TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 09:23:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 47 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NAGRADNA IGRA PANSPORTA  (Pročitano 113370 puta)
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #52 poslato: Avgust 31, 2006, 01:32:30 posle podne »

Sad cu citirati Mikija, sto je nedavno spomenuo u jednoj temi. "Covek se uci dok je ziv." ;D
Sačuvana
100% NATURAL.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #51 poslato: Avgust 31, 2006, 01:24:11 posle podne »

Ajd probaj pa ces videti....

Zaboravih jos da ti odgovorim ovo za mene. Redovno spavam, oko 6-7 sati dnevno. U zadnjih par dana na forumu visim non-stop jer me smorila ova kisa i nemam nista pametnije da radim.  ;D

pa izgleda da si upravu , prosla su mi samo 3 min. a nije me bilo  20min.
Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #50 poslato: Avgust 31, 2006, 12:57:43 posle podne »

Ajd probaj pa ces videti....

Zaboravih jos da ti odgovorim ovo za mene. Redovno spavam, oko 6-7 sati dnevno. U zadnjih par dana na forumu visim non-stop jer me smorila ova kisa i nemam nista pametnije da radim.  ;D
« Poslednja izmena: Avgust 31, 2006, 01:00:13 posle podne od strane Zverko » Sačuvana
100% NATURAL.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #49 poslato: Avgust 31, 2006, 12:55:52 posle podne »

...zato sto neko ko ima kablovski net ili ADSL moze da ostavi komp ukljucen po ceo dan i ide mu vreme provedeno na netu i ako je on mozda negde na drugom mestu a ne pored kompa

Nisi u pravu. Vreme na forumu se racuna samo dok je sesija otvorena. Ostavi computer online i ucitan forum bez ikakve aktivnosti i videces da ce ti se vreme prestati racunati. Znaci vreme se broji samo dok si AKTIVAN.

naravno da sam upravu evo pogledaj tvoju statistiku kako vidim ti dva dana nisi gasio komp , pre 2 dana si imao 1d i nesto preko 12 sati a sada imas 4d , znaci ti nisi spavo 4dana i svo vreme si bio aktivan ,  evo sada ja ima 1d 19h 7m  i evo necu uopste da otvaram ni jednu stranu na pansportu , ostavicu home page da vidimo za pola sata koliko cu imati provedenog vremena na forumu
Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #48 poslato: Avgust 31, 2006, 12:04:53 posle podne »

...zato sto neko ko ima kablovski net ili ADSL moze da ostavi komp ukljucen po ceo dan i ide mu vreme provedeno na netu i ako je on mozda negde na drugom mestu a ne pored kompa

Nisi u pravu. Vreme na forumu se racuna samo dok je sesija otvorena. Ostavi computer online i ucitan forum bez ikakve aktivnosti i videces da ce ti se vreme prestati racunati. Znaci vreme se broji samo dok si AKTIVAN.
Sačuvana
100% NATURAL.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #47 poslato: Avgust 31, 2006, 11:31:56 pre podne »

jos nesto u vezi sa nagradnom igrom , mislim da ovo vreme provedeno na forumu ne treba da bude vazniji elemenat pri odlucivanju ko je dobitnik nagrade , razlog, zato sto neko ko ima kablovski net ili ADSL moze da ostavi komp ukljucen po ceo dan i ide mu vreme provedeno na netu i ako je on mozda negde na drugom mestu a ne pored kompa , mislim da to nije neki relevantan kriterijum bas zbog toga , da ne bude da ja zbog sebe pricam to jer ja imam ADSL 512kbps i mogu da ostavim komp po ceo dan ukljucen tako da mogu da bude da sam prisutan svih 30 dana u mesecu i to po 24 casa
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #46 poslato: Avgust 29, 2006, 11:14:04 pre podne »

Blagodarim.  ;)
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #45 poslato: Avgust 29, 2006, 08:42:11 pre podne »

evo sad mozes gavranac da pises i odgovaras u kategoriji VESTI...

miki ne gavranac vec P-Rex  on ne moze

OK, bilo kako bilo sada su svi izjednaceni po pitanju ovlascenja u ovoj kategoriji...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #44 poslato: Avgust 29, 2006, 08:25:52 pre podne »

evo sad mozes gavranac da pises i odgovaras u kategoriji VESTI...

miki ne gavranac vec P-Rex  on ne moze
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #43 poslato: Avgust 29, 2006, 07:36:58 pre podne »

evo sad mozes gavranac da pises i odgovaras u kategoriji VESTI...
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #42 poslato: Avgust 28, 2006, 07:47:20 posle podne »

Kompjuter se da srediti...
Markoni, evo ti stize jedan mejl od mene, ali nemoj da ga proveravash na viruse, stvarno nema potrebe.  ;D ;D ;D
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #41 poslato: Avgust 28, 2006, 07:00:20 posle podne »

Prezirem te!  >:(  ;D  ;D  ;D
Josh jedna poruka od P-Rex-a:

odgovor na markonija
ok onda starter te "najbolje" teme ne mora da dobije nagradu
Ali odgovori bi trebali... znaci onda bi svako morao da se trudi da daje sto bolje odgovore na svakoj temi...i onda se izabere najbolja /najzanimljivija (kako god...) tema i tu se nadju 3 najbolja odgovora
Složićeš se samnom da se na pansportovom forumu uvek i jako ide u offtopic i kad god gledam neku temu pogledam par prvih odgovora i kad primetim da nema nista pametno vishe je ni ne otvaram...
dakle ovo bi dovelo do boljih i kvalitetnijih odgovora...
a ne ko vishe postuje i ko ima bolju vezu

I NEKA MI NEKO ODGOVORI ZASTO NE MOGU DA POSTUJEM NA TEMAMA KOJE SU U DELU VESTI?!!??! NE VIDIM REPLY DUGME 
i zato sad cimam gavranca


@gavranac 

hehe , ajde dobices dve merice , znas brate da nemas sanse jedino da mi rikne komp


@  P-Rex
mozda bi bilo najbolji clanak ali onda je to dodela na osnovu necijeg misljenja a neko moze da se ne slaze sa tim misljenjem  , ali ovako kako je miki postavio mislim da je solidno jer svi mi imamo uvid u podatke koji uticu na dodelu nagrade a tu je i miki koji ceni kvalitet i znanje  ucesnika u nagradnoj igri  , imamo i objektivan cinilac(statistiku) i subjektivan(pansport tim)
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #40 poslato: Avgust 28, 2006, 06:01:12 posle podne »

Prezirem te!  >:(  ;D  ;D  ;D
Josh jedna poruka od P-Rex-a:

odgovor na markonija
ok onda starter te "najbolje" teme ne mora da dobije nagradu
Ali odgovori bi trebali... znaci onda bi svako morao da se trudi da daje sto bolje odgovore na svakoj temi...i onda se izabere najbolja /najzanimljivija (kako god...) tema i tu se nadju 3 najbolja odgovora
Složićeš se samnom da se na pansportovom forumu uvek i jako ide u offtopic i kad god gledam neku temu pogledam par prvih odgovora i kad primetim da nema nista pametno vishe je ni ne otvaram...
dakle ovo bi dovelo do boljih i kvalitetnijih odgovora...
a ne ko vishe postuje i ko ima bolju vezu

I NEKA MI NEKO ODGOVORI ZASTO NE MOGU DA POSTUJEM NA TEMAMA KOJE SU U DELU VESTI?!!??! NE VIDIM REPLY DUGME 
i zato sad cimam gavranca
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #39 poslato: Avgust 28, 2006, 04:17:42 posle podne »

Ne pucaj u glasnika!  ;)

gavranac nije se odnosilo na tebe vec na ideju ,nekako mi je bez veze  , bolja mi je ova mikijeva , mozda neki predlog na mikijevu neka korekcija bolje razmisljajte u tom pravcu


gavranac dosta ti je utesna nagrada , dacu ti ja malo da probas ISO-100 hahahahahahaahhahaa
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #38 poslato: Avgust 28, 2006, 04:01:59 posle podne »

Ne pucaj u glasnika!  ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 47 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 14 upita.