TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395585 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 09:40:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 661572 puta)
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1476 poslato: Februar 22, 2015, 08:08:02 posle podne »

Aha, pa onda odlično. Šta znam, Muscletech ima nabrijane cene generalno, zato i rekoh. Dobar je protein, daleko od toga i komotno može u PWM  :D
Hvala. :D
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #1475 poslato: Februar 22, 2015, 08:01:59 posle podne »

Aha, pa onda odlično. Šta znam, Muscletech ima nabrijane cene generalno, zato i rekoh. Dobar je protein, daleko od toga i komotno može u PWM  :D
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1474 poslato: Februar 22, 2015, 07:54:00 posle podne »

Sta mislite o proteineu Muscletech Phase 8 u pwm-u? Posto vidim da je mesavina.

Mislim da je skup ;D

Šalu na stranu, mislim da ima jeftinijih i podjednako dobrih, čak i boljih, ali ako ti je baš zapao za oko probaj, boli te uvo  :)
Jeftin je, trenutno je na velikom snizenju, najjeftiniji od ovih koje sam do sada koristio. :)
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #1473 poslato: Februar 22, 2015, 07:46:16 posle podne »

Sta mislite o proteineu Muscletech Phase 8 u pwm-u? Posto vidim da je mesavina.

Mislim da je skup ;D

Šalu na stranu, mislim da ima jeftinijih i podjednako dobrih, čak i boljih, ali ako ti je baš zapao za oko probaj, boli te uvo  :)
« Poslednja izmena: Februar 22, 2015, 07:47:59 posle podne od strane boky95 » Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1472 poslato: Februar 22, 2015, 07:42:36 posle podne »

Sta mislite o proteineu Muscletech Phase 8 u pwm-u? Posto vidim da je mesavina.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #1471 poslato: Februar 18, 2015, 01:42:45 pre podne »

Proteini iz hrane se rastavljaju vise sati. Kad se rasporede obroci ravnomerno u toku dana imas amino kiseline spremne da se koriste u svakom trenutku.
U momentu kad krene trening telo trosi veliku vecinu hidrata iz celija a po malo i masti. Ono sto je problem kada posle nekoliko dana ne vodjenja ishrane kako treba telo isprazni energiju iz celija.
A kada pocne trening krene potreba za brzom energijom i kao drugi korak telo krece da koristi te slobodne amino kiseline kao energiju sto ima (iz hrane sto smo ranije jeli i u ovom slucaju amino koje se odmah svare za razliku od proteina iz hrane). A ako se i drugi korak potrosi treci su misicne celije tu dalje nema. :D Sad da li ce on lepo ubosti hidrate i ostali dnevni unos pa ne dodje do potrebe za Amino kiselinama da se trose ili ce da zezne nesto to ne znam. Pa zato i ne znam u gram koliko bi otprilike trebalo ja bi 6 gramica dodao na vec dnevni unos koji jede pa nek ide zivot :D
I tih 6 su esencijalne sad aj nek bude i 2x5 ali ne bi sigurno vise pio od toga jer preko toga nesto se radi pogresno :D tako se meni cini.
Sto kaze Draskovic " Gradivni blok je preskup da bi ga koristio za energiju" sto bi ovde bio slucaj :D

Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1470 poslato: Februar 18, 2015, 01:01:33 pre podne »

3 kad pocnes i 3 kad zavrsis trening. Ako dnevno jedes koliko treba i kako treba neces gubiti nista. I naravno Amino ce da ti pomogne, a ako nije hrana kako treba nece te nista cuvati od razgradnje. :D Pare nisi bacio.
Daj buraz sta ce da mu pomognu ? Ako ukupno popije 6 tab. to je 6g AK. To je toliko neprimetno da je samo bacio pare. Pricam realno, sad jbg...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #1469 poslato: Februar 18, 2015, 12:53:26 pre podne »

3 kad pocnes i 3 kad zavrsis trening. Ako dnevno jedes koliko treba i kako treba neces gubiti nista. I naravno Amino ce da ti pomogne, a ako nije hrana kako treba nece te nista cuvati od razgradnje. :D Pare nisi bacio.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1468 poslato: Februar 17, 2015, 10:28:21 posle podne »

jbg. prvi put  kupujem u zivotu pa nemam iskustva.izvini sta bi trebao piti za definiciju misica.skinuo sam neke programe pa me cisto zanima da znam sta bi kupio.hvala


Za definiciju mišića je neophodna korekcija ishrane, kardio trening, kao i trening sa opterećenjem( trening hipertrofije) koji je tu da bi očuvao i "ono malo mesa na kostima"...

Preduslov "definicije" je da imaš šta da definišeš, tj. dovoljno mišićne mase...

Mišić je sam po sebi definisan, jedini problem je "skidanje masno-vodene izolacije"...a amino kiseline su preventiva "neželjenoj razgradnji mišića" ( laički rečeno)...same po sebi nisu "sredstva za definiciju"...

Inače, za "definiciiju" ti je potrebno pravilo "kalorijskog deficita"...dakle, "bazično" 500 kCal( može se postepno podizati najviše do 1000 kCal) u odnosu na tvoj TDEE - ukupna dnevna potrošnja energije u skladu na nivoom fizičke aktivnosti , elem , deficit praviš pola/pola, pola na račun ishrane( dominantno smanjenje unosa ugljenih hidrata - 250 kCal) i pola na račun treninga( kardio trening niskog intenziteta 65-70% od maksimalnog pulsa, 3-6 puta nedeljno, 30-60 min, plus bar 3 treninga hipertrofije-trening sa opterećenjem, 70-80% od 1MR da bi sačuvao koliko-toliko to malo mesa na kostima)...

Logika je da 1 kg masnog tkiva imao oko 7000 kCal, ako si u deficitu od 500 kCal(u odnosu na tvoj TDEE) 1 nedelju( 7 dana), to mu doĂ°e 3500 kCal, tj. oko pola kg sala...

« Poslednja izmena: Februar 17, 2015, 11:23:56 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
obilicevo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1467 poslato: Februar 17, 2015, 10:12:00 posle podne »

jbg. prvi put  kupujem u zivotu pa nemam iskustva.izvini sta bi trebao piti za definiciju misica.skinuo sam neke programe pa me cisto zanima da znam sta bi kupio.hvala
« Poslednja izmena: Februar 17, 2015, 10:13:59 posle podne od strane obilicevo » Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1466 poslato: Februar 17, 2015, 10:09:30 posle podne »

znaci ako budem pio 3 tab. prije treinga i 3 tab. poslije nebi trebalo biti stetno za ogranizam..hvala

Drugar aj procitaj sta sam ti napisao u ranijem postu. Nisu ti to oralni steroidi pa da budu stetni. To su obicne AK koje nisu ni malo stetne. Ako pijes tako onda bar 15 pre i 15 posle treninga. U svakom slucaju msm da si bacio pare. Bolje da si pitao pre nego si ih kupio.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
obilicevo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1465 poslato: Februar 17, 2015, 10:04:57 posle podne »

znaci ako budem pio 3 tab. prije treinga i 3 tab. poslije nebi trebalo biti stetno za ogranizam..hvala
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1464 poslato: Februar 17, 2015, 09:38:53 posle podne »

kako se pije dymatize super amino 6000.kupio sam ga danas i citajuci na nekim forumima i drugim stranicama za za prodaju preparata pise da se pije (3 tablete) dva do tri puta dnevno,a na ovome sajtu 1 dnevno pa me zanima kako je ispravno piti..
Pise da jedna ima 1g AK, ako ih pijes posle treninga onda bi minimum 20 njih trebao da popijes. Msm da si skroz promasio investiciju sa tabletama.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1463 poslato: Februar 17, 2015, 09:31:12 posle podne »

I ja sutra noge ubijam, can't wait da squatujem 165kg :D
Jednom sam isao najvise sa 120kg x 3. Obicno idem do 100kg. Rastu k'o lude. Ubacicu jednu sliku nogu, uskoro.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
obilicevo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1462 poslato: Februar 17, 2015, 09:17:33 posle podne »

kako se pije dymatize super amino 6000.kupio sam ga danas i citajuci na nekim forumima i drugim stranicama za za prodaju preparata pise da se pije (3 tablete) dva do tri puta dnevno,a na ovome sajtu 1 dnevno pa me zanima kako je ispravno piti..
Sačuvana
Stranice: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 14 upita.