TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395546 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 12:56:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 66 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport izazovi-degustacije, takmičenja zabava...  (Pročitano 245151 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #283 poslato: Februar 12, 2012, 01:10:12 posle podne »

Mislim da ce vec u februaru biti pa do juna meseca Beograd i NS.
Sačuvana
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #282 poslato: Februar 12, 2012, 12:43:10 posle podne »

znaci bices ih sigurno ? kad da ocekujemo to otprilike,koji mesec? :D da javljamo svi polako,ima dosta zainteresovanih :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #281 poslato: Februar 12, 2012, 11:46:55 pre podne »

Zgibovi !
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #280 poslato: Februar 12, 2012, 11:43:44 pre podne »

Opet zgibovi ili ?
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #279 poslato: Februar 07, 2012, 11:35:59 pre podne »

Ono sto mogu za sada reci,bice uskoro.Spremite se.
Sačuvana
Borko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #278 poslato: Februar 07, 2012, 11:29:03 pre podne »

Da li se zna kada ce izazov biti u 2012?

Hvala.
Sačuvana
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #277 poslato: Jun 29, 2011, 10:16:21 pre podne »

Zamoljen sam da budem blazi u kriterijumu,mnogo blazi.. jer da sam sudio kako treba onda bi mnogi mnogo manje zgibova uradili a ovde je ipak cilj bilo druzenje pre svega...ionako sam mnogima skratio broj pa cak i doticnom ne brinite ;)
ma neka si jer ja i nisam dosao sa ciljem da se stvarno borim nego da se druzimo svi :D pozdrav Zoltane nadam se da cemo se videti jos extra si lik kao i cela ekipa i ucesnici iz Novog Sada :D


Pa da jer poenta je ipak nase druzenje a ne obaranje nekih rekorda itd..sve u svemu mislim da je cilj ipak postignut a to je sirenje prijateljstva izmedju svih nas i ja se isto nadam da ce ovakvih manifestacija biti jos mnogo.
P.s-I ti si extra lik kao i cela tvoja ekipa iz BG,sve vas puno pozdravljam i vidimo se nekom sledecom prilikom ;)
xexe hvala pa se vidimo mi jos naravno :D veliki pozdrav za sve Novosadjane :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #276 poslato: Jun 29, 2011, 07:40:23 pre podne »

Zamoljen sam da budem blazi u kriterijumu,mnogo blazi.. jer da sam sudio kako treba onda bi mnogi mnogo manje zgibova uradili a ovde je ipak cilj bilo druzenje pre svega...ionako sam mnogima skratio broj pa cak i doticnom ne brinite ;)
ma neka si jer ja i nisam dosao sa ciljem da se stvarno borim nego da se druzimo svi :D pozdrav Zoltane nadam se da cemo se videti jos extra si lik kao i cela ekipa i ucesnici iz Novog Sada :D


Pa da jer poenta je ipak nase druzenje a ne obaranje nekih rekorda itd..sve u svemu mislim da je cilj ipak postignut a to je sirenje prijateljstva izmedju svih nas i ja se isto nadam da ce ovakvih manifestacija biti jos mnogo.
P.s-I ti si extra lik kao i cela tvoja ekipa iz BG,sve vas puno pozdravljam i vidimo se nekom sledecom prilikom ;)
Sačuvana
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #275 poslato: Jun 28, 2011, 10:26:00 posle podne »

Zamoljen sam da budem blazi u kriterijumu,mnogo blazi.. jer da sam sudio kako treba onda bi mnogi mnogo manje zgibova uradili a ovde je ipak cilj bilo druzenje pre svega...ionako sam mnogima skratio broj pa cak i doticnom ne brinite ;)
ma neka si jer ja i nisam dosao sa ciljem da se stvarno borim nego da se druzimo svi :D pozdrav Zoltane nadam se da cemo se videti jos extra si lik kao i cela ekipa i ucesnici iz Novog Sada :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #274 poslato: Jun 28, 2011, 10:18:07 posle podne »

Zamoljen sam da budem blazi u kriterijumu,mnogo blazi.. jer da sam sudio kako treba onda bi mnogi mnogo manje zgibova uradili a ovde je ipak cilj bilo druzenje pre svega...ionako sam mnogima skratio broj pa cak i doticnom ne brinite ;)
Sačuvana
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #273 poslato: Jun 28, 2011, 09:20:22 posle podne »

Primetio sam, mada nisam siguran da sam u pravu, ali na zadnjem klipu, prva dva tri takmicara , a i dosta posle njih, ne rade ceo zgib, ne spustaju se do kraja, previse se cimaju, da ukradu koji zgib vise, a na sve to Zoltan broji ( ili mi se tako cilnilo sa usana :) ) Jos je lepo pokazao na pocetku kako treba da se radi, ali dzaba.
pa nemam pojma bilo je malo par njih ali prvi put ih vidim,oni su dosli da se nadmetaju sa finalistima koliko znam,a vidi se,bar tako mislim da koje ranije radio na izazovima rade sto pravilnije :DD
Sačuvana
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #272 poslato: Jun 28, 2011, 08:56:55 posle podne »

Primetio sam, mada nisam siguran da sam u pravu, ali na zadnjem klipu, prva dva tri takmicara , a i dosta posle njih, ne rade ceo zgib, ne spustaju se do kraja, previse se cimaju, da ukradu koji zgib vise, a na sve to Zoltan broji ( ili mi se tako cilnilo sa usana :) ) Jos je lepo pokazao na pocetku kako treba da se radi, ali dzaba.
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #271 poslato: Jun 28, 2011, 08:14:16 posle podne »

Svaka cast, realno najmudriji si od svih, natempirao si da budes prvi kad je najbitnije i sad uzivas u iso100 :D
hvala ti punoo :D
pa poceo sam izazov sa 27 komada ali nisam poceo od bas prvog izazova i polako sam povecavao i na takmicenje pred finale nisam otisao nego sam vezbao,to se na kraju sve isplatilo,dosao sam do 34 i prvog mesta :DD
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #270 poslato: Jun 28, 2011, 07:41:50 posle podne »

Svaka cast, realno najmudriji si od svih, natempirao si da budes prvi kad je najbitnije i sad uzivas u iso100 :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #269 poslato: Jun 28, 2011, 07:39:31 posle podne »

Svaka cast Stefika! :)
hvala puno brate moj  :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 66 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 15 upita.