TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395592 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 11:05:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 661656 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2106 poslato: Avgust 11, 2015, 02:09:10 posle podne »

Treba administratori da ociste temu.

Slažem se i postovi će biti obrisani.  Za dalje rasprave na temu tu je CAFFE.

Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2105 poslato: Avgust 11, 2015, 12:30:42 pre podne »

Pavac u park..propadanja,zgibovi,sklekovi...to su bw vezbe i ne mozes puno da pogresis,a neces morati da se snalazis za novac i pravdas majci.

Kad odes na faks ici ces u gym,mlad si,dete takoreci,ima vremena za sve.

Pomoci ce ti kajak jos u razvoju sigurno.


p.s Katler ne zajebavaj,takve stvari se ni u sali ne govore,majka je majka.

e da,visina je genetska predispozicija i na nju se moze uticati najvise 1-2 cm vezbama i hormonima...da je moguc uticaj na visinu ucinili bi to kod Mesija i drugih...

« Poslednja izmena: Avgust 11, 2015, 12:32:31 pre podne od strane Stefan L. » Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #2104 poslato: Avgust 10, 2015, 10:41:17 posle podne »

Sta mislite da li je bolje da radim veslanje na Smith masini ili sa slobodnim tegom? :)
Sačuvana
Cicaa
Gost
« Odgovor #2103 poslato: Avgust 10, 2015, 09:09:26 posle podne »

Shvati da svima izgleda kao da samo trazis izgovore. Nije ni moja mama podrzavala teretanu, vec 'zenske' sportove, morala sam sama da zaradim da bih isla u teretanu i kupovala hranu, sve mozes ako stvarno hoces. Sad mi sama sprema hranu kako joj kazem, cak je i ona pocela da se hrani dosta zdravije, samo budi uporan.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #2102 poslato: Avgust 10, 2015, 06:58:55 posle podne »

Pavac ti za 10 dana na forumu postade i trener  u teretani i savetnik za ishranu i suplementaciju posto sam primetio da na svaki post odgovaraš i daješ savet  , stvarno cudo kako danas deca brzo uče ....
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2101 poslato: Avgust 10, 2015, 06:53:42 posle podne »

Koliko si godina tad imao, obicno deca izrastu oko 13/14 godina neki i ranije al ja sto imam iskustva licna i okolo mojih drugara svi su u tom nekom dobu bas uhvatili po 20 cm i sl.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2100 poslato: Avgust 10, 2015, 06:43:19 posle podne »

ma jesam izrastao sigurno
kosarku sam igrao 5 godina,ali sam se samo gojio i nisam video rezultate
kad sam poceo kajak imao sam 80 kg i 160 cm a dve godine kasnije 178 cm i 68 kg...pomoglo mi je dosta,to jeste,ali ja hocu da malo napredujem sa misicima,bar do sledeceg leta,pa bi onda opet na kajak i tako u krug,ali nemam bas kucnu podrsku...
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2099 poslato: Avgust 10, 2015, 06:40:35 posle podne »

Hvala, uzecu onda te suplemente dok su jos u super ponudi.

A, Pavac brate nisi izrastao zbog kajaka veruj mi, ja evo nista brate zivo nisam radio al sam izrastao, kontam da je taj kajak tvoj kao ono kosarka za sve ostale koji idu iz zajebancije, znaci ono cisto malo sviras kurcu bez kvalitetne ishrane i davanja 100% od sebe uz odmor dovoljan.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2098 poslato: Avgust 10, 2015, 06:37:51 posle podne »

Ma objasnio mi je sve trener na kajaku. To dokazuje da kad nema nikog u teretani ja pomazem pocetnicima i novima itd...
Mada videcu sta cu za teretanu... mozda krenem cak i sutra,mozda tek na faksu za jedno 3 godine  ;D  :D
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2097 poslato: Avgust 10, 2015, 06:34:05 posle podne »

Pavac ne budi siguran da sve izvodis pravilno, a i taj tvoj staz je nesto mnogo veliki, covek se uci dok je ziv, snimaj se, gledaj te snimke, uporedjuj, ispravljaj greske..
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2096 poslato: Avgust 10, 2015, 06:16:53 posle podne »

evo da se javim nakon nekog vremena
skupio sam pare za terenu,hteo sam da krenem od sutra
popricao sam sa mamom i ne svidja joj se ideja
tvrdi da cu ,,uhvatiti bolest u prljavoj teretani'' i ,,misli da cu se povrediti posto necu imati trenera''....
ja sam hteo da radim po dusanovom programu itd ali ocigledno nema od toga nista...
shvatam ja sve,da nije bilo kajaka ja bih sad imao 150 kg,dijabetes i jos kojekakve bolesti posto sam se ekstremno gojio kad sam bio mali...ali stigao sam do maksimuma,ne mogu vise da napredujem na kajaku,sto sam uradio uradio sam...zato sam hteo da krenem u gym
na kraju mi je rekla da radim sta hocu,ne znam,videcu jos,ako budem krenuo krecem u narednih par dana sigurno...

Bolest ćeš pre "uhvatiti" ako ne vežbaš, vežbanje ima samo pozitivaj uticaj na zdravlje (ukoliko je pravilno doziran i obim i intenzitet). Što se tiče prljavih teretana, da ima ih...  nosi peškir, rukavice, i peri ruke i tuširaj se odmah posle... neće ništa da ti fali :D :D

što se tiče povrede, moguće je i često sam viĂ°ala kod početnika pogrešnu tehniku, što je i normalno... zato, nadam se da imaš nekoga ko bi mogao da bude pored tebe i da te uputi u pravilnu tehniku izvoĂ°enja vežbi... net i forum su OK, ali ipak ne može da zameni to da neko bude pored tebe i gleda kako radiš, zato naĂ°i dobrog trenera

znam da pravilno izvodim vezbe posto imam vec staza u teretani,ali ne bih imao trenera kada bih samo presao u teretanu
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2095 poslato: Avgust 10, 2015, 06:16:43 posle podne »

Kako funkcionise ova super ponuda i koliko traje?

Cene označene kao "Super ponuda" i "Akcija" traju dva meseca. Konkretno, u ovom slučaju, do kraja avgusta.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2094 poslato: Avgust 10, 2015, 06:15:50 posle podne »

Ako patis od secera trening hipertrofije je prava stvar za tebe... ;)

nemam secer nego sam bio jako debeo kada sam bio mali
onda sam poceo kajak i izrastao,ali evo nakon 2 godine i dalje ne vidim zeljene misice
kajak mi je pomogao da steknem sportsku rutinu i da se zdravije hranim,ali na polju teretane i izgleda nisam napredovao,zato sam hteo da predjem samo u teretanu
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2093 poslato: Avgust 10, 2015, 06:08:03 posle podne »

Kako funkcionise ova super ponuda i koliko traje?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2092 poslato: Avgust 10, 2015, 05:59:36 posle podne »

evo da se javim nakon nekog vremena
skupio sam pare za terenu,hteo sam da krenem od sutra
popricao sam sa mamom i ne svidja joj se ideja
tvrdi da cu ,,uhvatiti bolest u prljavoj teretani'' i ,,misli da cu se povrediti posto necu imati trenera''....
ja sam hteo da radim po dusanovom programu itd ali ocigledno nema od toga nista...
shvatam ja sve,da nije bilo kajaka ja bih sad imao 150 kg,dijabetes i jos kojekakve bolesti posto sam se ekstremno gojio kad sam bio mali...ali stigao sam do maksimuma,ne mogu vise da napredujem na kajaku,sto sam uradio uradio sam...zato sam hteo da krenem u gym
na kraju mi je rekla da radim sta hocu,ne znam,videcu jos,ako budem krenuo krecem u narednih par dana sigurno...

Bolest ćeš pre "uhvatiti" ako ne vežbaš, vežbanje ima samo pozitivaj uticaj na zdravlje (ukoliko je pravilno doziran i obim i intenzitet). Što se tiče prljavih teretana, da ima ih...  nosi peškir, rukavice, i peri ruke i tuširaj se odmah posle... neće ništa da ti fali :D :D

što se tiče povrede, moguće je i često sam viĂ°ala kod početnika pogrešnu tehniku, što je i normalno... zato, nadam se da imaš nekoga ko bi mogao da bude pored tebe i da te uputi u pravilnu tehniku izvoĂ°enja vežbi... net i forum su OK, ali ipak ne može da zameni to da neko bude pored tebe i gleda kako radiš, zato naĂ°i dobrog trenera
Sačuvana
Stranice: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 15 upita.