada...
Javi kako ide sa ovom terapijom za par dana..
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #2 poslato: April 30, 2013, 02:00:20 pre podne »

Dok se ne javi Pedja, stavljaj led + lioton gel par puta dnevno. Tu ne mozes da pogresis. Stopiraj sve treninge.
Ostalo ce ti on reci : ) ali eto dok cekas da se ne bedacis. Znam kako je, i sam imam problem : )
pozz
Sačuvana
petar1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: April 29, 2013, 11:13:01 posle podne »

 procitao sam prethodne postove, cetiri godina intenzivno treniram, i pre 10ak dana mi je krenuo bol u ramenu, radio sam bocno dizanje bucica, i mislim da mi se zeznuo rotator ramena ali srednjeg, znaci onaj sa strane, ne zadnji i prednji, ne znam sta da radim, kakve terapije da primenim, bol je oslabio i tup je, ali mislim da ce mi se pojacati kada pocnem nesto da radim, takodje me nocu dosta boli rame, molim vas ako  neko ima savet sta da radim, tesko mi je jer ne mogu da treniram, a volim treniranje vise od svega?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 14 upita.