TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395602 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 19, 2024, 03:33:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dnevni meni... :)  (Pročitano 13813 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #13 poslato: Maj 17, 2012, 02:12:31 pre podne »

Galleryst i ti imas ok 160-170 g proteina,sto je pohvalno,posto vidim mnogo ljudi koji se zale da ne mogu uneti dovoljno Proteina,jesi razmisljao da ubacis jos jedan 5. obrok,recimo Elu sa bademima?! :)

Zavisi od dana, ukoliko imam vremena sigurno imam jos 1 obrok  :) Ukoliko nemam, gledam da ovo makar ispostujem.
Ne mogu brate Ellu vise da pomirisem, smucila mi se, koliko sam je jeo jedno vreme toliko mi se smucila :)
Nadam se da ce uskoro da mi legne ProLong, tako da eto jos malo proteina :D

@Cutler
Svaka ti cast za napredak pre svega. Zatim, u pravu si sto se tice hidrata, i ja sam sada low carb, sve sto unosim je preko povrca, vlakana... cak i voce slabo jedem. Budu slabiji treninzi i to je normalno.
Ali opet, ne znam kako sam uspeo danas da oborim svoj rekord u mrtvom i da podignem 145x6, videcu sledeci trening da li me je usralo ili ne :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
dr joey
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #12 poslato: Maj 17, 2012, 01:14:29 pre podne »

1. 120g ovsenih sa vodom + 7 belenaca i 1 zumance
2. PWM (mutant whey,kreatin,dex)
3. 200g belo meso + 100g int. pirinac ili 300g krompir + povrce
4. 200g ella + banana ili jagode
5. 200g belo + dosta povrca
6. 200g belo + dosta povrca
7. 300g ella + bademi

kako vam se cini ?

I vise nego ok,zavisi od potreba ali to su "prave" namirnice,mozda malo uh,bar za moje licne potrebe,ja se topim sa tako malo hidrata a snaga mi je u minusu. :)


hidrate sam prepolovio,a proteine i povrce pojacao,hocu da smanjim malo bf,za sad je tako pa cu videti kako ide :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: Maj 17, 2012, 12:58:41 pre podne »

1. 120g ovsenih sa vodom + 7 belenaca i 1 zumance
2. PWM (mutant whey,kreatin,dex)
3. 200g belo meso + 100g int. pirinac ili 300g krompir + povrce
4. 200g ella + banana ili jagode
5. 200g belo + dosta povrca
6. 200g belo + dosta povrca
7. 300g ella + bademi

kako vam se cini ?

I vise nego ok,zavisi od potreba ali to su "prave" namirnice,mozda malo uh,bar za moje licne potrebe,ja se topim sa tako malo hidrata a snaga mi je u minusu. :)
« Poslednja izmena: Maj 17, 2012, 01:00:58 pre podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Maj 17, 2012, 12:55:45 pre podne »

 Taj dorucak je po poliuquin-u... :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #9 poslato: Maj 17, 2012, 12:54:48 pre podne »

Jeste da jedem dosta proteina, ali imam i 95kg. Pre mesec i po sam imao 102kg. Verovao ili ne, snaga mora da pada i na ovom unos proteina. Jednostavno ne mogu da radim trening sa istom kilazom kad sam na nekih 400g Uh i na 50ak g. Masti bih trebao jos malo da pojacam, one mogu bas da pomognu na niskom unosu Uh. Uglavnom uzimam laneno seme. Kilogram kosta 150din, a ima 45g masti na 100g. Neuporedivo su jeftinije od ostalog zrnevlja. Imaju jako mnogo zdravih masti.

Inace, kod tebe me buni onaj prvi obrok. Sto nemas UH za dorucak. Vidim da uvece imas. Treniras uvece? Ili brojevi obroka nemaju veze sa redosledom kojim ih jedes? :)
danas sam odmarao,nisam imao trening,a inace uvek mi je prvi i poslednji obrok masti i proteini,a posle prvog obroka 90 min ide teretana...povecaj slobodno unos masti da bi odrzao snagu,neces ni primetit da ti fali uh ako imas dovoljno masti,jedino sto su skupe...lepa je to kolicina proteina i za 95 kg,samo guraj.
Sačuvana
dr joey
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #8 poslato: Maj 17, 2012, 12:32:19 pre podne »

1. 120g ovsenih sa vodom + 7 belenaca i 1 zumance
2. PWM (mutant whey,kreatin,dex)
3. 200g belo meso + 100g int. pirinac ili 300g krompir + povrce
4. 200g ella + banana ili jagode
5. 200g belo + dosta povrca
6. 200g belo + dosta povrca
7. 300g ella + bademi

kako vam se cini ?
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #7 poslato: Maj 17, 2012, 12:20:49 pre podne »

Jeste da jedem dosta proteina, ali imam i 95kg. Pre mesec i po sam imao 102kg. Verovao ili ne, snaga mora da pada i na ovom unos proteina. Jednostavno ne mogu da radim trening sa istom kilazom kad sam na nekih 400g Uh i na 50ak g. Masti bih trebao jos malo da pojacam, one mogu bas da pomognu na niskom unosu Uh. Uglavnom uzimam laneno seme. Kilogram kosta 150din, a ima 45g masti na 100g. Neuporedivo su jeftinije od ostalog zrnevlja. Imaju jako mnogo zdravih masti.

Inace, kod tebe me buni onaj prvi obrok. Sto nemas UH za dorucak. Vidim da uvece imas. Treniras uvece? Ili brojevi obroka nemaju veze sa redosledom kojim ih jedes? :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Maj 16, 2012, 11:55:03 posle podne »

Moja danasnja ishrana je bila "losa",tj. mala kolicina uh i Proteina,mora to bolje,ali nesto nisam imao apetit,ali sutra ce biti bolje. :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 16, 2012, 11:51:50 posle podne »

Drago mi je da vam se svidja tema. ;)

Lepo gurate vas dvojica sa ishranom,takav kontinuitet mora dati rezultate. :)

Next Cutler bas dosta proteina unosis,koliko kg imas?!Ako sam dobro izracunao unosis oko 260-280 g proteina dnevno sto je veoma ozbiljna kolicinai,a i ovo sto nemas hidrata posle 3 obroka vec samo masti je odlicna varijanta po meni,sa tom kolicinom proteina ces dobijati misicnu masu a smanjivati BF. To je bar moja misljenje,mozda da dodas jos malo masti,uz tih 100 g oraha dodas 100 g Badema kad smanjujes hidrate? :)

Galleryst i ti imas ok 160-170 g proteina,sto je pohvalno,posto vidim mnogo ljudi koji se zale da ne mogu uneti dovoljno Proteina,jesi razmisljao da ubacis jos jedan 5. obrok,recimo Elu sa bademima?! :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #4 poslato: Maj 16, 2012, 10:56:25 posle podne »

Bravo za temu :)
1. 3 zumanca/4 belanca (kajgana) + 100gr ovsenih + 100gr mladog sira ili 100gr ovsenih + merica wheya
2. 200gr belo + 50 gr pirinca + 100gr mladog sira
3. PWM
4. 200gr belo + 50 gr pirinca + 100 gr mladog sira
6. Belo+salata+neke masti
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #3 poslato: Maj 16, 2012, 10:30:13 posle podne »

Skroz dobra ideja. Evo mog menija:
1)150g ovsenih, 5 krupnih jagoda i merica proteina sa cokoladom.
2)posle treninga merica proteina sa 20g dexa
3)posle 30-40min 150g ovesenih sa mericom proteina cokolade
4)belo meso, salata
5)belo meso, salata, orasi
6)belo meso, salata orasi
7)belo meso, salata
8)300g ella sira i malo oraha

Ne znam tacno koliko cega sam uzimao po obroku, ali belog mesa je danas bilo oko 800g, oraha nekih 100g. Eksprerimentisem nesto sa rotacijama. Dva dana jako nizak unos hidrata (do 50g), i jedan dan malo vise (to bi bio ovaj dan). Inace, obrok br.3 uglavnom nemam, ali sam danas dobar deo dana bio odsutan od kuce, pa sam nekako uglavio malo proteina. Menjam izvore hidrata, kad ih unosim vise, uglanom je to pirinac, ali ovog puta ovsene. Od salata sam jeo: paradajz, luk, krastavac i kupus. That's it :)

P.S. Danas sam malo varao sa pola kifle i jako malo budjavog sira :D njam, njam
« Poslednja izmena: Maj 16, 2012, 10:32:20 posle podne od strane next Cutler » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2012, 09:55:54 posle podne »

Pa da pocnem kad sam je vec otvorio...   :)

1) Bademi i Orasi (150 g) sa 4 cela jajeta

2)Svinjski Biftek 200 g,Balans sir 100 g,kriska crnog hleba,banana

3)Svinjski Biftek 200 g,Balans sir 100 g,kriska crnog hleba,jabuka

4)Krompir 200 g i 150 g Belo meso

Proteina oko 150-160 g,hidrate i masti ne brojim...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2012, 09:50:34 posle podne »

 Kao sto naslov kaze,neka ovo bude tema vaseg dnevnog menija,pa tako mozemo da "ukrademo" ideju jedni od drugih,korigujemo jedni druge... ;)

Temu sam stavio u off topic da bi moglo da se diskutuje opustenije u njoj i da nema "moranja" da se prica samo o hrani,vec i o nacinu spremanja,cenam namirnica,snizenjima na koja naletite,preporukama o nekoj namirnici... :) Posto je ishrana jedan od 4 najbitnija faktora sporta i zdravlja uopste. :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.045 sekundi sa 13 upita.