TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 12:44:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 66 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport izazovi-degustacije, takmičenja zabava...  (Pročitano 245187 puta)
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #163 poslato: Jun 01, 2011, 03:09:01 posle podne »

Ajde :)

kako cemo da nadjemo tu teretanu u NS-u?ja sam jedva nasao ovu na NBG-u :D
Sačuvana
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #162 poslato: Jun 01, 2011, 03:05:42 posle podne »

bez obzira sto je cimao decko je ipak uradio pravilno svaki zgib,vazno je da ide skroz gore i dole :)
ma rekao sam ja i na fb salio sam se za lika naravno da se samo pravilni racunali :DD
xexe jesam po treci put :DDD xaxaxa

isao je od gore do dole to stoji,nije to skroz pravilan zgib,treba telo da bude mirno ali snasao se decko,ne zameram mu.svaka cast momcima koji su pobedili.ja sa svojih 90 kg nisam imao sanse,ali opet mi je krivo sto su mi ukrali 5 komada jer sam siguran da sam isao skroz do gore,ali opet,to je vise bilo zezanje nego takmicenje.Stefane nemoj sledeci put da dodjes da uzmem i ja neku majcu :D
xexe ma aj za novi sad u ponedeljak ako budemo isli? :D
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #161 poslato: Jun 01, 2011, 12:54:48 posle podne »

Završen je i jubilarni 10. Pansport izazov-takmičenje u zgibovima u teretani Arena u Beogradu.
Naš, sad već stari znanac, Momčilo Nedeljković, umalo je oborio sopstveni, a i rekord Ps izazova koji je napravio u teretani Spirit, pa je tako poredak bio sledeći:
1.mesto: Momčilo Nedeljković (42 zgiba)
2.mesto: Ivan Markioli (36 zgibova)
3.mesto: Stefan Ilić (33 zgiba)
« Poslednja izmena: Mart 07, 2013, 02:18:29 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #160 poslato: Jun 01, 2011, 12:49:40 posle podne »

Završen je i jubilarni 10. Pansport izazov-takmičenje u zgibovima u teretani Arena u Beogradu.
Naš, sad već stari znanac, Momčilo Nedeljković, umalo je oborio sopstveni, a i rekord Ps izazova koji je napravio u teretani Spirit, pa je tako poredak bio sledeći:
1.mesto: Momčilo Nedeljković (42 zgiba)
2.mesto: Ivan Markioli (36 zgibova)
3.mesto: Stefan Ilić (33 zgiba)
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2012, 03:28:20 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #159 poslato: Jun 01, 2011, 12:39:31 posle podne »

Završen je i jubilarni 10. Pansport izazov-takmičenje u zgibovima u teretani Arena u Beogradu.
Naš, sad već stari znanac, Momčilo Nedeljković, umalo je oborio sopstveni, a i rekord Ps izazova koji je napravio u teretani Spirit, pa je tako poredak bio sledeći:
1.mesto: Momčilo Nedeljković (42 zgiba)
2.mesto: Ivan Markioli (36 zgibova)
3.mesto: Stefan Ilić (33 zgiba)

Uskoro  i film
« Poslednja izmena: Mart 07, 2013, 02:18:48 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #158 poslato: Jun 01, 2011, 12:36:03 posle podne »

Završen je i jubilarni 10. Pansport izazov-takmičenje u zgibovima u teretani Arena u Beogradu.
Naš, sad već stari znanac, Momčilo Nedeljković, umalo je oborio sopstveni, a i rekord Ps izazova koji je napravio u teretani Spirit, pa je tako poredak bio sledeći:
1.mesto: Momčilo Nedeljković (42 zgiba)
2.mesto: Ivan Markioli (36 zgibova)
3.mesto: Stefan Ilić (33 zgiba)

Uskoro  i film
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2012, 01:37:35 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #157 poslato: Jun 01, 2011, 12:15:41 posle podne »

bez obzira sto je cimao decko je ipak uradio pravilno svaki zgib,vazno je da ide skroz gore i dole :)
ma rekao sam ja i na fb salio sam se za lika naravno da se samo pravilni racunali :DD
xexe jesam po treci put :DDD xaxaxa

isao je od gore do dole to stoji,nije to skroz pravilan zgib,treba telo da bude mirno ali snasao se decko,ne zameram mu.svaka cast momcima koji su pobedili.ja sa svojih 90 kg nisam imao sanse,ali opet mi je krivo sto su mi ukrali 5 komada jer sam siguran da sam isao skroz do gore,ali opet,to je vise bilo zezanje nego takmicenje.Stefane nemoj sledeci put da dodjes da uzmem i ja neku majcu :D
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #156 poslato: Jun 01, 2011, 12:14:10 posle podne »

Završen je i jubilarni 10. Pansport izazov-takmičenje u zgibovima u teretani Arena u Beogradu.
Naš, sad već stari znanac, Momčilo Nedeljković, umalo je oborio sopstveni, a i rekord Ps izazova koji je napravio u teretani Spirit, pa je tako poredak bio sledeći:
1.mesto: Momčilo Nedeljković (42 zgiba)
2.mesto: Ivan Markioli (36 zgibova)
3.mesto: Stefan Ilić (33 zgiba)

Uskoro  i film
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2012, 01:36:59 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #155 poslato: Jun 01, 2011, 12:09:43 posle podne »

Završen je i jubilarni 10. Pansport izazov-takmičenje u zgibovima u teretani Arena u Beogradu.
Naš, sad već stari znanac, Momčilo Nedeljković, umalo je oborio sopstveni, a i rekord Ps izazova koji je napravio u teretani Spirit, pa je tako poredak bio sledeći:
1.mesto: Momčilo Nedeljković (42 zgiba)
2.mesto: Ivan Markioli (36 zgibova)
3.mesto: Stefan Ilić (33 zgiba)

Uskoro  i film
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2012, 01:24:32 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #154 poslato: Maj 31, 2011, 10:08:00 posle podne »

ma rekao sam ja i na fb salio sam se za lika naravno da se samo pravilni racunali :DD
xexe jesam po treci put :DDD xaxaxa
Sačuvana
Momcilo.Nedeljkovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


:)

« Odgovor #153 poslato: Maj 31, 2011, 08:43:50 posle podne »

bez obzira sto je cimao decko je ipak uradio pravilno svaki zgib,vazno je da ide skroz gore i dole :)
Sačuvana
;)
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #152 poslato: Maj 31, 2011, 05:46:48 posle podne »

ne,ne,ne.Siguran sam da sam radio sve prvilne.Od 22. mi nije brojao,pa je kasnije nastavio da broji.Sto je najgore od svega stvarno sam radio pravilno,preko brade svaki i spustao se do dole.Nije mi bilo krivo sto nisam bio medju prva 3,jer da mi je priznao sve imao bih 31 cini mi se. :)
Da se ne lazemo,neki ljudi su se cimali(cimali-blaga rec).

Sve u svemu bilo je super,popio sam im sve X pandove. :D
onaj baja sto je bio drugi ubijao je sa cimanjem bar 5 komada izvukao na cimanje ali ok jbg priznato je pa ono neka si im sve popio  :D

eeeeee ti si bio treci?Secam te se,lepo si radio.Daa decko koji je bio drugi je cimao pun gas.Sta je nagrada za prvo mesto,neki suplement? :D
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #151 poslato: Maj 31, 2011, 03:15:15 posle podne »

Završen je i jubilarni 10. Pansport izazov-takmičenje u zgibovima u teretani Arena u Beogradu.
Naš, sad već stari znanac, Momčilo Nedeljković, umalo je oborio sopstveni, a i rekord Ps izazova koji je napravio u teretani Spirit, pa je tako poredak bio sledeći:
1.mesto: Momčilo Nedeljković (42 zgiba)
2.mesto: Ivan Markioli (36 zgibova)
3.mesto: Stefan Ilić (33 zgiba)

Uskoro sve slike i film
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2012, 01:09:07 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #150 poslato: Maj 31, 2011, 11:00:36 pre podne »

Završen je i jubilarni 10. Pansport izazov-takmičenje u zgibovima u teretani Arena u Beogradu.
Naš, sad već stari znanac, Momčilo Nedeljković, umalo je oborio sopstveni, a i rekord Ps izazova koji je napravio u teretani Spirit, pa je tako poredak bio sledeći:
1.mesto: Momčilo Nedeljković (42 zgiba)
2.mesto: Ivan Markioli (36 zgibova)
3.mesto: Stefan Ilić (33 zgiba)

Uskoro sve slike i film
Sačuvana
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #149 poslato: Maj 31, 2011, 10:17:39 pre podne »

ne,ne,ne.Siguran sam da sam radio sve prvilne.Od 22. mi nije brojao,pa je kasnije nastavio da broji.Sto je najgore od svega stvarno sam radio pravilno,preko brade svaki i spustao se do dole.Nije mi bilo krivo sto nisam bio medju prva 3,jer da mi je priznao sve imao bih 31 cini mi se. :)
Da se ne lazemo,neki ljudi su se cimali(cimali-blaga rec).

Sve u svemu bilo je super,popio sam im sve X pandove. :D
onaj baja sto je bio drugi ubijao je sa cimanjem bar 5 komada izvukao na cimanje ali ok jbg priznato je pa ono neka si im sve popio  :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 66 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 14 upita.