TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395460 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 10, 2024, 11:31:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim odgovor :)  (Pročitano 12327 puta)
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #25 poslato: Februar 26, 2013, 09:32:31 pre podne »

Trener iz moje teretane mi je rekao da je najbolje da radim ponedeljkom i cetvrtkom donji deo a utorkom i petkom gornji deo. Da li smatrate da je to ok? Ja sam na jos nekim mestima na internetu videla da je to efikasno. Dakle,ja zelim da dobijem na m asi, posebno u nogama...da li je doboljno da ih radim 2 x nedeljno ceo trening?
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #24 poslato: Februar 24, 2013, 09:36:50 posle podne »

Hvala puno.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #23 poslato: Februar 24, 2013, 09:23:44 posle podne »

Zahvaljujem se, ali ja nzm sta su izolacione vezbe ? I ne znam sta je to u zoni  65 % od max ?  :)

U prevodu drzi puls 110-130 bpm kad radis kardio..Osnovne vezbe su one gde su ukljucene i po nekoliko misicnih partija i one su komplexnije zato se rade na pocetku treninga,a izolacione su one koje se fokusiraju samo na taj jedan deo tela(tj.misic) koji radis.
« Poslednja izmena: Februar 24, 2013, 09:37:02 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #22 poslato: Februar 24, 2013, 09:20:43 posle podne »

Zahvaljujem se, ali ja nzm sta su izolacione vezbe ? I ne znam sta je to u zoni  65 % od max ?  :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #21 poslato: Februar 24, 2013, 09:12:19 posle podne »

Pre treninga uvek se prvo zagrejes pa radis uglavnom osnovne vezbe sa opterecenjem,pa predjes na izolacione vezbe.Kardi radis nakon treninga sa opterecenjem 45 do 60 min u zoni 65 % od max HR.
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #20 poslato: Februar 24, 2013, 03:43:41 posle podne »

A sto se tog kardia tice,nzm dal da radilm kardio ceo jedan trening posto ja tokom dana inace dosta setam i to...
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #19 poslato: Februar 24, 2013, 03:40:29 posle podne »

Monika hvala ti puno,ovo mi je mnooogo pomoglo.  :) Poslusacu sve :)  Samo jos mi nije bilo jasno za zadnje pitanje,da li prvo sprave pa vezbe ili obrnuto? prvenstveno mislim za noge..da li prvo cucanj , iskorak pa onda sprave za noge ili obrnuto? hvala
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Februar 24, 2013, 02:03:32 posle podne »

Ok,hvala,poslusacu vas :)
Imam jos neka pitanja,pa da postavim ovde,da ne otvaram sto tema:
1.Ja vezbam ponedeljkom,utorkom,cetvrtkom i petkom.Da li je to ok ili je bolje pon,sre,pet i sub jer obicno sam cula da ljudi tad treniraju?
2.Da li je isto dobro trenirati ujutru,posle dorucka,ili je bolji neki drugi termin?
3.Da li treba svaki dan da radim drugu grupu misica ili ne moram,mogu za jedan trening da uradim sve??
4.Kako da organizujem trening,da li prvo sprave pa onda vezbe-cucanj,iskorak i to, ili prvo te vezbe pa onda sprave?

Hvala.. pocetnik sam pa mi jos neke stvari nisu jasne.

Slobodno nastavi da treniraš tim danima koje si navela :)  sasvim je ok...  posle doručka je odlično, ne viidm razlog zašto ne!  inače ćeš bolje funkcionisati u toku dana...
pošto se tek krenula, za početak samo kružni trening, sve grupe mišića, a kasnije podeliti po grupama mišića.  Ja bih npr ponedeljkom i četvrtkom uradila kružni trening, i manji kardio posle toga 15-ak minuta, a utorkom i petkom samo kardio, u aerobnoj zoni, oko 1 h.  Subjektivni osećaj treba da bude takav da intenzitet možeš da držiš par sati.  Kardio na početku uradiš 5-10 minuta, samo za zagrevanje, onda vežbe za celo telo i na kraju 15-ak minuta kardio za početak. Što se tiče kardia - brzi hod ili hod uzbrdo, steper, bajs, eliptika... kombinuj.
Trening ne treba da ti traje duže od 1 sat ili 1 i 15 min. 
Obavezno radi istezanje na kraju svakog treninga.
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #17 poslato: Februar 24, 2013, 12:22:03 posle podne »

Ok,hvala,poslusacu vas :)
Imam jos neka pitanja,pa da postavim ovde,da ne otvaram sto tema:
1.Ja vezbam ponedeljkom,utorkom,cetvrtkom i petkom.Da li je to ok ili je bolje pon,sre,pet i sub jer obicno sam cula da ljudi tad treniraju?
2.Da li je isto dobro trenirati ujutru,posle dorucka,ili je bolji neki drugi termin?
3.Da li treba svaki dan da radim drugu grupu misica ili ne moram,mogu za jedan trening da uradim sve??
4.Kako da organizujem trening,da li prvo sprave pa onda vezbe-cucanj,iskorak i to, ili prvo te vezbe pa onda sprave?

Hvala.. pocetnik sam pa mi jos neke stvari nisu jasne.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Februar 23, 2013, 11:06:14 posle podne »

Najtuznije je sto najcesci ljudi koji pljuju suplementaciju i ovaj sport uopste generalno su oni koji su na par mg bensedina ,bromazepama dnevno,a i brufen je tu kad zaboli glavica,a diklofen kicmica..i tako svakodnevno.. To je jako zdravo..zato 70% ljudi u Srbiji kada predju 40tu kao da jedva cekaju smrt,tako izgledaju..i ne ulazu u sebe niti malo..a o bolestima i gojaznosti da ne pricam..

bas tako...

ali hajde da probamo nesto da promenimo, ja sam za to!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Februar 23, 2013, 08:21:33 posle podne »

Najtuznije je sto najcesci ljudi koji pljuju suplementaciju i ovaj sport uopste generalno su oni koji su na par mg bensedina ,bromazepama dnevno,a i brufen je tu kad zaboli glavica,a diklofen kicmica..i tako svakodnevno.. To je jako zdravo..zato 70% ljudi u Srbiji kada predju 40tu kao da jedva cekaju smrt,tako izgledaju..i ne ulazu u sebe niti malo..a o bolestima i gojaznosti da ne pricam..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Februar 23, 2013, 11:09:58 pre podne »

Svaka cast za tekst Monika ! Kratko i jasno :)

objašnjavam to svaki dan ljudima tako da sam se ispraksala  ;D

ali ja potpuno razumem ljude... svi su zbunjeni šta je zdravo, a šta ne - šta je hemija, šta su suplementi...  ali zato smo tu mi da razjasnimo situaciju.
Suplementi su tu da dopune ishranu i da pomognu u dostizanju nekog cilja, a nikako da oštete zdravlje!
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #13 poslato: Februar 22, 2013, 05:05:07 posle podne »

Hvala vam puno. Pa moguce da su mi manji obroci,pokusacu da povecam to. A sto se tice tih suplemenata i proteina,malo sam sumnjicava prema tome koliko je to zdravo,i da li moze da steti nekom organu..?nemam iskustva sa tim i ne znam nista o tome tako da bih volela od vas da cujem da li je to zaista zdravo.
K'o coca...xD hah
Hvala vam puno. Pa moguce da su mi manji obroci,pokusacu da povecam to. A sto se tice tih suplemenata i proteina,malo sam sumnjicava prema tome koliko je to zdravo,i da li moze da steti nekom organu..?nemam iskustva sa tim i ne znam nista o tome tako da bih volela od vas da cujem da li je to zaista zdravo.
K'o coca...xD hahahaha..rekla sam vise od oca :D

Whey protein je protein surutke. To znači, laički objašnjeno, da je iz nje izdvojen sam protein, bez masti,ugljenih hidrata i dr. 
Whey se brzo apsorbuje, npr kada uneseš proteinski obrok (tipa meso) potrebno je i po par sati da se to razgradi, a uz to sadrži i neželjene masti  i kalorije.
Kada uneseš čist protein (proteinski prah) on se apsorbuje u jako kratkom roku, 20-30 minuta, ne opterećuje stomak, i ne sadrži neželjene kalorije iz masti i ugljenih hidrata i šećera.

Pored toga, whey protein je izvrsnog ukusa. Npr kad se radii o ukusima Scitec whey profesional, možeš da biraš izmeĂ°u čokolade-lešnika, čokolade-kokosa, jagode-bele čokolade, kapućina, vanile-šumskog voća.

Sve što je u ponudi Pansporta ima sertifikate i potvrde eminentnih ustanova stoga možeš biti sigurna šta kupuješ.

Whey protein je u potpunosti bezbedan za zdravlje, jer je on u stvari hrana, i mogu da ga piju bukvalno i deca... nije štetan niukom smislu...

Ja sam preko 5 godina u Pansportu i probala sam mnogo proteina :)  suplementi su još uvek velika predrasuda kod nas...
ha..rekla sam vise od oca :D

Whey protein je protein surutke. To znači, laički objašnjeno, da je iz nje izdvojen sam protein, bez masti,ugljenih hidrata i dr. 
Whey se brzo apsorbuje, npr kada uneseš proteinski obrok (tipa meso) potrebno je i po par sati da se to razgradi, a uz to sadrži i neželjene masti  i kalorije.
Kada uneseš čist protein (proteinski prah) on se apsorbuje u jako kratkom roku, 20-30 minuta, ne opterećuje stomak, i ne sadrži neželjene kalorije iz masti i ugljenih hidrata i šećera.

Pored toga, whey protein je izvrsnog ukusa. Npr kad se radii o ukusima Scitec whey profesional, možeš da biraš izmeĂ°u čokolade-lešnika, čokolade-kokosa, jagode-bele čokolade, kapućina, vanile-šumskog voća.

Sve što je u ponudi Pansporta ima sertifikate i potvrde eminentnih ustanova stoga možeš biti sigurna šta kupuješ.

Whey protein je u potpunosti bezbedan za zdravlje, jer je on u stvari hrana, i mogu da ga piju bukvalno i deca... nije štetan niukom smislu...

Ja sam preko 5 godina u Pansportu i probala sam mnogo proteina :)  suplementi su još uvek velika predrasuda kod nas...
Svaka cast za tekst Monika ! Kratko i jasno :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #12 poslato: Februar 22, 2013, 04:02:10 posle podne »

Ako nisi dostigla cilj koji si htela pojacaj ishranu vidis da ne jedes dovoljno :) Bez obzira sto jedes k'o ''coca'' :D
k'o coca. AHAHAHAHA procitaj opet sta je napisala. :)
ahAHAHAHAHAH :D A u zurbi sam kuckao nisam skontao :D :D :D :D :D :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Februar 22, 2013, 10:57:27 pre podne »

Hvala vam puno. Pa moguce da su mi manji obroci,pokusacu da povecam to. A sto se tice tih suplemenata i proteina,malo sam sumnjicava prema tome koliko je to zdravo,i da li moze da steti nekom organu..?nemam iskustva sa tim i ne znam nista o tome tako da bih volela od vas da cujem da li je to zaista zdravo.
K'o coca...xD hahahaha..rekla sam vise od oca :D

Whey protein je protein surutke. To znači, laički objašnjeno, da je iz nje izdvojen sam protein, bez masti,ugljenih hidrata i dr. 
Whey se brzo apsorbuje, npr kada uneseš proteinski obrok (tipa meso) potrebno je i po par sati da se to razgradi, a uz to sadrži i neželjene masti  i kalorije.
Kada uneseš čist protein (proteinski prah) on se apsorbuje u jako kratkom roku, 20-30 minuta, ne opterećuje stomak, i ne sadrži neželjene kalorije iz masti i ugljenih hidrata i šećera.

Pored toga, whey protein je izvrsnog ukusa. Npr kad se radii o ukusima Scitec whey profesional, možeš da biraš izmeĂ°u čokolade-lešnika, čokolade-kokosa, jagode-bele čokolade, kapućina, vanile-šumskog voća.

Sve što je u ponudi Pansporta ima sertifikate i potvrde eminentnih ustanova stoga možeš biti sigurna šta kupuješ.

Whey protein je u potpunosti bezbedan za zdravlje, jer je on u stvari hrana, i mogu da ga piju bukvalno i deca... nije štetan niukom smislu...

Ja sam preko 5 godina u Pansportu i probala sam mnogo proteina :)  suplementi su još uvek velika predrasuda kod nas...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 13 upita.