TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395436 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 05:36:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 29 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hmm... Bol u kolenu,rukama...  (Pročitano 74434 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #425 poslato: Septembar 02, 2013, 11:03:36 posle podne »

http://www.muellersportsmed.com/Elbow_Golfers.htm
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #424 poslato: Septembar 02, 2013, 11:02:09 posle podne »

Potrebna ti je ortoza ovog tipa

http://www.muellersportsmed.com/tennis_elbow_with_gel_pad.htm
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #423 poslato: Avgust 28, 2013, 01:04:48 posle podne »

Kakav je to steznik, koja marka?
ma oni plavi obicni .
Sačuvana
SAX!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #422 poslato: Avgust 27, 2013, 06:45:11 posle podne »

Kakav je to steznik, koja marka?
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #421 poslato: Avgust 27, 2013, 12:01:10 posle podne »

Treba da uradiš ultrazvuk i emng lakta...
pa enmg sam radio i imao sam sitnu upalicu ulnarisa,.... veruj mi obisao sam sve moguce doktore... kad mi je i Milankov sa MC klinike rekao ,,da mi nije nista‚‚     koga drze za velikog strucnjaka , ja onda ne znam... sad 19 imam zakazano kod fizijatra... pa onda kod ortopeda , da vidim sta ce mi oni reci. Ali svi izbegavaju ta snimanja... da nisam privatno isao kod neurologa ne bi mi ni ENMG uradili.... Primetio sam da se bol javlja pri dugo provedenom vremenu na racunaru, jer su ruke u istom polozaju po par sati... sto je neurolog i napisao... da se klonim racunara sto vise .... Svi me nabedjuju da mi nije nista .... osim te mialgije kolko sam ja shvatio to se strucan naziv sa bol u misicu zbog nekog preterivanja ,hronicog umora .
smanji računar, poslušaj profesora Milankova (btw, Profesor je jedan od najvećih naših stručnjaka za sportske povrede.  a neko se ne drži,  nego smatra.... )
lep pozdrav
Ovako
prckao sam nesto po netu i nasao kupanje u hladnoj vodi da je bolje nego led :) i tako radim jedno 10 dana vec i bolje mi je, onda sam kupio one kineske steznike x2 pa juce probao sa njima da odradim trening. I prosao je totalno bez bola. Uglavnom me boli kad sam duze za kompom. GLedam da sam sto manje. Jel bi mogao polako da krenem sa vezbanjem?
Sačuvana
SAX!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #420 poslato: Avgust 14, 2013, 10:17:10 posle podne »

Treba da uradiš ultrazvuk i emng lakta...
pa enmg sam radio i imao sam sitnu upalicu ulnarisa,.... veruj mi obisao sam sve moguce doktore... kad mi je i Milankov sa MC klinike rekao ,,da mi nije nista‚‚     koga drze za velikog strucnjaka , ja onda ne znam... sad 19 imam zakazano kod fizijatra... pa onda kod ortopeda , da vidim sta ce mi oni reci. Ali svi izbegavaju ta snimanja... da nisam privatno isao kod neurologa ne bi mi ni ENMG uradili.... Primetio sam da se bol javlja pri dugo provedenom vremenu na racunaru, jer su ruke u istom polozaju po par sati... sto je neurolog i napisao... da se klonim racunara sto vise .... Svi me nabedjuju da mi nije nista .... osim te mialgije kolko sam ja shvatio to se strucan naziv sa bol u misicu zbog nekog preterivanja ,hronicog umora .
smanji računar, poslušaj profesora Milankova (btw, Profesor je jedan od najvećih naših stručnjaka za sportske povrede.  a neko se ne drži,  nego smatra.... )
lep pozdrav
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #419 poslato: Avgust 14, 2013, 04:27:42 posle podne »

Mozda kod nekog psihoterapeuta da odes ?
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #418 poslato: Avgust 14, 2013, 12:09:13 posle podne »

Treba da uradiš ultrazvuk i emng lakta...
pa enmg sam radio i imao sam sitnu upalicu ulnarisa,.... veruj mi obisao sam sve moguce doktore... kad mi je i Milankov sa MC klinike rekao ,,da mi nije nista‚‚     koga drze za velikog strucnjaka , ja onda ne znam... sad 19 imam zakazano kod fizijatra... pa onda kod ortopeda , da vidim sta ce mi oni reci. Ali svi izbegavaju ta snimanja... da nisam privatno isao kod neurologa ne bi mi ni ENMG uradili.... Primetio sam da se bol javlja pri dugo provedenom vremenu na racunaru, jer su ruke u istom polozaju po par sati... sto je neurolog i napisao... da se klonim racunara sto vise .... Svi me nabedjuju da mi nije nista .... osim te mialgije kolko sam ja shvatio to se strucan naziv sa bol u misicu zbog nekog preterivanja ,hronicog umora .
Sačuvana
SAX!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #417 poslato: Avgust 13, 2013, 08:12:35 posle podne »

Treba da uradiš ultrazvuk i emng lakta...
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #416 poslato: Avgust 12, 2013, 04:12:17 posle podne »

Da li si radio ultrazvuk lakta?
Pedja jesi li ziv?
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #415 poslato: Avgust 09, 2013, 08:14:22 posle podne »

Da li si radio ultrazvuk lakta?
Ovako :) ustanovljena mi je mialgija biecpsa druge glave na obe ruke . S tim da sam pre toga bio ,,srecnik`` i imao golferski lakat na obe ruke + upala ulnaria ali je dexason iz inekcija sredio golferski a jos + milgama sredila ulnaris.... jos da sredim taj bol u ,,misicima'' ili kako to oni zovu mialgija->Bol se nalazi kao sto sam vec rekao posle lakta sa unutrasnje strane , ja tu napipam kao neku tetivu ili sta je vec :) mazem tu nekom kremom i to je to :) Pedja evo uputi me ti u tu bolest i imas li ti neki tretman za to? Da primetio sam da kad sam u vodi da me ne boli.
Sačuvana
SAX!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #414 poslato: Avgust 05, 2013, 07:26:49 posle podne »

Da li si radio ultrazvuk lakta?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #413 poslato: Avgust 05, 2013, 07:23:38 posle podne »

Da li si radio snimanje nerva ulnarisa (emng)?
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #412 poslato: Avgust 05, 2013, 09:47:20 pre podne »

EEEE:) oped ja :) izgleda da nije golferski  lakat ni bio :( mozda ispocetka al to je proslo .... a druga muka mi je za vratom :)    Radi se o bolu u predelu lakta sa unutrasnje strane kod tricepsa... i trnjenje prsta malog i domalog na levoj ruci -> Za to sam isao kod neurologa i kaze da je Ulnaris upaljen i pio sam milgamu i inekcije primao i proslo me je :) al ovaj bol je ostao. Evo danas bio kod ortopeda i kaze mi da je i to verovatno vezano za neki nerv i da se to radi Operacijom :( mada kaze da sam jos mlad za to i da treba  da cekamo jer misli da treba vremena da to prodje. Posalo me je na kontrolu kod fizijatra i neurologa :) sta ti Pedja o svemu ovome mislis?
Sačuvana
SAX!
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #411 poslato: Jun 25, 2013, 09:20:38 posle podne »

Dakle, Cezare, ti si stvarno talentovan momak ...

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stranice: [1] 2 3 ... 29 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 14 upita.