TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395411 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 07, 2024, 11:21:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: p90x  (Pročitano 7607 puta)
x3mer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #17 poslato: Mart 22, 2012, 11:35:09 pre podne »

Bez predrasuda molim.
Program je babaroga.. svasta sam trenirao (najduze plivanje i teretana), ali od kako sam probao p90x ne pada mi na pamet da vezbam nista osim toga. Jedina "mana" je sto je uzasno tezak, pa ako nemate gomilu volje i ga ne propratite treninge i ishranu kako treba, logicno-necete ni imati rezultate sa youtube-a, a ako ispostujete sve - garantujem da cete biti zgranuti kao i ja :)
U zavisnosti od broja ponavljaja na koji ciljate, hrane i suplemenata, mozete da se opako definisete ili/i napumpate.
Samo zaboravite na to "90", to je americka fora. Tacno je da za 90 dana sa ovim programom moze da se napravi svasta, ali planirajte da vam to bude stalni trening.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Decembar 27, 2008, 02:40:25 pre podne »

ako ishrana nije sredjena dzaba vam program,a sa sredjenom ishranom i najdebilniji program "radi" to je poenta
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DRAZA84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #15 poslato: Decembar 27, 2008, 02:17:19 pre podne »

2 dvd-a, sa oko dvadesetak avi fajlova plus nekoliko pdf-ova koje treba odštampati radi voĂ°enja evidencije, to je bar ono što ja imam. Mislim da je to kompletan program.
Odmah da se ogradim, nisam sve odgledao. Mrzelo me.

E sad iz onog što jesam odgledao mogu reći sledeće.
Prva stvar koja iritira je što je sve osmišljeno za prosečnog Amera, koji baš i ne konta neke osnove vežbanja, ali je u solidnoj formi. Lik koji vodi program je tipičan teleshop ložač, od gestikulacije, faca koje pravi do fora za motivaciju. Meni se povraćalo. Najiskrenije.

Dakle prvi video fajl u kome u kojem u slow motion dramatic specijalnim efektima motiviše jadnika koji je dao $$$ za original dvd preskočiti. Smara i vreĂ°a inteligenciju.
Dalje spominje se ishrana, onako površno ali manje više ok. Pretežno je fokusiran na skidanje masti, ne na izgradnju mesa. Ide i priča o suplementima koji idu u paketu uz video izdanje. Proteinski prašak, multivitamin i proteinske čokoladice... kratko i jasno, naravno obavezno i uz cenu od $$$. Možda spominje i neki popust. Ne znam i to sam preskočio.

Sada trening. Suština je da gledate šta čova radi i u isto vreme ponavljate vežbe. Naravno koliko ko može. Bitno je potrefiti vremenske intervale. Forsira da se beleži broj ponavljanja u odreĂ°enom vremenu, skoro uvek se ide do otkaza i poenta je iz nedelje u nedelju povećavati taj broj ponavljanja.
E tu dolazi ona priča o predhodnoj formi. 45 min neizmenično sklekovi i zgibovi nije za američkog debeljka. 10x20 ponavljanja sa različitima hvatovima. Alo bre... pa to nisam mogao ni kada sam imao 80 kila. Pre bih rekao da je program raĂ°en za nekog u solidnoj formi, ko se smorio teretane i željan je neke promene. Hipertrofija doviĂ°ons. Akcenat je na izdržljivosti i žilavosti. Živim brzo i hranim se lako. Nešto kao Brus Li odlazi u Navy Seals.
Trbušnjaci... 10 bambija onome ko iz prve odradi trening kao na snimku i ne dobije haos upalu.
Joga i iztezanje su za svaku pohvalu, bar od mene koji nikad ranije nisam probao jogu.
Ima još svačega, ne sećam se tačno.

Inače znam dva čoveka koji su radili trening. Jedan je odmah krenuo double program (to mu doĂ°e najteža varijanta) i zadovoljan je rezultatima, dok je drugi krenuo srednji nivo (ne znam kako se tačno zove) i bio je oduševljen već posle dve-tri nedelje. Baj d vej, prvi ceo život visi u teretani, drugi za knjigom. Nažalost drugi je morao da prekine iz zdravstvenih razloga nevezanih za program.

Eto moj neki zaključak je da je program dobar, čak odličan ako znate šta vam je cilj. Nameravam nekom prilikom i da ga radim. Traje tri meseca.

Nemoj da me je neko smarao da mu režem.

Pozdrav i srećni vam praznici.
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #14 poslato: Decembar 27, 2008, 12:18:42 pre podne »

Bice da je dooobro jela :)

jela je isto kao i pre...Vojvodjanka inace... :) a znate kakva je njihova hrana... kad odem na neku slavu u Vojvodinu,samo sto me srcka ne strefi od one hrane..sve je masno,jako,ma ubija.... Ja joj predlozila low carb ili ketogenu...cim sam pocela sa nabrajanjem hrane koja je zabranjena,vec je odustala.... :D :D
Sačuvana
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #13 poslato: Decembar 27, 2008, 12:13:21 pre podne »

Bice da je dooobro jela :)
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #12 poslato: Decembar 26, 2008, 11:57:20 posle podne »

pila moja mama i ugojila se 2 kg...
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #11 poslato: Decembar 26, 2008, 09:06:08 posle podne »

Moj cale i maceha piju turbo slank.

Govna.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
piv piv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #10 poslato: Decembar 26, 2008, 07:17:25 posle podne »

zapravo, te turbo shlank tablete su odlichan preparat za gubljenje telesne tezine!!! e sad... shto ljudi ne razlikuju gubljenje telesne tezine, tj gubljenje sala od gubljenja svega zivog shto imash to je druga stvar...
jedna komshinica moja je pila to... i izgubila je ~ 20 kilograma... totalno s'ebala zeludac, mishici atrofirali, svakako otishlo je i dosta vode, i deo sala... ali je gubitak na mishicima bio veoma primetan, i shto je najgore, zeludac je jedva oporavljen (i to verovatno ne u potpunosti), posle dugo vremena oporavka...
pa ko voli, nek izvoli... :)
Sačuvana
Ivan Djuric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #9 poslato: Decembar 26, 2008, 06:09:12 posle podne »

Nemoj generalizovati,ima ljudi koji su radom i strpljenjem(verovatno i genetikom)stvorili fantasticne rezultate tj. transformacije.Moje misljenje je da "pilule za lilule" hrane sujetu,zgutas jedan bozen,pojedes bambija,znas da si piglet ALI :"Popila sam tabletu za mrsavljenje i nisam ja kriva sto sam debela" ;Dm
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #8 poslato: Decembar 26, 2008, 01:03:37 posle podne »

Trening je iskreno smesan...a ishrana se bazira na low carb high protein kombinaciji koja se smenjuje sa no carb danima i carb loading...nista novo sve u svemu,a te slike transformacija...ja mislim da o tome ne treba diskutovati...ako tome verujes mozes da probas i turbo slank i miss bozen ima transformacijske modele  :D
Sačuvana
Ivan Djuric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #7 poslato: Decembar 26, 2008, 12:38:28 posle podne »

Nitro i moje misljenje je da je prevara(teska),ali bas zato zelim(ocekujem) da me neko razuveri,neko ko je presao ceo program ili ga radi.Kako reagujete na snimke "pre i posle"(transformacije),da li vam daje motiv za vezbanjem ili vas ubija,pritom ne mislim samo na snimke p90x?
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2008, 12:24:32 posle podne »

Skino pregledo i pogledo sa torrenta imam celih 20gb programa i diskove i manuale i dnevnike.... moje misljenje... -scam
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2008, 12:07:16 posle podne »

Lepo receno, slazem se  ;)
Sačuvana
I don't give a fuck
Lokk1
Gost
« Odgovor #4 poslato: Decembar 26, 2008, 12:00:37 posle podne »

sve je 100 % ... 100% je ishrana 100% je trening i 100% je odmor ... jedno bez drugog ne ide i ne moze da se meri shta je vaznije ...  samo kad se sve isposhtuje onda se raste
Sačuvana
Ivan Djuric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #3 poslato: Decembar 26, 2008, 11:28:53 pre podne »

Idemo "logikom" da je 50% ishrana,20% odmor,30% trening,...p90x trenutno jedan od najpopularnijih programa i koliko vidim(na netu) dosta ga hvale,da li zaista vredi paznje ili je sarena laza?Da li ga neko koristi?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.348 sekundi sa 18 upita.